Středočeský kraj finančně podpoří akce, které přivedou do regionu návštěvníky
Královské stříbření v Kutné Hoře, Kmochův Kolín, Svatováclavská pouť, Oldtimer Bohemia Rally, Kutnohorské léto, Lodě na Labi anebo Skleněný jarmark. To všechno jsou akce, které Středočeský kraj hodlá v letošním roce finančně podpořit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.2.2018 v 21:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 26. 02. 2018

Související články

Moravskoslezský kraj podpoří oblastní destinační společnosti
Rozvoj cestovního ruch v regionu podpoří kraj téměř pěti miliony korun. Krajští zastupitelé 16. 3. rozhodli o poskytnutí dotací destinačním společnostem, které podaly projekty do dotačního programu Podpora systému destinačního managementu turistických oblastí pro období 2017 – 2018.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.3.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Kraj Vysočina finančně podpoří vodní záchranáře na Dalešické přehradě
Kraj Vysočina podpoří Vodní záchrannou službu Českého červeného kříže Třebíč, která pomáhá lidem v nesnázích na Dalešické přehradě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.11.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Středočeský kraj v únoru uspořádá setkání všech starostů
Středočeský kraj založí servisní organizaci, která bude radit starostům při podávání žádostí o dotace. V únoru také uspořádá první setkání starostů z celého regionu, řekla novinářům hejtmanka Jaroslava Pokorná Jermanová (ANO). Kde se všech zhruba 1200 lidí sejde, zatím není známo. "Budeme rádi, pokud to bude v Praze, protože pro lidi z regionu je Praha nejdostupnější," uvedla hejtmanka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.1.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Moravskoslezský kraj dává zelenou stážím studentů ve firmách
Kraj finančně podpoří projekty malých a středních podniků v Moravskoslezském kraji, které zajistí žákům středních škol a studentům vysokých škol praxi ve svých firmách. Na realizaci pilotního programu kraj vyčlenil ze svého rozpočtu pro letošní rok tři miliony korun.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.4.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Tourfilm se mění – CzechTourism podpoří snímky soutěžní sekce TourRegionFilm
Nejstarší mezinárodní festival filmů s cestovatelskou tématikou na světě Tourfilm mění podobu. Pořadatel, jímž je agentura CzechTourism, do budoucna finančně podpoří pouze soutěžní část a propagovat bude finálové snímky ze sekce TourRegionFilm, které lákají diváky do regionů České republiky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.9.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Svaz měst a obcí: Středočeský kraj a Svaz měst a obcí ČR uzavřely memorandum o spolupráci
Středočeský kraj a Svaz měst a obcí České republiky (SMO ČR) se rozhodly v budoucnu úžeji spolupracovat. Cílem spolupráce je zkvalitnit život obyvatel Středočeského kraje v souladu se Strategií rozvoje územního obvodu středočeského regionu a při respektování rostoucích nároků na moderní region.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.1.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Folwarczny (ODS): Dotační programy podpoří reprezentaci a vrcholový sport
Moravskoslezský kraj letos poprvé vyhlásil dva nové dotační programy zacílené na sportovní aktivity v regionu. První z nich podpoří významné sportovní akce a sportovní reprezentaci na mezinárodní úrovni, druhý pomůže vrcholovému sportu. Zachován zůstal také každoroční dotační titul Podpora sportu. Zájemci tak díky krajským dotacím mohli čerpat částku 61,25 milionů korun.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.8.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Krkoška (ANO): V regionu se bude více točit, filmaři mohou kraj požádat o podporu
Moravskoslezský kraj podpoří filmaře, kteří si pro natáčení vyberou právě náš region. Na tvorbu dokumentů, filmů nebo seriálů kraj přerozdělí celkem 5 milionů korun.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.9.2019 v 05:35, zobrazit podobné
TOPlist