Ministr Vojtěch: Od nového ředitele očekávám maximální součinnost s ministerstvem
Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch s účinností od 1. května 2018 jmenoval Františka Nováka novým ředitelem Nemocnice Na Bulovce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.4.2018 v 20:35, prečteno: 2x

nejlepší články ze dne: 29. 04. 2018

Související články

Ministr Kremlík: Od nového ředitele očekávám nový impuls k zefektivnění práce ŘSD
Novým generálním ředitelem ŘSD se stává Pavol Kováčik, za úkol má zrychlit přípravu staveb.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.5.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Ministr Vojtěch: Nový ředitel FN Ostrava vzejde z nového výběrového řízení
Na pozici ředitele Fakultní nemocnice Ostrava bude vypsáno nové výběrové řízení, a to v průběhu tohoto týdne. Do doby výběru nového ředitele nemocnici povede dosavadní zastupující ředitel Petr Vávra.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.1.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Ministr Jurečka představil nového ředitele Povodí Moravy, stal se jím Václav Gargulák
Povodí Moravy má nového generálního ředitele, k zítřejšímu dni jím byl jmenován Václav Gargulák, který má manažerské zkušenosti z několika velkých firem. Nového ředitele dnes v sídle Povodí Moravy představil ministr zemědělství Marian Jurečka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.3.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Odbory Fakultní nemocnice Ostrava kritizují ministra za nejmenování ředitele
Fakultní nemocnice Ostrava (FNO) zůstává bez řádného ředitele, poslední rezignoval loni v říjnu. Ředitel vzejde z nového výběrového řízení, protože v posledním komise dala stejný počet hlasů dvěma uchazečům a ministr se pro žádného nerozhodl. Oznámilo to dnes Ministerstvo zdravotnictví. Volba jednoho z úspěšných uchazečů v konkurzu by nepřispěla ke zklidnění situace v nemocnici, míní ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO). Nemocnici nadále povede Petr Vávra, který byl jejím řízením pověřen po loňské rezignaci ředitele Evžena Machytky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.1.2019 v 22:35, zobrazit podobné
KRNAP má nového šéfa. Stal se jím Robin Böhnisch
Ministr Brabec dnes jmenoval nového ředitele Správy Krkonošského národního parku, s účinností od 1. ledna 2018 jím bude Robin Böhnisch. Ve funkci nahradí Jana Hřebačku, který se po necelých deseti letech v čele KRNAPu rozhodl přijmout novou pracovní výzvu. Ministr Richard Brabec uvede nového ředitele do úřadu 2. ledna 2018.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.12.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Ministr Vojtěch: Ministerstvo bude od nového roku znát ceny, za které nemocnice nakupují léky
Ministerstvo zdravotnictví uzavřelo memorandum s Asociací inovativního farmaceutického průmyslu (AIFP) o zřízení databáze reálných jednotkových cen léčiv (tzn. cen za krabičku léčivého přípravku) dodávaných do nemocnic přímo řízených ministerstvem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.11.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Ministr Vojtěch podepsal memorandum o hemodialyzační péči
Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch, ředitelé zdravotních pojišťoven a zástupci českých a moravských nemocnic na Ministerstvu zdravotnictví podepsali společné Memorandum k pilotnímu projektu hemodialyzační péče pro rok 2019.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.10.2018 v 05:35, zobrazit podobné
Česká pošta: Výběrové řízení na nového generálního ředitele vyhrál Roman Knap
Výběrové řízení na nového generálního ředitele státního podniku Česká pošta vyhrál Roman Knap, dosavadní generální ředitel firmy SAP Česká republika a SAP Slovensko. V následujících dnech proběhne mezi vítězným kandidátem a Ministerstvem vnitra jednání o dalším postupu včetně konkrétního termínu nástupu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.5.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Fetujete? Nejen to chce ministr Vojtěch vědět od ředitelů nemocnic
Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (ANO) si hodlá pořádně posvítit na ředitele největších nemocnic, které zřizuje stát. Bude chtít vědět, jestli pánové či dámy někdy brali drogy nebo hráli automaty. Informují o tom páteční Lidové noviny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.2.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Ministr Vojtěch hájí své poradce, kteří zároveň ve zdravotnictví podnikají: Nějak se živit musejí
Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch vysvětlil, proč odvolal ředitele nemocnic Svatopluka Němečka a Andreu Vrbovskou, zároveň v rozhovoru pro iDNES.cz hájil i své dva poradce, kteří zároveň podnikají ve zdravotnictví. „Jsou to největší odborníci a něčím se živit musejí,“ říká Vojtěch.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.2.2018 v 18:35, zobrazit podobné
TOPlist