Ředitel správy železnic Surý z osobních důvodů rezignoval
Generální ředitel státní Správy železniční dopravní cesty (SŽDC) Pavel Surý k dnešku rezignoval na funkci. Vedly ho k tomu osobní důvody, oznámila ČTK mluvčí správy Kateřina Šubová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.2.2018 v 18:35, prečteno: 2x

nejlepší články ze dne: 28. 02. 2018

Související články

České tratě jsou na hranici svých možností. Vysokorychlostní železnice by jim měla odlehčit, říká generální ředitel SŽDC Surý
ROZHOVOR Železniční síť v Česku se v případě větších měst dostává na samotnou hranici svých kapacitních možností. „To je mimo jiné i jeden z důvodů, proč musíme budovat rychlá spojení, tedy odlehčení stávající infrastruktuře,“ říká v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz generální ředitel SŽDC Pavel Surý. „Rád bych cestoval z centra Prahy na letiště vlakem,“ uvádí k tomu, kde by rád viděl rozvoj tuzemské železniční sítě v následujících patnácti letech. Významná je podle Surého i realizace pražského železničního uzlu a modernizace toho v Brně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.11.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Blaha (ODS): Dnes ráno rezignoval váš oblíbenec, generální ředitel Finanční správy Martin Janeček…
Ústní interpelace na předsedu vlády Andreje Babiše k rezignaci generálního ředitele Finanční správy Martina Janečka
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.11.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Luzar (KSČM): Zpracování osobních údajů, aktuální strašák firem
Směrnice Evropského parlamentu a Rady o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů si klade za cíl, aby volný pohyb osobních údajů v Evropské unii nebyl omezován z důvodů souvisejících s ochranou osobních údajů fyzických osob.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.3.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Ministerstvo zdravotnictví: Ředitel Psychiatrické nemocnice Brno rezignoval
Dlouholetý ředitel Psychiatrické nemocnice Brno Marek Radimský rezignoval na svou funkci. Ministr zdravotnictví rezignaci přijal. Ve funkci skončil k včerejšímu dni. Nemocnici do výběru nového ředitele v otevřeném výběrovém řízení povede primář zdejšího akutního oddělení Pavel Mošťák.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.2.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Výzva Správy železnic dopravcům
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.7.2020 v 14:35, zobrazit podobné
Ředitel Motola Ludvík rezignoval na šéfa pražské ČSSD
Ředitel nemocnice v Motole Miloslav Ludvík rezignoval na funkci předsedy pražské ČSSD. Funkci složil na dnešní krajské konferenci strany. ČTK to potvrdily tři zdroje z jednání sociálních demokratů. Kdo Ludvíka nahradí, by delegáti měli rozhodnout ještě dnes. Svou funkci Ludvík nabídl k dispozici společně s členy krajského výkonného výboru už loni po říjnových volbách do Sněmovny, kdy strana získala 7,27 procenta hlasů. V hlavním městě to bylo jen 5,57 procenta.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.1.2018 v 22:35, zobrazit podobné
ÚOOÚ: Ke zpracování osobních údajů je nutné přistupovat vyváženě
Hospodářská komora ČR uspořádala na začátku října mikroseminář k GDPR, na kterém se podílel také Úřad pro ochranu osobních údajů. Ředitel odboru konzultačních agend Jiří Žůrek shrnul ve svém vystoupení mimo jiné nejčastější chyby správců při zpracování osobních údajů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.10.2019 v 15:35, zobrazit podobné
ÚZSVM: Ředitel ÚP Ostrava Karol Siwek byl vyhlášen Osobností veřejné správy 2017
Ředitel Územního pracoviště Ostrava Karol Siwek byl v rámci dvoudenní konference Moderní veřejná správa vyhlášen Osobností veřejné správy 2017 za dlouhodobý přínos k rozvoji veřejné správy, který uděluje Ministerstvo vnitra.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.6.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Hrad: Podpis memoranda o spolupráci na výstavním projektu k 100. výročí založení ČSR
16. srpna 2017 na Pražském hradě podepsali vedoucí Kanceláře prezidenta republiky Ing. Vratislav Mynář, ředitel Správy Pražského hradu Ing. Ivo Velíšek, CSc., ředitel Vojenského historického ústavu plk. Mgr. Aleš Knížek, ředitel odboru archivní správy Ministerstva vnitra PhDr. Jiří Úlovec a ředitel sekce mezinárodní a vnitrostátní vztahy České pošty Mgr. Ondřej Veselský memorandum o spolupráci na výstavním projektu Založeno 1918, připravovaném k 100. výročí založení Československé republiky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.8.2017 v 19:35, zobrazit podobné
TOPlist