Žába a sporák. Redaktorka ČT se pustila do komentování Babiše, Česka a politiky vůbec... I když její práce je jiná
Sportovní komentátorka Darina Vymětalíková nevěnuje pozornost jen dění na sportovních hřištích. Bedlivě sleduje také dění na české politické scéně. A zajímavým způsobem je komentuje. Nahlédněte.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.6.2018 v 10:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 11. 06. 2018

Související články

Pořád lepší, když to ovládne ANO, než TOP 09, říká exministr Pecina. Kalousek a spol. měli noviny a vliv mnohem dříve, než Babiš
ROZHOVOR Jiná morálka platí pro Andreje Babiše jako podnikatele, jiná jako pro ministra, myslí si bývalý ministr vnitra v Rusnokově vládě a někdejší šéf Antimonopolního úřadu Martin Pecina. „Pokud by jako podnikatel využil systém, nepřekročil zákon, tak bych vůbec neřešil, jestli je to morální, nebo není, ale jestli je to zákonné, nebo protizákonné. Morálku ať řeší teď, když je ministr,“ prohlásil Pecina k problému s nákupem korunových dluhopisů Agrofertu a možným daňovým únikem. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz prohlásil, že z vítězství hnutí ANO ve volbách nemá strach, protože je prý určitě lepší, když tuto část politického spektra ovládne strana ANO než TOP 09.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.5.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Redaktorka z HN chtěla udělat bombastický titulek... Europoslankyně Konečná vysvětluje text, který o ní vyšel. A to není rozhodně vše
PŮLNOČNÍ ROZHOVOR Europoslankyně Kateřina Konečná (KSČM) považuje rozhodnutí Evropské komise zažalovat Českou republiku, Polsko a Maďarsko za to, že nesplnily kvóty v přijímání uprchlíků, za hloupé. Má také jisté pochyby, jak bude v této záležitosti vyjednávat v Bruselu premiér Andrej Babiše (ANO). „Jaký může být vyjednavač někdo, jehož podnikání závisí na dotacích z EU? Babiš má v EU slabiny a všichni o tom ví,“ říká europoslankyně. A že by byla zastánkyní rychlého přijetí eura, jak měla uvést pro Hospodářské noviny? Pravda je prý zcela jiná a její vyjádření bylo překroucené.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.12.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Proč Sobotka Mládka proboha v té ostudě tak koupe? ptá se komentátorka od Babiše
Nad tím, co předvádí ministr průmyslu Jan Mládek s novelou zákona o elektronických komunikacích, se v dnešní Mladé frontě Dnes zamýšlí její redaktorka Zuzana Kubátová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.2.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Ministryně Maláčová: Když jsem se vrátila ze Západu, zažila jsem šok. Bylo to za Topolánkovy vlády...
Ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová (ČSSD), ještě před půl rokem veřejnosti naprosto neznámá šéfka odboru rodinné politiky a politiky stárnutí na ministerstvu práce, stoupá na popularitě. O jejím příběhu píše Mladá fronta Dnes.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Jiří Pehe: KSČM sabotuje zahraniční politiku země, ale může být v klidu
Komunistická strana Čech a Moravy se pustila do odvážného experimentu. Její poslanci či další politici čas od času soukromě vyrazí do zemí či oblastí, které oficiální česká zahraniční politika v souladu s postoji svých spojenců bojkotuje, a tváří se tam jako představitelé naší země. Naposledy tak učinil komunistický poslanec Zdeněk Ondráček, když navštívil tzv. Doněckou lidovou republiku.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 16.5.2019 v 10:41, zobrazit podobné
SYNOT: Prestižní ocenění pro koupaliště Zelená žába
Další z produktů cestovního ruchu, patřící pod oblast SYNOT Holiday, získal významné ocenění. V anketě České a slovenské stavby století 1918 – 2018 excelovalo koupaliště Zelená žaba v Trenčianských Teplicích. V rámci Slovenska se umístilo na prvním, v oblasti česko-slovenských staveb pak na třetím místě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.9.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Olga Sommerová s husí kůží ohlásila kandidaturu za TOP 09: Babiš je zlo, musíme se mu postavit. Vždyť on chce zatočit s demokracií
V rozhovoru pro Novinky.cz se známá česká dokumentaristka Olga Sommerová rozpovídala o tom, co ji vedlo ke kandidatuře do Poslanecké sněmovny v barvách strany LES Martina Bursíka. „Mnohá léta jsem se angažovala v občanské společnosti. Musím se ozvat, když se děje nespravedlnost,“ uvedla k tomu Sommerová a pustila se do vydatné démonizace šéfa ANO Andreje Babiše.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.7.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Radní ODS sepsala výbušný text: Kam na prázdniny? Do Německa, aby mě tam někdo osahával. Do Anglie, kde pobíhají pomatenci s kyselinou. Do Francie, do Holandska...
Jiné tváře ODS. Za Marka Černocha, bývalého člena hnutí Úsvit, už ODS vynadáno dostala. Nyní dostane znovu vynadáno asi za svou radní Kláru Cingrošovou, která působí na Praze 4. Ta se dosti odvážně pustila do komentování dění v ostatních zemích v radničním časopise Tučňák.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.7.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Miloš Zeman v České televizi: Příl bych si, aby stejně jako Babiše prověřili politiky, kteří privatizovali
Prezident Zeman poskytl rozhovor České televizi, a ta z něj "pustila" ochutnávku. Vložil se mimo jiné do kauzy týkající se majetkových poměrů miliardáře a ministra financí Andreje Babiše (ANO). Pokud se Andrej Babiš chystá svůj majetek podrobit auditu, pak by podle Zemana měli stejnou proceduru absolvovat i další politici.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.2.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Čuměli na holky jak na dobytek. A Jan Čenský... redaktorka si pustila ČT a zděsila se
Novinářka Alena Zemančíková se zamyslela nad soutěžemi krásy. Je toho názoru, že podobné soutěže veřejnoprávní televize vysílat nemá. Ve sloupku pro Deník Referendum vysvětlila proč. Soutěže krásy jí připomínají aukce dobytka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.2.2019 v 14:35, zobrazit podobné
TOPlist