Nedat Rusům ani gól?! Miroslava Němcová oznámkovala i české hokejisty. Nebyla sama. PL oslovily dvě stě poslanců s dotazy na Ledeckou a další. Budete žasnout
Všech poslanců jsme se zeptali na otázky týkající se nedávno skončených olympijských her. První otázka se týkala celkového hodnocení české výpravy, druhá směřovala na výkon Ester Ledecké a jako poslední jsme se věnovali kritice České televize, zda je oprávněná, když ČT nezařadila například super G přímým přenosem, případně fakt, že satelitní TV neměly možnost vidět záznamy, jelikož na ně ČT neměla práva. Odpovědi některých poslanců jsou více než zajímavé.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.2.2018 v 11:35, prečteno: 2x

nejlepší články ze dne: 28. 02. 2018

Související články

Němcová se pustila do místopředsedy Sněmovny: Nestačím žasnout, kde bere odvahu takto vystupovat
K aktuální kauze Čapí hnízdo i k teroristickému útoku v Barceloně se v pořadu Interview ČT24 vyjádřila předsedkyně mandátového a imunitního výboru Miroslava Němcová (ODS).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.8.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Zemanovo doporučení pro Babiše je škodolibé, vyrovnává si s ním účty, smála se v ČT Němcová
Andrej Babiš zůstává i po dnešku jediným kandidátem hnutí ANO na premiéra nové české vlády a s čerstvým mandátem od svých poslanců v úterý v podvečer odjel do Lán na jednání s Milošem Zemanem, který mu doporučil pokračovat v jednání s KSČM a SPD. O tom, jak budou vypadat další jednání o vládě, debatovaly v pořadu Události, komentáře na ČT24 Taťána Malá (ANO), Miroslava Němcová (ODS) a Alena Gajdůšková (ČSSD).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.4.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Miroslava Němcová přirovnala voliče ke zvířeti. Ne zrovna pěknému
Bývalá předsedkyně Poslanecké sněmovny a současná poslankyně za ODS Miroslava Němcová se domnívá, že část lidí tu nostalgicky vzhlíží k totalitě a komunismu. Díky Babišovi se cítí být rehabilitovaní, uvedla Němcová pro DVtv.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.10.2018 v 13:35, zobrazit podobné
To vyhovuje Rusům! Nadávala Miroslava Němcová poté, co pravice prohrála hlasování
Sněmovna ve čtvrtek v prvním čtení podpořila návrh komunistů na zrušení zákona o zákazu dodávek do íránské jaderné elektrárny Búšehr. Pravice přitom komunistickou předlohu kritizovala a poukazovala na bezpečnostní aspekty. Komunisté však argumentovali tím, že zákon je překonaný a poškozuje zájmy českých firem. „Více, než českým zájmům slouží navrhovatelé zrušení tohoto zákona zájmům Ruska,“ řekla k návrhu ve svém čtvrtečním projevu na schůzi Poslanecké sněmovny poslankyně Miroslava Němcová (ODS).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.4.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Babiš musí odstoupit! Miroslavě Němcové došla trpělivost. A přidal se Pavel Novotný
Bývalá předsedkyně Poslanecké sněmovny Miroslava Němcová (ODS) se vyjádřila na svém facebookovém profilu k dnešní informaci ohledně střetu zájmů premiéra a vracení dotací Agrofertu. Nebyla ze strany sama, kdo dnes vydal prohlášení. Své také napsal v jedné z diskusí řeporyjský starosta Pavel Novotný (ODS).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.5.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Miroslava Němcová: Lidé mi vyhrožují, mně je to jedno. Kandidaturu na Hrad nevylučuji. Ráda si dám sklenku vína či koňaku
Bývalá předsedkyně Poslanecké sněmovny a současná poslankyně za ODS Miroslava Němcová se rozhovořila pro magazín Luxury Prague Life nejen o politice, ale i o sobě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.6.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Komunisté se opět ujali vedoucí úlohy v zemi, varuje Miroslava Němcová
Poslankyně Miroslava Němcová (ODS) se ve svém komentáři pro server Forum24.cz zamyslela nad, dle jejích slov, vedoucí úlohou komunistické strany v Babišově „stínové“ vládě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.4.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Mlátička, špinavý obchod. Toto po volbě Ondráčka sepsala Miroslava Němcová
Nad tím, kdo a proč zvolil šéfem komise pro kontrolu činností Generální inspekce bezpečnostních sborů Zdeňka Ondráčka (KSČM) se zamyslela na serveru Forum24.cz poslankyně Miroslava Němcová (ODS).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.3.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Sobectví, hlavně brát! A pak smrt. Miroslava Němcová se zhrozila, jde o Babiše
Poslankyně ODS Miroslava Němcová se ve svém komentáři pro server Forum24.cz zamyslela nad současnou situací kolem drobných a středně velkých živností. Ty jsou podle ní současnou vládou likvidovány.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.2.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Mira Třebická: Kam zmizela Miroslava Němcová
Miroslava Němcová během inauguračního projevu prezidenta republiky Miloše Zemana odešla. Prohlásila, že Miloš Zeman slíbil, že bude spojovat národ, a že ve druhé a třetí větě svého projevu okamžitě tento slib porušil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.10.2018 v 14:35, zobrazit podobné
TOPlist