Nejčtenější v danném dni? Historie článků

červen 2020
Po18152229
Út29162330
St3101724 
Čt4111825 
5121926 
So6132027 
Ne7142128 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.052x, což odpovídá cca 107.070-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Nerozumíme obyčejným lidem. Oni se bojí uprchlíků, varovala novináře Saša Uhlová
Novinářka Saša Uhlová v DVTV Apel pronesla pár vět směřovaných ke kulturním elitám nesoucím zodpodvědnost za rozdělení společnosti v České republice mnohem víc než prezident Miloš Zeman. „Bojíme se společnosti, která má jiné obavy než my, dlouho jsme si jich nevšímali a teď nás dokážou přehlasovat,“ říká.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.5.2018 v 07:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 24. 05. 2018

Související články

Sedmdesát pět zákazníků za hodinu, hlavně se pořád usmívat. Saša Uhlová tentokrát usedla za kasou v supermarketu
Reportérka Saša Uhlová, která si po několik měsíců zkoušela nízkopříjmová zaměstnání, nyní představila pracovní podmínky pokladních v hypermarketech Albert. Její reportáž přinesl server A2larm.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.9.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Saša Uhlová: Nechci zpět socialismus. Moji rodiče byli proti minulému režimu, ale nikdy nebyli pravicoví. To není můj problém, to se nedědí
Novinářka Saša Uhlová se svěřila se svými příběhy, které prožila poté, co se nechala najmout do pěti různých nekvalifikovaných zaměstnání s minimální mzdou, i Pavlu Štruncovi na serveru Info.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.9.2017 v 07:35, zobrazit podobné
V třídírně odpadu jsem seškrabávala potkany. To jsem zvracela, říká Saša Uhlová a přeje si: Ti, co mi říkají ,,stalinistka", sotva zmíním zákoník práce...
Novinářka Saša Uhlová půl roku pracovala utajeně v provozech, kde se platí často minimální mzda. Navíc je tam zima, smrad a osmihodinová pracovní doba platí často jen na papíře. Rozhovor s novinářkou nyní přinesl server Lidovky.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.9.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Novinářka Saša Uhlová zkusila pracovat za minimální mzdu. Takhle dopadla
Novinářka Saša Uhlová připravila tak trochu jiný dokument. Dokument o lidech, kteří v různých profesích pracují za minimální mzdu. Nechtěla ale jen natáčet. Nechávala se v těch profesích zaměstnat – pod jiným jménem. To, co kolem sebe viděla, natáčela skrytou kamerou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.9.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Odhalení Saši Uhlové: Zvýšení minimální mzdy je chudým lidem k ničemu. Důvod vás překvapí
Server A2larm zveřejnil další ze série článků nazvaných Hrdinové kapitalistické práce. Novinářka Saša Uhlová v této sérii popisuje život lidí pracujících za nízkou mzdu v mnohdy velmi složitých, místy až drastických podmínkách. Ještě před drůbežárnou Agrofertu ve Vodňanech Uhlová navštívila prádelnu v Nemocnici Motol. Přesvědčte se sami, co zjistila.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.9.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Než opravila byt, žila s dětmi dočasně v garáži. Sociálka byla nemilosrdná
Reportérka serveru a2larm.cz Saša Uhlová se zabývá případem ženy z garáže v Ústí nad Labem, které sociální pracovníci odebrali děti. „Případ připomněl, že nám něco schází. Je to zákon o sociálním bydlení,“ poznamenala Uhlová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.10.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Jan Štern: Saša Uhlová už nebude hodná holka a my už nebudeme hodní troubové
Saša Uhlová napsala výborný článek "Už nebudu hodná holka" o sobě a o pravici v naší zemi. V článku přesně vyhmátla hlavní problémy, které cloumají naší zemí a které zůstávají stále neřešené. Současně jsou některá její tvrzení přehnaná, zkusím na ně zareagovat. - "Byla to pravicová ideologie, která zastřešila všechny podvody s tím, že nelze rozlišit čisté a špinavé peníze. " To je pravda, byl to Václav Klaus, vůdce neoliberální…
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 3.6.2019 v 18:40, zobrazit podobné
Řešíme takové píčoviny, překvapila novinářka Uhlová po návratu z fabrik, kde zkoušela pracovat za žebráckou mzdu
Novinářka Saša Uhlová si v uplynulém půl roce vyzkoušela práci za minimální mzdu. Pracovala tak v prádelně, drůbežárně, v továrně na výrobu žiletek. Nyní o tom hovořila v pořadu DVtv.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.9.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Smrad, až se obrací žaludek. Devět stupňů, jedenáctihodinová šichta pod řvoucí nadřízenou. Saša Uhlová poznala, jak se maká v drůbežárně pana exministra
Server A2larm.cz uveřejnil další reportáž Saši Uhlové z cyklu Hrdinové kapitalistické práce, ve které veřejnost seznamuje s tím, jaké to je pracovat v náročných podmínkách za minimální mzdu. Tentokrát Úhlová zavádí zájemce do království Agrofertu - do drůbežárny ve Vodňanech.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.9.2017 v 17:35, zobrazit podobné
TOPlist