Že Babiš ohrožuje demokracii? Michal Hašek vytáhl věc, která to staví do jiného světla
Historie je učitelkou života. Proto bývalý místopředseda ČSSD a dnes advokátní koncipient Michal Hašek zapátral v archivu, aby dohledal, zda současná vláda Andreje Babiše v demisi postupuje až tak nestandardně, jak vykresluje pravicová opozice.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.2.2018 v 11:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 28. 02. 2018

Související články

Michal Hašek před kamerou PL vytáhl obrovské téma, se kterým by měla ČSSD přijít v nové Sněmovně jako první
Hostem pořadu Horké téma bude v sobotu bývalý jihomoravský hejtman Michal Hašek. Ten otevřeně komentuje současnou situaci ve své ČSSD a postup prezidenta Miloše Zemana.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.11.2017 v 20:35, zobrazit podobné
I se mnou se kdysi setkal Andrej Babiš! přišel se svou troškou do mlýna Michal Hašek. A popsal dávnou schůzku
Na to, jak se před lety setkal s Andrejem Babišem, vzpomínal na svém facebookovém profilu bývalý jihomoravský hejtman Michal Hašek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.3.2017 v 08:35, zobrazit podobné
A kde to vzali? O co s Babišem vlastně jde? Smrdí to. Michal Hašek má vážné pochybnosti
Exhejtman Jihomoravského kraje Michal Hašek se na svém facebookovém profilu zamyslel nad tím, že média mají k dispozici neveřejný draft auditní zprávy Evropské komise, která byla předána české vládě pouze prostřednictvím stálého zastoupení ČR při EU. A to v řádu hodin.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.6.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Za Sobotky jsme zažili genocidu. Kdo byl haškovec, byl zlikvidován. Do Lán za prezidentem bych jel znovu, odhalil Michal Hašek
Bývalý jihomoravský hejtman Michal Hašek, který velmi kritizuje nynější politiku ČSSD, v rozhovoru s Pavlem Štruncem na serveru Info.cz zavzpomínal na Sobotkovu éru v ČSSD, rozpovídal se o nutnosti návratu strany k levicovým tématům a přetažení voličů, kteří dali hlas hnutí ANO, nebo o účelovce, která měla zabránit, aby se dostal do vedení strany. „Bylo třeba zase zabít Haška. Já chci sociální demokracii pomoct, a to není podmíněno získáním funkce,“ říká.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.3.2019 v 20:35, zobrazit podobné
A dost. Michal Hašek se naštval
Exhejtman Jihomoravského kraje Michal Hašek (ČSSD) se rozhodl ohradit proti včerejšímu textu MF Dnes.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.8.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Michal Hašek se vrací do sněmovny
Bývalý místopředseda ČSSD a exhejtman Jihomoravského kraje Michal Hašek bude jako asistent pomáhat poslanci Jiřímu Běhounkovi (za ČSSD), který je zároveň hejtmanem Vysočiny. Hašek to uvedl na svém facebookovém profilu, měsíčně bude pobírat 1 000 korun. Zprávu převzala ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.11.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Rychetský s Baxou si vymysleli rošádu, ale prezident jim ji zatrhl. Informace, které staví soudcovskou aféru do zcela jiného světla
Bývalý předseda Nejvyššího správního soudu Josef Baxa vystoupil s prohlášením, že se jej prezident Miloš Zeman pokoušel ovlivnit, a protizemanovský svět nastoupil do palebných pozic. Zkušený politický komentátor Bohumil Pečinka ale ve svém příspěvku do nejnovějšího Reflexu ukazuje, že v celém sporu jde o něco trochu jiného.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.2.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Slátanina o pejskovi a kočičce, reaguje Michal Hašek na řeči o spojení s Markem Dalíkem
O nájmu, jenž platí Jihomoravský kraj v rezidenci Mezírka, jenž exhejtman Michal Hašek (ČSSD) najal od firmy strýce Marka Dalíka, píše dnešní MF Dnes. A Hašek již na jejich text reaguje na svém facebookovém profilu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.8.2018 v 10:35, zobrazit podobné
TOPlist