Konečná (KSČM): Na pravdu si člověk občas musí počkat
Komentář na facebookovém profilu k důsledkům ekonomických škrtů
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.6.2018 v 07:35, prečteno: 3x

nejlepší články ze dne: 09. 06. 2018

Související články

Ti samí, pořád to nechápou! Konečná z KSČM Minářovi a spol. připomíná výsledek voleb
ROZHOVOR „Je třeba začít u sebe. Strana nám tak nějak zlenivěla, to se musí změnit,“ říká europoslankyně Kateřina Konečná (KSČM). Podle ní komunisté vědí, co dělat, ale neumějí návrhy a řešení dostatečně prodat. Velké společnosti a bankovní sektor si z České republiky prý nesmí dělat dojnou krávu. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz rovněž uvedla, jak často se setkává s tím, že normální člověk se spravedlnosti nedovolá. Vše trvá neúměrně dlouho a většina lidí ani nemá na soudní výlohy a advokáty.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.9.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Konečná povede KSČM do eurovoleb. Ústřední heslo její kampaně zní...
Kandidátku KSČM do voleb do Evropského parlamentu povede současná europoslankyně Kateřina Konečná. Podle informací ČTK ji dnes zvolilo do čela kandidátní listiny širší vedení KSČM. Její protikandidát a další europoslanec Jaromír Kohlíček dostal zhruba čtvrtinu hlasů. Konečná je místopředsedkyní komunistů pro evropské záležitosti a zhruba čtvrt roku již volby chystá. Komunisté za kampaň plánují utratit zhruba 7,5 milionu korun.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.12.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Vaše věc: Francie a Německo o směru spolupráce
Bude nutné si ještě počkat na ustavení nové německé vlády po volbách, evropské plány Emmanuela Macrona musí počkat. „Po německých volbách“, deklaroval prezident Francie před zahraničními velvyslanci v Paříži.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.9.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Kateřina Konečná chce být v čele KSČM: V životě jsem neslyšela nikoho tolik slibovat a tak málo dělat, jako Babiš
K debaklu v loňských sněmovních volbách dovedly komunisty podle europoslankyně KSČM Kateřiny Konečné, která bude za týden v Nymburku kandidovat na nejvyšší stranický post, statičnost, formalismus a rutinérství. KSČM musí podle ní mít znovu vize a jít za jejich prosazováním.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.4.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Z exkluzivního výzkumu pro PL: Největší šance na předsedu KSČM mají Skála a Konečná. Téměř každého pátého Čecha zajímá dění týkající se komunistů
K debaklu v loňských sněmovních volbách dovedly komunisty podle europoslankyně KSČM Kateřiny Konečné, která bude za týden v Nymburku kandidovat na nejvyšší stranický post, statičnost, formalismus a rutinérství. KSČM musí podle ní mít znovu vize a jít za jejich prosazováním.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.4.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Zeman dostane cenu bojovníka za pravdu. Komentátor z Echa to nechápe
Prezident Miloš Zeman koncem dubna přiletí do USA, aby si zde převzal cenu „Bojovníka za pravdu“ od zdejších židovských organizací. Server Echo24.cz si klade otázku, čím si ji vlastně vysloužil, když jemně řečeno, občas pravdu opravdu neříká.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.3.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Aby se nezapomnělo. Europoslankyně Konečná se začátkem roku tvrdě pustila do Bakaly
Mělo by být dodrženo předkupní právo pro nájemníky bytů OKD, píše europoslankyně Kateřina Konečná (KSČM).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.1.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Kateřina Konečná: Když mám spojence, který chce jednat a může dojednat mír a lepší život, tak proč se EU tak chová k Rusku. Proč ho odmítáme?
Místopředsedkyně KSČM Kateřina Konečná se v rozhovoru pro DVTV.cz vyjádřila mimo jiné k tomu, že Rusko je partner. „Jsme hloupí, že to nedokážeme pochopit,“ sdělila. A zároveň také podotkla, že hnutí ANO bude KSČM rovnat páteř doleva.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.6.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Kateřina v KSČM není konečná aneb mladí a rudí
Ona má sice Kateřina Konečná už pár roků po pubertě, ale je patrné, že i po ní "vstanou noví bojovníci" a komunistické ideje nezemřou s generací skalních vyznavačů této ideologie, kteří u nás řádili v druhé polovině 20. století.  
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 19.6.2019 v 18:40, zobrazit podobné
Ať každá země udělá, co může. Ne, že nám bude někdo diktovat. Nechápu logiku Bruselu, bouřila se v ČT europoslankyně Konečná
Europoslanci Pavel Svoboda (KDU-ČSL), Luděk Niedermayer (TOP 09) a Kateřina Konečná (KSČM) se v pořadu Otázky Václava Moravce České televize vyjádřili k problematice migrační krize a Evropské unie.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.6.2017 v 14:35, zobrazit podobné
TOPlist