Nejčtenější v danném dni? Historie článků

leden 2020
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.426x, což odpovídá cca 126.585-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Bašár Asad promluvil: Rusko zabránilo válce. Pošetilost USA brání stabilitě. Budoucnost Sýrie...
Syrský prezident Bašár Asad poskytl exkluzivní rozhovor ruské televizní stanici Russia Today. Podle Asada Moskva odradila Západní koalici od spuštění plošného devastujícího náletu na území Sýrie. Asad je přesvědčen, že jeho režim je blízko vítězství v sedm let trvající občanské válce navzdory „zásahům USA“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.5.2018 v 21:34, prečteno: 3x

nejlepší články ze dne: 31. 05. 2018

Související články

USA nemají co mluvit o lidských právech, řekl Bašár Asad ve velkém rozhovoru
Bašár Asad je prezidentem země, kde už šest let zuří občanská válka. Sýrie je v troskách. Asad přesto v půlhodinovém rozhovoru pro Yahoo News zdůrazňuje, že v hlavním městě Damašku je klid. Dp Spojených států vzkázal, že tam nemají co kázat světu o lidských právech, ale současně se zastal amerického prezidenta Donalda Trumpa.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.2.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Napínání tětivy luku – bombardování Sýrie
Dúmá leží 10 km od centra Damašku. Tam prý Asad, podle USA, Británie a Francie použil chemické zbraně. Rozum mi nebere, proč by měl prezident Sýrie Bašár Asad vypouštět chemické zbraně ve své bezprostřední blízkosti.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 14.4.2018 v 09:40, zobrazit podobné
Jiří Vyvadil: Asad by byl nesvéprávný, kdyby použil plyn, aneb Cui bono?
Dva dny poté, co oficiálně zaznělo z Bílého domu, že se USA musí smířit s tím, že Bašár Asad je jako představitel Sýrie realitou, kterou musí Bílý dům respektovat a den před dárcovskou konferencí ohledně Sýrie v Bruselu měl prezident Asad, kdysi miláček Západu a naopak on jeho milovník, svrhnout plyn na děti ze syrské vesnice Chán Šajchún.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.4.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Bašár Asad pronesl závažná slova k chemickému útoku v Sýrii. Západ tím naštve
Americký raketový útok na syrskou leteckou základnu neomezil palebnou sílu syrské armády. Prohlásil to syrský prezident Bašár Asad v rozhovoru, který zveřejnila agentura AFP.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.4.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Bašár Asad chystá ofenzívu. Kašleme na vás, vzkázal Západu. USA ,,svým" rebelům: Pomoc od nás už nečekejte
Vypadá to, že občanská válka v Sýrii pomalu spěje ke svému konci. Rebelové dostali od USA jasný vzkaz – už jste na to sami. Asad plánuje dobýt severní provincie stůj co stůj. Mezitím do Sýrie proudí zvýšená potravinová pomoc z Krymu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.6.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Babiš pro PL: Asad prostě v Sýrii je. Bude EU pořád říkat, že je nepřijatelný, nebo bude něco dělat?
Evropská unie dění v Sýrii jen přihlíží a opakuje, že je tamní prezident Bašár Asad nepřijatelný. PL to v rozhovoru řekl premiér Andrej Babiš. Sám prý v březnu Donalda Trumpa v Bílém domě žádal, aby Američané ze Sýrie neodcházeli.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.5.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Tereza Spencerová: Válka končí, Daeš mizí z bojiště, USA po něm bloudí
Irák vítězí nad Daešem, Bašár Asad zůstává v čele země a Sýrie jako taková zůstane pod vlivem Ruska a Íránu a s přihlédnutím k zájmům Turecka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.9.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Štěpán Kotrba: Odeslat Syřany zpět, ať si je přeberou. Albrightová do kriminálu. Kdo ovládne Rusko, ovládne svět
Politický analytik Štěpán Kotrba s razancí sobě vlastní varuje před oslavami poražení tzv. Islámského státu. Máme prý počkat, až vystoupí jediný právoplatný vládce Sýrie Bašár Asad. „Co říkají američtí okupanti, je mi fuk,“ dodává. Kotrba komentuje i situaci kolem evropských voleb, oslavy vstupu do NATO či návštěvu Madeleine Albrightové v Praze.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.3.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Tvrdá slova Bašára Asada: Dnešní útok vedený USA jen zvýší odhodlání Sýrie bojovat proti terorismu
Syrský prezident Bašár Asad se nechal slyšet, že dnešní útok vedený USA jen zvýší odhodlání Sýrie bojovat proti terorismu a rozdrtit ho na každé pídi země. O tomto jeho prohlášení a Asadově telefonickém rozhovoru s íránským protějškem Hasanem Rúháním informoval server ČeskéNoviny.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.4.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Lidé se často ptají, proč by Asad používal chemické zbraně. Odpovídá Alexandr Vondra
V úterním Interview ČT24 usedl proti moderátorce Zuzaně Tvarůžkové někdejší senátor a ministr obrany za ODS Alexandr Vondra. Vyjadřoval se k pokračování jednání o Sýrii. Sedm silných ekonomik světa – skupina G7 – se shodlo na tom, že Asad musí jít. Vondra konstatoval, že stále vidí prostor k vyjednávání, i když syrský prezident Bašár Asad je podle jeho názoru velký mocenský cynik.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.4.2017 v 20:35, zobrazit podobné
TOPlist