Jaromír Soukup vytáhl kauzu z temných dějin ČSSD. Slavný mafián, zločin, vraždy, rozkrádání a ulité peníze...
Hlavním protagonistou dalšího dílu Kauz Jaromíra Soukupa se stal nechvalně proslulý podnikatel Radovan Krejčíř. Jaromír Soukup si na něj znovu vzpomněl zhruba v polovině března, kdy českými médii poprvé proběhla zmínka, že by se Krejčíř mohl vrátit do České republiky. Problémy by mohl mít legendární právník Tomáš Sokol, ale i zadlužená ČSSD. Soukup připomenul i směnku na 60 milionů. Jde o dědictví Stanislava Grosse?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.6.2018 v 12:35, prečteno: 3x

nejlepší články ze dne: 28. 06. 2018

Související články

Proč pořád ČSSD cpe toho Šmardu? Jaromír Soukup vytáhl jiné jméno. A nebyl sám
Na rozhovor v dnešním deníku Právo s premiérem Andrejem Babišem (ANO) upozornil moderátor Jaromír Soukup. Babiš v rozhovoru uvedl, jak podivně se ČSSD chová ohledně ministerstva kultury. A Soukup si pak ve svém statusu všímá i Kateřiny Kalistové, která sedí na ministerstvu v nejvyšším vedení. Stejně tak si jejího jména všimla i další persona – Vadim Petrov.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.7.2019 v 06:35, zobrazit podobné
Už mě štve, kolik miliardářů zbohatlo díky ČEZu! Jaromír Soukup odpálil další bombu
Středeční Kauzy Jaromíra Soukupa na TV Barrandov přinesly divákům dosud málo známou kauzu České exportní banky. Diváky by ale mělo zajímat, že stát v ní za posledních deset let přišel o skoro 20 miliard. Jaromír Soukup se pustil do miliardáře Světlíka, ale i vysokých státních úředníků, kteří měli peníze přihrávat Světlíkovu strojírenskému holdingu. Jde o střet zájmů, nebo jen pouhou náhodu? Peníze se vyhazovaly z okna v době, kdy Kalousek vykřikoval o probíhající krizi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.5.2018 v 12:35, zobrazit podobné
VIDEO Jaromír Soukup rozsápal Slonkovou a kauzu Babiše mladšího zboxoval tvrdými slovy
Na TV Barrandov se včera v pořadu Moje Zprávy obou Andrejů Babišů zastal vlastník a generální ředitel této televize Jaromír Soukup. Kauzu nazval „Hon na syna“. „Je to ukázka český hnusný novinářský žumpy,“ rozčiloval se nad reportáží Sabiny Slonkové a Jiřího Kubíka. Prý se v ní nic nového nezjistilo a jedná se o „malou nechutnou manipulaci“. A opět se trefil do Kalouska.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.11.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Jaromír Soukup to rozjel na plné pecky: Hamáček drží Babiše za koule! Rada ČTK? Úplně na hov*o
Jan Hamáček (ČSSD) drží Andreje Babiše (ANO) „za koule“, pravil doslova generální ředitel TV Barrandov Jaromír Soukup a vše názorně předvedl na kameru. Na paškál si vzal i moderátora České televize Václava Moravce, na kterého vytáhl obří tužku, a Miroslava Kalouska, který už si prý konečně všiml, že jeho TOP 09 přešla do fáze klinické smrti. Soukup přidal také vtip o předsedovi vlády.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.6.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Soukup zesměšnil Noru Fridrichovou: Představil si ji v šílené situaci
Jaromír Soukup opět odstartoval nový pořad. Jmenuje se Politický kabaret a neprovází jím nikdo jiný než on sám. Jako obyčejně se Jaromír Soukup věnoval ČT, tentokrát navrhoval, jak by kanál měl uzpůsobit své pořady, aby v nich byl správně vyobrazen. Většinu má moderovat Nora Fridrichová. A pak přešel ke glosování politiky. ČSSD opět dostala naloženo, ale Soukup nezapomínal ani na staré struktury ODS.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.2.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Už hodně na*raný Soukup: Sem tečou peníze ČT! Noričko Fridrichová, pitomoučká! Za zpravodajství, za jídlo, kšefty bokem
Další den, další zprávy a další kopance do studia na Kavčích horách. Jaromír Soukup zřejmě nechce reportáž o dluzích svých firem nechat jen tak. Proto se jeho pořad Moje zprávy změnil v Kauzy Jaromíra Soukupa a Soukup tentokrát „jel“ hloubkovou sondu do hospodaření České televize. Padla obvinění z „odklánění“, nehospodárnosti a nepotismu. „Jakmile je něco placeno z daní, tak to musí být těm poplatníkům zveřejněno, ta instituce, která utrácí veřejné peníze, musí být transparentní, tak je to všude na světě,“ hřímal Jaromír Soukup a odhaloval jednu sumu za druhou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.1.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Zničíme ČT! Vrátí lidem stamiliony, udeřil Jaromír Soukup. Asi to myslí vážně
Jaromír Soukup rozjíždí novou iniciativu v oblasti mediálního práva. Chce si posvítit na Českou televizi a Český rozhlas, zda od koncesionářů nevymáhají i peníze, na které vůbec nemají nárok. Podle Soukupa to dělají a obohacují se tak o stovky milionů korun.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.6.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Podívejte se, jak ministr za ČSSD lže. Raději vysvětlete to OKD! Okamura se rozzuřil v předvolební debatě, když na něho Chvojka vytáhl kauzu z minulosti
Jaromír Soukup odstartoval další předvolební Duel – SPECIÁL. Vymezil se proti České televizi a rozpovídal se o Adolfu Hitlerovi. Brzy ale otevřel prostor pro rozproudění politické debaty na aktuální témata a začala padat ostrá slova. Servítky si nebral ani Tomio Okamura (SPD), ani Filip Humplík (ODS), ale ani lídr Pirátů Ivan Bartoš. Před kamerami padal jeden ostrý výrok za druhým.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.9.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Šmarda, to nemají lepšího? Babiš zavolá Hamího, Maláčovou a Petříčka a řekne jim, ať jdou do... Jaromír Soukup se rozjel
Generální ředitel TV Barrandov Jaromír Soukup spekuluje, co se asi tak stane na konci srpna. Andrej Babiš si možná předvolá členy ČSSD a řekne jim, aby šli do...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.7.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Jaromír Soukup čtvrtým prezidentem ČR...
Jaromír Soukup: Podnikatel, bývalý boxer, miliardář, moderátor, mediální magnát, politický aktivista a budoucí prezident ČR…
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 1.6.2019 v 18:40, zobrazit podobné
TOPlist