Nejčtenější v danném dni? Historie článků

prosinec 2022
Po 5121926
Út 6132027
St 7142128
Čt18152229
29162330
So310172431
Ne4111825 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.800x, což odpovídá cca 93.921-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Migranti prý našli otevřenou část italské hranice a proudí po stovkách do Evropy
Italský deník il Giornale přinesl informaci o tom, že migranti našli další cestu do Evropy. Možná jen objevili cestu staronovou. Podstatné prý však je, že dál proudí do EU. A to po stovkách. Od italského deníku zprávu převzal server Novinky.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.8.2018 v 16:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 03. 08. 2018

Související články

Migranti vzali hranici ztečí, ozbrojeni a po stovkách. Na policisty stříkali kyselinu a výkaly. Koordinovaná akce vyšla
Do Ceuty, do španělské enklávy v africkém Maroku, se znovu dobývali migranti. Běženci ze subsaharské Afriky se snažili proniknout na území EU. A znovu přitom neváhali použít násilí. Informuje o tom server španělského deníku El País.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.8.2018 v 16:34, zobrazit podobné
Italští politici si řeší vnitrostátní problémy a rivalitu prostřednictvím evropského tématu migrace, myslí si Benešík
Řešením migrace je pomoci státům, jako je Itálie, dál potom zemím severní Afriky a těm africkým zemím, odkud migranti přicházejí, sdělil premiér Andrej Babiš po setkání s italským premiérem Giuseppem Contem. Ondřej Benešík (KDU-ČSL), předseda výboru pro evropské záležitosti Poslanecké sněmovny, proto v úterním Interview na ČT24 promluvil o tom, jak konkrétně například pomoci Itálii, kam migranti proudí. „Musíme Itálii přesvědčit, že přerozdělování je nesmysl, a nabídnout pomoc přímo v ní,“ uvedl Benešík, podle kterého problém na italské straně je v tom, že si italští politici řeší své vnitrostátní problémy a rivalitu prostřednictvím právě tohoto evropského tématu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.8.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Uprchlíci našli nový způsob, jak se dostat do Británie. Zde je děsivý příběh britských manželů
Migranti z Francie našli nový způsob, jak se dostat do Británie. Vyhlídnou si auto britských občanů, kteří jsou ve Francii na dovolené. Donutí ho zastavit a ukradnou doklady k vozu včetně registrační značky, kterou pak využijí pro auto, v němž cestují uprchlíci. Okradení Britové byli v šoku nejen z toho, co udělali migranti, ale i z toho, jak se pak zachovala policie.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.6.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Pašeráci je loví přímo v Africe. Novinářka odhalila podrobnosti o systému migrace do Evropy
V Itálii se poslední dobu děje mnoho věcí. Mimo jiné se ukazuje, že Itálie už zřejmě nebude přijímat migranty s otevřenou náručí. Jenže, co bude dál? V afrických vesnicích totiž nadále působí agenti pašeráků, kteří mladým lidem vyprávějí pohádky o Evropě. Přispívají k tomu mnohdy i sami migranti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.6.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Znásilněná Evropa Evropskou komisí a největší terorista Evropy - COREPER
Už více jak 17 let z počátku tiše, v posledních čtyřech letech však velmi nahlas a za podpory neziskových, humanitárních organizací placených z našich daní přes granty EU proudí do Evropy nikým nekontrolovaní, neevidovaní lidé
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 17.1.2017 v 11:40, zobrazit podobné
Jiří Vyvadil: Za Husáka by nikdy nepřicházelo v úvahu podporovat fašisty, pane Petříčku…
Byly hranice, které nikdy minulý režim nepřekročil, hranice historické morálky, které dnešní část (ale jen část) západních politiků znovu a znovu překračuje. Je to fakt a bez nadsázky na zvracení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Polští katolíci se na hranicích modlili za spásu vlasti a světa
Na stovkách míst podél polské hranice se katoličtí věřící modlili v rámci ojedinělé akce "růženec na hranicích" za spásu světa a vlasti. Na česko-polské hranici se k nim připojili i Češi. Kritici akci podsouvají antiislámský motiv a v tomto duchu o ní referují i zahraniční agentury, ale věřící, které ČTK oslovila, shodně jakoukoliv spojitost s bojem proti islamizaci Evropy odmítli. Podle polských médií se do akce zapojilo na milion osob.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.10.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Katastrofa? Migrace přinese Česku tuberu. Nemáme to jak řešit, uvedl lékový expert. A vytáhl další fakta
Farmaceut Richard Pfleger na serveru Kupředu do minulosti varoval před nemocemi, které mohou migranti přinést do Evropy. Nezůstal však jen u rizik, jež podle jeho názoru představují migranti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.1.2019 v 19:35, zobrazit podobné