Nejčtenější v danném dni? Historie článků

únor 2020
Po 3101724
Út 4111825
St 5121926
Čt 6132027
 7142128
So18152229
Ne291623 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.420x, což odpovídá cca 126.272-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Kancléř Mynář s vydáním hackera Nikulina do USA nesouhlasí
Hradní kancléř Vratislav Mynář nesouhlasí s vydáním údajného ruského hackera Nikulina do USA. Podle něj se zdá, že to bylo od ministra spravedlnosti Roberta Pelikána (ANO) minimálně nezákonné rozhodnutí. Řekl to serveru e15.cz. Mynář se kvůli Nikulinovi s Pelikánem již dříve sešel, ministr navíc v únoru řekl, ho prezident Miloš Zeman žádal, aby byl Nikulin vydán do Ruska.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.3.2018 v 19:35, prečteno: 14x

nejlepší články ze dne: 30. 03. 2018

Související články

Státní zastupitelství shodilo žalobu na exministra Pelikána. Vydáním hackera Nikulina do USA žádný zákon neporušil
Někdejší šéfka ERÚ Alena Vitásková chtěla vědět, zda někdejší ministr spravedlnosti za hnutí ANO Robert Pelikán postupoval správně, když nechal vydat údajného ruského hackera Jevgenije Nikulina do USA, i když o jeho vydání současně žádala také Ruská federace. Teď dostala jasnou odpověď.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.9.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Rusko vyslovilo politování nad vydáním Nikulina z Česka do USA
Ruské velvyslanectví v Praze vyslovilo politování nad tím, že Česká republika vydala údajného ruského hackera Jevgenije Nikulina do Spojených států, a ne do vlasti. Diplomatická mise Ruska také podle agentury TASS sdělila, že o českém rozhodnutí nebyla informována.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.3.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Tady uznávaný právník jasně říká, že Pelikán při vydání Nikulina do USA pochybil... Mynář si přinesl do studia posudek
Moderátor Luboš Xaver Veselý přivítal v internetové televizi XTV.cz hradního kancléře Vratislava Mynáře. Dozvěděl se od něj, že má Hrad k dispozici posudek, podle něhož pochybil ministr spravedlnosti za hnutí ANO Robert Pelikán, když vydal do USA údajného ruského hackera Jevgenije Nikulina. Došlo i na ČT, která od kancléře dostala za uši. Vedle toho Mynář prozradil, kvůli čemu se prezident Miloš Zeman hodně zlobil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.4.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Útok senátorů na prezidenta: Odsuzujeme, odsuzujeme. Zeman hájí zájmy cizí moci proti ČR
Prezident Miloš Zeman oznámil, že pověřil Bezpečnostní informační službu, aby pátrala po stopách jedu novičok na českém území. Později se Zemanův kancléř Vratislav Mynář ostře vyjádřil k vydání údajného ruského hackera Jevgenije Nikulina do Ruska. Slova Miloše Zemana a Vratislava Mynáře ovšem nenechala v klidu senátory. Zahraniční výbor Senátu přijal ostré prohlášení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.4.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Pamatujete na vydání ruského hackera Nikulina do USA? Věc pokračuje
Ústavní soud (ÚS) se příští týden vysloví k okolnostem loňského vydání údajného ruského hackera Jevgenije Nikulina do Spojených států. Soudce Radovan Suchánek svolal na 9. dubna veřejné vyhlášení nálezu o Nikulinově stížnosti proti rozhodnutí tehdejšího ministra spravedlnosti Roberta Pelikána, píše ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.4.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Ústavní soud vyhlásí nález k vydání hackera Nikulina do USA
Ústavní soud se dnes vysloví k okolnostem loňského vydání údajného ruského hackera Jevgenije Nikulina do Spojených států. Soudce Radovan Suchánek svolal veřejné vyhlášení nálezu o Nikulinově stížnosti proti rozhodnutí tehdejšího ministra spravedlnosti Roberta Pelikána.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.4.2019 v 06:35, zobrazit podobné
Cože? Zemanův kancléř Mynář lezl za soudci, píše Respekt
Kancléř Vratislav Mynář se podle nejnovějšího vydání týdeníku Respekt snažil ovlivňovat soudce. Přináší případy, které se měly stát od roku 2015.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.1.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Scénka s holí? Nikoliv! Ceremoniál kvůli demisi, dohadoval se s Witowskou na ČT24 kancléř Mynář
Hostem Světlany Witowské v pořadu Interview ČT24 byl kancléř Vratislav Mynář. Hovořilo se nejen o vládní krizi, o milosti pro Jiřího Kajínka, ale i o návštěvě Číny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.5.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Česko vydalo ruského hackera Nikulina do USA, odletěl v noci
Česko vydalo údajného ruského hackera Jevgenije Nikulina do USA. Odletěl v noci na dnešek. Informovaly o tom server Respekt.cz a Radiožurnál Českého rozhlasu. Mluvčí ministerstva spravedlnosti Tereza Schejbalová ČTK sdělila, že informaci nemůže potvrdit. O Nikulinovo vydání usilovalo také Rusko.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.3.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Kancléř Mynář promluvil o schůzkách se soudci. Byly prý zcela běžné, s vědomím prezidenta
Hradní kancléř Vratislav Mynář na schůzky se soudci chodil s vědomím prezidenta Miloše Zemana. Odmítl, že by se je pokoušel ovlivnit. Stejně jako při schůzkách s politiky či řediteli firem šlo podle něj o seznámení dotyčného se stanovisky, postoji a postupy prezidenta. Mynář to řekl ve videu, které umístil na hradních stránkách, napsala ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.1.2019 v 19:35, zobrazit podobné
TOPlist