Peszynski v akci! VIDEO demonstrace před Sněmovnou
Poslanci dnes jednají o důvěře Babišově vládě. Její odpůrci již několik dní dávali najevo, že přijdou před budovu sněmovny dát najevo, co si o tom myslí. A teď se podívejte, jak to probíhá.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.7.2018 v 13:35, prečteno: 11x

nejlepší články ze dne: 11. 07. 2018

Související články

Záchrana kluků v Thajsku: Tomasz Peszynski do toho zatáhl Putina. A vyzývá ,,lidi, lidi, zítra před sněmovnou červené trenky”
Aktivista Tomáš Peszynski se včera na svém facebookovém profilu vyjádřil k záchraně thajských chlapců a jejich trenéra. A reakce na sebe nenechaly dlouho čekat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.7.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Ozval se Jiří Drahoš! Pavel Šafr vyhrožuje. Peszynski se vyjádřil. A jak to, že se řvalo přímo před Sněmovnou?
Zasedání Sněmovny k hlasování o důvěře vládě, které skončilo až v půl druhé ráno, vzbudilo mnoho vášnivých reakcí na sociálních sítích. Přinášíme vám ty nejzajímavější: Kalousek, Drahoš, Peszynski, Šlechtová a další.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.7.2018 v 09:34, zobrazit podobné
VIDEO Musíte vidět. Rozzuřený majdanista Peszynski svolává protest proti ruským zločincům a gangsterům
Zločinci. Gangsteři. Ruský imperialismu. Postavme se na odpor. Takto ostře burcuje aktivista Tomasz Peszynski známý svým silným odporem k Rusku. Peszynski uvedené výrazy použil na video z pražského Václaváku, kam prý svolává protest proti Nočním vlkům, ruským motorkářům.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.4.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Demonstrace u Sněmovny, na které na Babiše hodili lahev, vyvolala protireakci. Je zde návrh
Prostor před Sněmovnou se čím dal častěji stává útočištěm demonstrantů během různých protestů. Jak tomu zamezit, proto ve čtvrtek řešili poslanci z bezpečnostního výboru. Ideální by bylo zakázat demonstrace půl kilometru od budovy dolní komory, tedy i na Malostranském náměstí, zní návrh zákonodárce hnutí ANO Jiřího Maška. Právě tam se totiž většina protestních akcí proti vládě odehrává, informoval server Novinky.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.9.2018 v 18:35, zobrazit podobné
VIDEO Tomasz Peszynski: Vyhrál Macron, ten je náš! Putine, Trumpe, Orbáne, Babiši...
Občanský aktivista Tomáš Peszynski se na svém facebookovém profilu se vyjádřil prostřednictvím videa k volbám nových evropských orgánů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.7.2019 v 11:35, zobrazit podobné
VIDEO Peszynski s přáteli křičí kvůli Ondráčkovi poslancům pod okny. Lidé z TOP 09 ještě přikládají pod kotel
Sněmovní komisi pro kontrolu Generální inspekce bezpečnostních sborů povede Zdeněk Ondráček z KSČM. Rozhodli o tom v úterý odpoledne poslanci ve druhém kole tajné volby. Někteří poslanci volbu komunisty zpochybňují a požaduji novou volbu. Mezitím se před Poslaneckou sněmovnou shromáždila skupina demonstrantů, ve které velmi aktivně vystupoval známý aktivista tzv. „pražského majdanu“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.12.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Koblihou vám zavřu hubu, premiérem brzo budu. VIDEO ze včerejší akce, ze kterého puknete smíchy
Ze svých dojmů ze včerejší demonstrace v krajských městech s názvem Proč? Proto!, jež se vymezovala proti ministru financí Andreji Babišovi a prezidentu Miloši Zemanovi, se na svém facebookovém profilu vypsali občanský aktivista Tomáš Peszynski a Klára Novotná.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.5.2017 v 09:35, zobrazit podobné
"Ať žije Miroslav Kalousek!" Ale za co?
"Ať žije Miroslav Kalousek", křičela několikadesítková demonstrace před sněmovnou. Ale já si marně lámu hlavu nad tím, co vlastně tento člověk pro náš stát udělal tak dobrého, že ho takto oslavují? Já na nic nemůžu příjít.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 13.7.2018 v 18:40, zobrazit podobné
Demonstrace odpůrců vlády s komunisty se přesunula přímo před vchod do Sněmovny
Proti vládě s komunisty dnes celé odpoledne i večer demonstrovalo na pražském Malostranském náměstí několik set lidí. Protest se konal nedaleko budovy Poslanecké sněmovny, kde poslanci od rána jednají o vyslovení důvěry druhému kabinetu Andreje Babiše. Vláda ANO a ČSSD přitom bude potřebovat i hlasy KSČM. Po 19:00 se účastníci demonstrace vydali z náměstí před vchod do Sněmovny. Akci pod názvem Neztrácíme naději! pořádá aktivistická skupina AUVA, dohlíží na ni policisté.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.7.2018 v 20:35, zobrazit podobné
VIDEO Andrej Babiš usedl před kameru a vypořádal se s odpůrci po svém: Sorry jako, ale pohoda
V Praze dnes odpoledne proběhne demonstrace proti Andreji Babišovi (ANO) pod heslem „Sorry jako“. Organizátoři demonstrace se hodlají omluvit za to, jak se Babiš chová. Místo aby vysvětlil své nesrovnalosti v příjmech, které vypluly na povrch, nazývá Českou televizi zkorumpovanou pakáží a to se podle názoru demonstrantů nedělá. Babiš nelenil a předem poslal demonstrantům vzkaz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.2.2017 v 08:35, zobrazit podobné
TOPlist