Klaus se rozhodl být mečem a kopím pražské kavárny. Obchodní propojení Schwarzenberga a Bakaly, ČT… Exprezidentův přítel Šťastný se naštval na Klause kvůli jeho útoku na Zemana
ROZHOVOR „Institut Václava Klause se rozhodl být – nerozumím vůbec, co tím chce získat – mečem a kopím takzvané pražské kavárny. Institut Václava Klause jsem totiž vždy pokládal za jeden z posledních ostrůvků, kde si nehrají na politickou korektnost, kde se pražské kavárně a strukturám nepolitické politiky propojené s TOP 09 nebojí postavit. Že a priori neodsoudí nikoho, kdo poukáže na zhoubné ovlivňování médií mocenskými uskupeními včetně manipulace veřejnoprávními médii. Ten ostrůvek se, nevím proč, právě potopil,“ říká Klausův dlouholetý známý Boris Šťastný.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.3.2018 v 17:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 13. 03. 2018

Související články

Bakalovský bloger: Ester Ledecká patří do pražské kavárny. Bez ní bychom jeli domů bez zlaté medaile
Ester Ledecká je dvojnásobnou olympijskou vítězkou. Nebýt této mladé dámy, tak si Česká republika neodveze ze zimních her v Koreji jedinou zlatou medaili. Publicista Bohumil Sláma připomíná, že Ledecká vlastně vzešla z tzv. pražské kavárny, kterou tolik opovrhuje prezident Miloš Zeman a jeho předchůdce Václav Klaus.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.2.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Vážím si pražské kavárny, odhalil spisovatel, který považuje Zemana a Babiše za monstra
Spisovatel a sběratel umění Michael Třeštík v rozhovoru pro internetovou televizi DVTV promluvil o současném českém premiérovi Andreji Babišovi a prezidentovi Miloši Zemanovi jako o velkých vládnoucích monstrech. „Vážím si pražské kavárny,“ říká.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.1.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Komentátor od Bakaly předpověděl velký střet Babiše a Zemana. Zde je důvod
Komentátor Martin Fendrych se rozhodl čtenářům serveru Aktuálně.cz, který patří do mediální stáje podnikatele Zdeňka Bakaly, rozklíčovat povolební situaci. Mimo jiné zmínil, že nás čeká velké rozkmotření šéfa hnutí ANO Andreje Babiše a prezidenta Miloše Zemana.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.10.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Hnis a hnus pražské kavárny je i mým hnisem a hnusem
„Pokud se postavím do čela pražské kavárny, tak se různobarevná revoluce povede!“ tvrdí se o mně v jednom prastarém proroctví. Čas, kdy se má vyplnit, právě nadchází
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 23.11.2018 v 19:40, zobrazit podobné
Cože? Halík, Schwarzenberg, migranti... A ty reakce? Z „pražské kavárny“ zazněl nářek
Marketingový expert Jakub Horák se na svém webu vyjádřil k diskuzím ohledně Karla Schwarzenberga (TOP 09) a kněze Tomáše Halíka. „Oba se někde zmínili o migrantech,“ píše Horák, co se dočetl na – dle jeho slov – alternativních webech, kde se na oba muže velmi nadává.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.8.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Jiří Baťa: Že se mu huba nezkřiví, komediantovi!
Stejně jako je „vysazený“ pan Jan Hrušínský na osobu prezidenta Zemana, jsem zase já „vysazený“ na pana principála. Vadí mi totiž ta jeho neomalenost, drzost, bezohlednost a nenávist k člověku, který mu nic neudělal, nijak mu neuškodil, neublížil, jen se nemůže smířit se skutečností, že v přímé volbě porazil naději pražské kavárny, Karla Schwarzenberga. Proto také kde může do něj tu kopne, tu jej zesměšní, urazí, pomluví, nebo se o něm vyjádří způsobem, že z něj udělá ubožáka, neschopného vykonávat svou funkci prezidenta.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.7.2019 v 10:35, zobrazit podobné
To se mi nelíbilo. Klaus starší pokáral syna. A mluvil o nové straně
Dnešní díl pořadu Sněmovní 4 na serveru Seznam Zprávy se většinově týkal exprezidenta Václava Klause a křtu jeho nové knihy „Václav Klaus stále na cestách“, po němž došlo i na výživnou debatu. Václav Klaus se vyjádřil k obsahu samotné knihy, přičemž vzpomínal na návštěvy u ruského prezidenta Vladimira Putina. A došlo i na jeho syna Václava Klause mladšího v souvislosti s jeho názorem na kojení na veřejnosti, a na jeho chystanou novou stranu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.4.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Ostuda ODSáků: Zaříznutí Klause ml. se jim nepodařilo. On sám si je přitom vychutnal
ODS nezvládla odstranit svého vyloučeného člena Václava Klause mladšího z funkce předsedy školského výboru Poslanecké sněmovny. Samotné jednání, kterému byly přítomny ParlamentníListy.cz, se neobešlo bez drobných špílců, které exprezidentův syn uštědřil svým kolegům. Kandidát Martin Baxa, který měl Klause nahradit, dostal pouze šest hlasů z 21 přítomných.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.4.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Držka Václava Klause... Umělec drsně hájí Schwarzenberga
Režisér David Drábek se v rozhovoru pro Forum24.cz zamyslel nad tím, že Češi ztrácejí paměť. Podle jeho slov jsou ochotni vzdát se své důstojnosti za koblihu a plané sliby. Velmi zostra se pak pustil do poslance ODS Václava Klause mladšího, když jeho obličej nazval držkou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.2.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Útok na Klause ml. Aktivisté šíří následující informaci o údajném spojení
Poslanec Václav Klaus mladší čelí novému útoku, který se na něj valí kvůli tomu, kde se nachází sídlo jeho nedávno založeného hnutí Trikolóra. Facebooková stránka „Nechceme Putina v Praze“ totiž kriticky upozorňuje, že se nachází v budově, kterou vlastní oligarcha z Moskvy. „Ruská Trikolóra sloužící Putinovi,“ ozývají se diskutéři na sociální síti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.8.2019 v 20:35, zobrazit podobné
TOPlist