Bělobrádek v ČT: Ve vedení Sněmovny by neměl být nikdo z SPD, jsou to extremisti a ulhaní manipulátoři
Lidovci se zítra pokusí vyvolat hlasování o odvolání místopředsedy Sněmovny Tomia Okamury z vedení dolní komory, vadí jim totiž jeho výroky o koncentračním táboře v letech. Potřebují k tomu osmdesát podpisů. Jak se k jejich návrhu staví hnutí ANO a proč jsou mimo hlavní proud vyjednávání o vládě, prozradil předseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek v Interview na ČT24.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.2.2018 v 22:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 26. 02. 2018

Související články

Bělobrádek (KDU-ČSL): Nikdo by neměl být překvapen, že chceme zrušení třetí a čtvrté fáze EET
Vyjádření na sociální síti Facebook:
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.1.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Nic takového, co tvrdí Manipulátoři, jsem v textu ekonomky Šichtařové nenašel. Takže manipulují oni. Politik se naštval
Roman Kříž z Libertariánského institutu, který kandiduje do europarlamentu za Svobodné, si ve svém komentáři na serveru Neviditelnýpes.cz posvítil na spolek Manipulátoři.cz a jeho hlavní náplň – boj proti vlivům dezinformací a manipulací. V nějakých případech je to podle něj ale zcela naopak. „Manipulátoři.cz manipulují,“ říká.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.4.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Ministr Havlíček: Ze zájemců o dostavbu Dukovan by se neměl vylučovat nikdo. Ani Rusko, ani Čína
Ze zájemců o možnou stavbu nového bloku v Jaderné elektrárně Dukovany by se podle budoucího ministra průmyslu Karla Havlíčka (za ANO) neměl dopředu nikdo vylučovat, tedy ani Rusko a Čína. Řekl to dnes v rozhovoru s ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.4.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Petr Lachnit: Přátelé doktora Artuše
Rytíři krále Artuše sedávali kolem kulatého stolu. Nebylo to proto, že tehdejší tesaři nedovedli vyrobit obdélníkový nebo čtvercový stůl. Kulatý byl jen a jen proto, aby nikdo neseděl v čele, nikdo neseděl blíže nebo jiný dále. Kulatý stůl symbolizoval, že všichni rytíři sedící kolem jsou si rovni. Nikdo z nich si nebyl rovnější, nikdo neměl hlavní slovo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.9.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Bělobrádek v tisku odráží kritiku Čunka a souboj s ním o vedení lidovců by prý uvítal
Předseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek se v dnešním rozhovoru pro Právo vyjádřil ke dvojkoalici s hnutím Starostové a nezávislí, s nímž chce jít jeho strana do sněmovních voleb. Musí tak získat nejméně 10 procent. Za risk to však Bělobrádek nepovažuje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Okamura se podle Rychetského neměl stát místopředsedou Sněmovny
Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) Tomio Okamura se vůbec neměl stát místopředsedou Sněmovny. V pořadu České televize Otázky Václava Moravce to dnes řekl předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský, který označil Okamurovy veřejné postoje za neonacistické. Ministr spravedlnosti v demisi Robert Pelikán (ANO) řekl, že ho mrzí, že se po volbách ostatní strany nespojily proti SPD. Zároveň ale uvedl, že Okamuru do vedení Sněmovny volil, a neřekl, zda bude hlasovat pro jeho odvolání, jak nyní navrhují lidovci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.2.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Bělobrádek: Za současnou vlnu rasistických útoků jsou zodpovědní populisté
Pavel Bělobrádek k rasově motivovaným útokům:
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.11.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Kalousek: V 89 nikdo z nás neměl zbraň, jen trikolory na bundách, a já měl strach, kolego Ondráčku
Projev na 7. schůzi Poslanecké sněmovny k návrhu zařazení nového bodu s názvem Odvolání poslance Ondráčka z funkce předsedy komise pro kontrolu Generální inspekce bezpečnostních sborů
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.3.2018 v 18:35, zobrazit podobné
My vám nebudeme líbat prsten! Petr Fiala nebyl zvolen do vedení Sněmovny a začalo se křičet
Petr Fiala (ODS) nebyl ani napodruhé zvolen místopředsedou Poslanecké sněmovny. Jako jediný z kandidátů. Piráti, SPD, komunisté i ČSSD svého zástupce ve vedení Poslanecké sněmovny mají. A to i navzdory tomu, že se všechny strany v Poslanecké sněmovně zaklínají nutností ctít poměrné zastoupení. U ODS však toto poměrné zastoupení nikdo nectí. Demokratický blok proto ostatním kolegům vzkazuje, že ANO, SPD a komunisté asi ctí demokracii jen tehdy, když jim poníženě „líbáte prsten“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.11.2017 v 12:35, zobrazit podobné
TOPlist