Vyjádření Ministerstva kultury ke zprávě NKÚ
Ministerstvo nesouhlasí s interpretací výsledku kontroly NKÚ o rozdělování financí z Programu péče o národní kulturní poklad v letech 2012 až 2017. Podstatným sdělením ze zprávy NKÚ je fakt, že kontrola ukázala, že peníze z programu byly využívány ke svému účelu, a zjištěné nedostatky byly u prověřovaných akcí dílčího charakteru.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.2.2018 v 21:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 26. 02. 2018

Související články

Obrovské provázání politiky s organizovaným zločinem. Už na úrovni obcí. A píše se to v oficiální zprávě ministerstva vnitra
Server Českého rozhlasu má k dispozici zprávu Ministerstva vnitra o provázanosti politiky a zločinu. Závěry v této zprávě vyznívají pro české občany hrozivě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.5.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Cena Ministerstva kultury v oboru tanečních aktivit udělena Josefu Kábrtovi
Cena Ministerstva kultury za neprofesionální umělecké aktivity v oboru tanečních aktivit byla udělena za celoživotní přínos v oblasti společenského tance panu Josefu Kábrtovi. Cenu předala Ing. Eva Suknarovská z odboru regionální a národnostní kultury Ministerstva kultury v sobotu 26. srpna 2017 v Táboře v rámci 49. předsezónního kongresu pořádaného Svazem učitelů tance ČR.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.8.2017 v 21:35, zobrazit podobné
VÍME PRVNÍ Náměstkyně Kalistová řízením kultury pověřena nebude
ParlamentníListy.cz od dvou nezávislých zdrojů z Ministerstva kultury obdržely informaci, že k pověření náměstkyně pro řízení sekce živého umění Kateřiny Kalistové (ČSSD) řízením Ministerstva kultury nedojde. Tento plán původně navrhoval premiér Andrej Babiš.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.7.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Ministr Staněk předal ceny Ministerstva kultury
Na Nové scéně Národního divadla byly slavnostně předány Ceny Ministerstva kultury. Z rukou ministra Antonína Staňka je převzalo šest mimořádných osobností.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.10.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Ministryně Schillerová: Na kulturu půjde příští rok dalších 440 milionů
O dalších 440 milionů korun oproti původnímu návrhu bude navýšen rozpočet Ministerstva kultury na příští rok. Dnes se na tom dohodli ministryně financí Alena Schillerová a náměstek pro ekonomickou a provozní sekci ministerstva kultury René Schreier, který je aktuálně pověřen řízením rezortu kultury.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.8.2019 v 19:35, zobrazit podobné
ÚZSVM: Město, kraj a Ministerstvo kultury se dohodly na financování muzea totality v Uherském Hradišti
Na dnešním jednání ohledně areálu bývalé věznice v Uherském Hradišti, kterého se účastnili zástupci Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM), Ministerstva kultury, Ministerstva spravedlnosti, Okresního soudu v Uherském Hradišti, města Uherského Hradiště a Zlínského kraje, sdělili zástupci města, kraje i Ministerstva kultury podíl na financování výstavby a provozu Muzea totality.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.3.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Cena Ministerstva kultury v oboru zájmových uměleckých aktivit
Cena Ministerstva kultury za neprofesionální umělecké aktivity v oboru audiovizuální a výtvarné aktivity byla udělena panu Petru Chmelovi za celoživotní přínos českému amatérskému filmu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.6.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Hejtman Vondrák: Je nutné vytvořit nové prostory pro rozvoj kultury a umění
Společně zaplatit a společně postavit tři významné stavby v oblasti kultury chtějí Moravskoslezský kraj a město Ostrava za výrazné podpory Ministerstva kultury.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.6.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Petice: Protest proti postupu ministerstva kultury ČR
Petice proti jednání Ministerstva kultury ČR
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.4.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Ministerstvo kultury: Náměstek Schreier vedl delegaci na studijní cestě v Norsku
Zástupci Ministerstva kultury, Muzea romské kultury, romských pamětníků, Velvyslanectví Norského království v Praze a Úřadu vlády navštívili významné norské instituce, zabývající se událostmi II. světové války i novodobými dějinami.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.6.2018 v 08:35, zobrazit podobné
TOPlist