ÚZSVM v Táboře vyřešil dalších 130 pozemků zapsaných na nedostatečně identifikované vlastníky
Od roku 2014 dohledali pracovníci Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) v Táboře potřebné údaje a podali podnět k projednání dědictví u příslušných soudů ve 26 případech nedostatečně určitě identifikovaných vlastníků nemovitostí. Jednalo se o 130 pozemků s celkovou výměrou téměř 100 tisíc čtverečních metrů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.5.2018 v 08:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 10. 05. 2018

Související články

ÚZSVM vyřešil vlastnictví pozemků na Znojemsku zapsaných na nedostatečně identifikované vlastníky
Odloučené pracoviště Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) ve Znojmě provedlo kompletní lustraci listin k majetku dvou osob vedených v katastru nemovitostí jako nedostatečně identifikované vlastníky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.5.2018 v 15:35, zobrazit podobné
ÚZSVM již vyřešil přes 23 tisíc nemovitostí s nejasným vlastníkem
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) do konce září 2018 prošetřil již 23 587 nemovitostí zapsaných v katastru nemovitostí na nedostatečně identifikované vlastníky. Oproti konci roku 2014 jde o nárůst o 440 %.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.11.2018 v 11:35, zobrazit podobné
ÚZSVM dohledává vlastníky u pozemků dotčených výstavbou díla Skalička
Výstavbou vodního díla Skalička, které bude realizované státním podnikem Povodí Moravy, s.p. , je dotčeno i 92 pozemků vedených na neznámé nebo nedostatečně identifikované osoby. Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových v Přerově dohledal nedostatečně identifikované vlastníky právě u pozemků dotčených výstavbou Vodního díla Skalička.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.9.2017 v 20:35, zobrazit podobné
ÚZSVM prošetřil pozemky zapsané na nedostatečně identifikované vlastníky v pražských Kyjích
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových v Praze prověřoval pozemky zapsané v katastru nemovitostí na nedostatečně identifikované vlastníky, které leží v areálu soukromé firmy. V uzavřeném areálu této firmy v pražských Kyjích se nachází celkem 10 pozemků, na kterých mají určitý vlastnický podíl nedostatečně identifikovaní vlastníci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.9.2018 v 16:35, zobrazit podobné
ÚZSVM vyřešil nejasné vlastnictví čtyř pozemků na Hodonínsku. Patřily oběti holokaustu
Další čtyři položky ze seznamu majetku vedeného v katastru nemovitostí na nedostatečně identifikované vlastníky vyřešili pracovníci Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) v Hodoníně. Za dohledáním vlastníka čtyř pozemků se však opět skrývá jeden z tragických osudů židovských obyvatel, odsunutých za války do koncentračních táborů. V tomto případě jde o příběh rodiny Matyldy M.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.6.2018 v 08:35, zobrazit podobné
ÚZSVM vyřešil už více než 27 tisíc nemovitostí s nejasným vlastníkem
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) do konce února roku 2019 prošetřil již 27 423 nemovitostí zapsaných v katastru nemovitostí na nedostatečně identifikované vlastníky. Oproti konci roku 2014 jde o nárůst o 527 %. V katastru nemovitostí je stále přes 190 tisíc nemovitostí s nejasným vlastníkem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.4.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Pracovníci ÚZSVM objevili v katastru nemovitostí kuriózního vlastníka pozemku na Hodonínsku
Při prošetřování majetkových položek zapsaných v katastru nemovitostí na nedostatečně identifikované vlastníky narazili pracovníci Úřadu pro zastupování státu v Hodoníně na kuriózní neexistující subjekt – Státní policejní úřad Brno. Na jeho listu vlastnictví je zapsán malý pozemek o výměře 30 m2 v katastrálním území Násedlovice.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.10.2018 v 14:35, zobrazit podobné
ÚZSVM v Uherském Hradišti výrazně snížil počet nemovitostí nedostatečně identifikovaných vlastníků
Odloučené pracoviště Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) v Uherském Hradišti výrazně snížilo počet nemovitostí, zapsaných v katastru nemovitostí na nedostatečně identifikované vlastníky. Za uplynulého půl roku pracovníci úřadu vyřešili více než tisíc položek tohoto majetku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.5.2018 v 18:35, zobrazit podobné
ÚZSVM v Jindřichově Hradci pomohl dohledat nedostatečně identifikované vlastníky pozemků
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových v Jindřichově Hradci pomohl v loňském roce ve spolupráci s potencionálními dědici dohledat údaje o 11 osobách, původních majitelích nemovitostí, a podat podnět k projednání dědictví u příslušných soudů. Jednalo se celkem o 21 pozemků o celkové výměře 75 061 m2.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.3.2019 v 21:35, zobrazit podobné
ÚZSVM ve Znojmě vyřešil pozemek zapsaný na šest nedostatečně identifikovaných vlastníků
Odloučené pracoviště Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) ve Znojmě provedlo kompletní lustraci nabývacích listin u pozemku zapsaného v katastru nemovitostí na nedostatečně identifikovaného vlastníka. Nemovitost v katastrálním území Mašovice u Znojma byla zapsána v podílovém spoluvlastnictví šesti osob. Na základě listin bylo prokázáno, že v případě ideálního podílu 10/15 pozemku se jedná o majetek státu a nemovitost byl zapsána do příslušnosti hospodaření ÚZSVM.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.1.2018 v 17:35, zobrazit podobné
TOPlist