Červíček (ODS): Svinarské břehy propojila provizorní lávka pro chodce
Koryto řeky Orlice v hradeckých Svinarech překlenula provizorní lávka, která bude sloužit pěším a cyklistům od začátku června po celou dobu výstavby nového mostu. Na ten netrpělivě čekají nejen obyvatelé Svinar a Malšovy Lhoty už od ledna loňského roku, kdy musel být most plukovníka Šrámka kvůli havarijnímu stavu pro veškerou automobilovou dopravu uzavřen.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.5.2018 v 16:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 22. 05. 2018

Související články

Červíček (ODS): Nový most ve Svinarech už slouží veřejnosti
Po roce demoličních a stavebních prací propojila oba svinarské břehy nová mostní konstrukce. Motoristům včera začal sloužit most přes Orlici, který nahradil původní Most plukovníka Šrámka, starý 111 let.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.5.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Východočeské muzeum Pardubice opravuje pernštejnský mostek, do zámku vede provizorní lávka
Pernštejnský mostek, který běžně vítá návštěvníky Zámku Pardubice renesančními kamennými reliéfy, částečně zakrylo lešení. Z něj je sestavená provizorní lávka, na několik týdnů jediný vstup do zámeckého paláce. Lávka není bezbariérová, po dobu rekonstrukce mostku se tak do zámku nedostanou vozíčkáři a osoby s omezením pohybu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.5.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Kolínská (Zelení): Provizorní lávka v Troji bude o půl roku dříve
Nová Trojská lávka bude urychleně zakreslena do územního plánu, kde dosud nefigurovala, a to v trase původní zřícené lávky. Včera o tom rozhodla Rada hlavního města Prahy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.6.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Provizorní lávce v Troji řekl odbor dopravy ne. Důvodem je nevyhovující šířka
Provizorní lávka v Troji, kterou chce hlavní město postavit na místě loni zřícené lávky, obdržela nesouhlasné stanovisko od odboru dopravy Prahy 7. Důvodem je podle odboru nevyhovující šířka lávky. Vyplývá to z vyjádření úřadu, které na sociální síti zveřejnil primátorčin náměstek Petr Dolínek (ČSSD). Trojská lávka se zřítila loni v prosinci, ze čtyř zraněných byli dva ve vážném stavu. Případ nadále vyšetřuje policie. Lidi nyní v Troji přepravuje přívoz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.9.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Východočeské muzeum Pardubice: Mostek nahradí lávka, oprava omezí přístup do zámku
Charismatický mostek zdobený kamennými reliéfy, který spojuje velké nádvoří Zámku Pardubice s monumentálním portálem zámeckého paláce, bude letos na jaře v péči stavebních dělníků a restaurátorů. Stavebně technický průzkum prokázal, že je mostek v havarijním stavu. Východočeské muzeum v Pardubicích proto v březnu zahájí opravu a mostek na několik měsíců nahradí provizorní lávka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.2.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Lesy ČR: Lávka pod hradem Veveří se rekonstruuje, pro veřejnost je uzavřena
Dřevěná lávka pod hradem Veveří postavená před deseti lety podnikem Lesy ČR se od 1. září rekonstruuje. Pro veřejnost je uzavřena. Práce potrvají do poloviny října, pak se lávka opět otevře.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.9.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Pražský magistrát vypíše tendr na stavbu nové Trojské lávky
Praha vypíše tendr na stavbu nové lávky mezi Císařským ostrovem a Trójou. Cena bude záviset na výsledku výběrového řízení. Vyplývá to z materiálu, který dnes schválili pražští radní. Nová lávka bude provizorní a nahradí původní, která se zřítila loni 2. prosince, připomněla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.12.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Červíček (ODS): Na mostě ve Svinarech budou dva jízdní pruhy i pěší lávka
Návrh na vypsání výběrového řízení na výstavbu nového mostu v hradecké části Svinary odsouhlasila Rada Královéhradeckého kraje. Most je od ledna uzavřen pro veškerou automobilovou dopravu z důvodu havarijního stavu. Stavební práce by mohly začít na jaře následujícího roku, průjezdný by most mohl být v listopadu 2018.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.10.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Červíček (ODS): Plníme slib, který jsme dali místním občanům
Svinarský most, který je již téměř půl druhého roku uzavřen pro veškerou automobilovou dopravu, dnes začali rozebírat pracovníci stavební firmy. Demontáž by měla trvat do neděle. Chodci se na druhý břeh Orlice dostanou po provizorní lávce, která byla zprovozněna před několika dny. Na lávku byly také přeloženy inženýrské sítě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.6.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Ministerstvo dopravy: Silničáři odstraňují provizorní svodidla na D1 u Humpolce
Od páteční 21. hodiny silničáři odstraňují provizorní svodidla na úseku D1 mezi Humpolcem, konkrétně od 94. kilometru, až k omezení u Větrného Jeníkova na 105. kilometru.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.2.2019 v 08:35, zobrazit podobné
TOPlist