Piráti v dopise ministrovi vnitra žádají lepší podmínky pro zaměstnance pošty
Pirátští poslanci Radek Holomčík a Ondřej Polanský zaslali otevřený dopis ministrovi vnitra Lubomíru Metnarovi (nestr. za ANO). Formulují v něm zásadní body, které by měly být brány v potaz ve výběrovém řízení na nového generálního ředitele České pošty.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.3.2018 v 14:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 23. 03. 2018

Související články

Metnar chce od nového šéfa pošty do října novou strategii
Nový generální ředitel České pošty Roman Knap musí zhruba do října předložit ministrovi vnitra strategii budoucího fungování podniku. Bude muset snižovat náklady a redukovat počet lidí v managementu společnosti. Při uvedení Knapa do funkce to dnes řekl ministr vnitra v demisi Lubomír Metnar (za ANO). Zprávu přinesla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.6.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Ministr vnitra Jan Hamáček diskutoval na jednání dozorčí rady finanční budoucnost České pošty
Ministr vnitra Jan Hamáček se dnes zúčastnil pravidelného jednání dozorčí rady České pošty. Stěžejními body programu byly možnosti financování České pošty a její finanční plán pro příští rok.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.10.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Babiš bude s vedením pošty jednat o restrukturalizaci
O budoucnosti České pošty budou dnes s generálním ředitelem pošty Romanem Knapem a předsedou dozorčí rady Petrem Zatloukalem jednat premiér Andrej Babiš, ministryně financí Alena Schillerová, ministr vnitra Jan Hamáček a ministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.10.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Hamáček na jednání s odboráři České pošty: Udělám vše pro zvýšení platů od května
Ministr vnitra a předseda ČSSD Jan Hamáček se dnes sešel se zástupci odborových organizací České pošty. Hlavním tématem jednání byl nárůst platů zaměstnanců České pošty o 10 procent, které ministr prosazuje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.1.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Piráti zdůraznili v otevřeném dopise nutnost dodržování lidských práv
Poslanecký klub Pirátů v otevřeném dopise reagoval na doručení přání čínské velvyslankyně Ma Keqing do nového roku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.2.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Salvini hřímá: Itálie už není uprchlickým táborem Bruselu, Berlína a Paříže
Italský ministr vnitra a místopředseda italské vlády Matteo Salvini šokoval veřejnost v neděli, když rozhořčeně prohlásil: „Itálie již není uprchlickým táborem Bruselu, Paříže a Berlína. Už není ochotna přivítat všechny migranty přicházející do Evropy.“ Dále v neděli poslal dopis s nemilým zněním francouzskému ministrovi vnitra Christophoru Castanerovi. V dopise zopakoval, že Francie a Německo nemohou rozhodovat o migrační politice a zároveň ignorovat požadavky nejvíce postižených zemí jako Itálie a Malta.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Piráti: Pane ministře, zveřejněte instrukci pro hlasování ČR o návrhu směrnice k autorskému právu
Předseda Pirátů Ivan Bartoš a pirátský poslanec Mikuláš Peksa dnes zaslali otevřený dopis ministrovi kultury Antonínu Staňkovi. Žádají o zveřejnění instrukce vydané do Bruselu k hlasování ČR pro přijetí návrhu směrnice o autorském právu na jednotném digitálním trhu. Piráti chtějí vysvětlení, proč ke zveřejnění nedošlo a jak byly vypořádány výtky Sněmovny a dalších orgánů k návrhu směrnice.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.2.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Sehnalová (ČSSD): EP schválil lepší podmínky pro přeshraniční doručování balíků
Poslanci Evropského parlamentu odhlasovali lepší podmínky pro přeshraniční doručování balíků v rámci EU. Přijaté nařízení je součástí strategie Evropské komise o jednotném digitálním trhu a má za cíl zajistit transparentnější cenovou politiku, posílit pravomoci regulačních orgánů a zlepšit přehled o cenách.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.3.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Zvyšte odměny, žádají obce a kraje stát kvůli volbám
Liberecký kraj i obce z kraje požadují zvýšení odměn pro členy okrskových volebních komisí. Výsměchem je podle nich hlavně odměna za druhé kolo prezidentských či senátních voleb, která činí 200 korun. Hejtman Martin Půta (Starostové pro Liberecký kraj) proto zaslal ministrovi vnitra dopis s výzvou, aby se odměňování změnilo. Informuje o tom ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.1.2018 v 14:35, zobrazit podobné
TOPlist