Nejčtenější v danném dni? Historie článků

únor 2020
Po 3101724
Út 4111825
St 5121926
Čt 6132027
 7142128
So18152229
Ne291623 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.559x, což odpovídá cca 185.704-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Doživotí. To hrozí „důchodci-teroristovi“, který pokácel stromy na koleje a chtěl to svést na muslimy
Muž, který loni v létě na Mladoboleslavsku způsobil dvě srážky vlaků se stromy, je obviněn z terorismu. Policisté ho zadrželi minulý týden, skončil ve vazbě. Hrozí mu doživotí. Svými činy chtěl podle policie podnítit nenávist vůči muslimům. Informoval o tom server Lidovky.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.2.2018 v 09:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 28. 02. 2018

Související články

Jan Ziegler: Za teroristické útoky čtyři roky? Okamurovec měl dostat víc
Příznivec okamurovské SPD Jaromír Balda pokácel stromy na koleje a zavinil dvě vlakové nehody. Měl štěstí, že nikdo nezemřel. Důchodci hrozilo až patnáct let za mřížemi, takže ještě dopadl dobře.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.1.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Nekompromisní soudce: Byl to terorismus! Senior Balda dostal 4 roky
Za způsobení nehod dvou osobních vlaků na Mladoboleslavsku dnes uznal soud seniora Jaromíra Baldu vinným z teroristického útoku a poslal ho na čtyři roky do vězení. Nařídil mu také ambulantní psychiatrické léčení. Jedenasedmdesátiletý Balda předloni pokácel dva stromy na železniční koleje, navíc šířil výhrůžné letáky. Chtěl tak u lidí vyvolat strach z muslimských migrantů, připomíná ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.1.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Zeman! Ano, Zeman! Pomatený volič Okamury před soudem strhl vlnu, která zaplavuje Česko
Od začátku týdne sleduje národ, i díky mnoha živým vstupům vysílání ČT24, soudní proces s důchodcem Jaromírem Baldou. Ten je v médiích prezentován jako „český terorista“, neboť před soudem stojí za to, že dvakrát pokácel stromy a nechal je spadnout na koleje. Důvodem měla být snaha vzbudit odpor vůči imigrantům, se kterými chtěl činy spojit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.1.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Vy jste toho pomatence a zoufalce vybavili propagačními materiály... Kvůli „českému teroristovi“ se u SPD strhla drsná přestřelka
Svoboda a přímá demokracie (SPD) Tomia Okamury se na své facebookové stránce vyjádřila k útoku důchodce Jaromíra Baldy, který je sympatizant SPD a který se snažil vzbudit odpor vůči migrantům například tím, že pokácel stromy v okolí železničních tratí, do kterých pak narazily vlaky s cestujícími. „Jeho jednání je odsouzeníhodné. Nikdy nebyl naším členem,“ píše ve svém vyjádření SPD, což vyvolalo ostrou kritiku a okamžitě se na sociální síti začaly objevovat důkazy o tom, že Balda měl k SPD velice blízko.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.1.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Táta politiku nesnášel, je to divné... Respekt vstoupil do rodiny „Okamurova“ důchodce Baldy
Magazín Respekt přinesl ve svém dnešním vydání ojedinělý vhled do života českého atentátníka. Za způsobení nehod dvou osobních vlaků na Mladoboleslavsku minulý týden totiž uznal soud seniora Jaromíra Baldu vinným z teroristického útoku a poslal ho na čtyři roky do vězení. Nařídil mu také ambulantní psychiatrické léčení. Jedenasedmdesátiletý Balda, který je příznivcem hnutí SPD, předloni pokácel dva stromy na železniční koleje a navíc šířil výhrůžné letáky. Chtěl tak u lidí vyvolat strach z muslimských migrantů. Verdikt není pravomocný, muž si stejně jako státní zástupce ponechal lhůtu pro případné podání odvolání.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Tři a čtvrt roku. Čech, který chtěl bojovat za Islámský stát, vyvázl z hrozby doživotí
Státní zástupce navrhl pro muže, který se chtěl údajně přidat k Islámskému státu, čtyři roky vězení. Dvaadvacetiletému Janu Silovskému ze Spáleného Poříčí na Plzeňsku ale podle obžaloby podané v prosinci 2016 hrozí za přípravu teroristického útoku 12 až 20 let vězení, případně doživotní vězení, píše ČTK. Česká televize doplňuje, že mladý muž nakonec dostal tři roky a tři měsíce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.2.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Teď vybuchne bomba: Slova politiků k důchodci Baldovi, „protiimigračnímu teroristovi“. Kníže, Okamura, Foldyna, Hamáček a jiní
ANKETA Český „terorista“ se u soudu přiznal ke kácení stromů na železniční trať. Důchodce tím prý chtěl varovat před muslimskou migrací. ParlamentníListy.cz se zeptaly politiků, co říkají na názor, že byl obětí manipulací a protimigračních kampaní.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.1.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Monstrproces s Afgháncem, který znásilnil a pak uškrtil německou studentku. Může dostat doživotí, ale...
V německém Freiburgu v těchto dnech začal ostře sledovaný proces s mladým afghánským migrantem, který loni v říjnu podle obžaloby znásilnil a zavraždil devatenáctiletou studentku. Pokud se prokáže, že bylo Afghánci v době spáchání trestného činu více než 21 let, hrozí mu doživotí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.9.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Silné vyjádření! Redaktor Britských listů v souvislosti s teroristickým útokem v Česku zmínil PL
Státní zástupce žádá pro seniora Jaromíra Baldu, který pokácel dva stromy na koleje a způsobil nehody vlaků, čtyřleté vězení. Středočeskému krajskému soudu navrhl uložení trestu pod zákonnou sazbou za teroristický útok, protože přihlédl k mužově zmenšené příčetnosti. Obhájce obžalovaného se domáhá toho, aby jeho klient dostal pouze podmíněný trest, a to za obecné ohrožení. Soud Baldu ponechal ve vazbě, rozsudek vynese v pondělí. O celé věci se rozepsal také Daniel Veselý na serveru Britské listy, které provozuje Jan Čulík.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.1.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Pomatený příznivec SPD stanul před soudem. Jde o terorismus
Krajský soud v Praze začal projednávat obžalobu z teroristického útoku na Mladoboleslavsku, z něhož je viněn jednasedmdesátiletý Jaromír Balda, který úmyslně na trať pokácel stromy, aby následně způsobil dvě nehody vlaků. Hájil se, že svým jednáním chtěl zabránit islamizaci: „Měl jsem pouze strach z nábožensky zmanipulovaných sebevražedných migrantů.“ K jeho činům ho, dle jeho slov, vedly prášky na vysoký krevní tlak a sny o útocích migrantů. Balda u soudu uvedl, že už se mu ve vazbě „vše v hlavě trochu srovnalo“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.1.2019 v 14:35, zobrazit podobné
TOPlist