Hejtman Štěpán ocenil velitele zásahové jednotky dobrovolných hasičů
Pavel Macháček šestnáct let velel zásahové jednotce chlumeckých dobrovolných hasičů. Díky jeho obětavé práci bylo zachráněno nepočítaně lidských životů a mnoho movitého i nemovitého majetku během zásahů u dopravních nehod a požárů. Hejtman Jiří Štěpán jej v sobotu ocenil Pamětní medailí hejtmana Královéhradeckého kraje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.8.2018 v 22:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 12. 08. 2018

Související články

Povodí Moravy vyhlašuje grant na podporu dobrovolných hasičů
I v letošním roce Povodí Moravy, s. p. podpoří jednotky sborů dobrovolných hasičů (SDH) a proto vypisuje grantové řízení. To je tentokrát zaměřeno na financování osobních ochranných prostředků, výzbroj a výstroj hasičů. O podporu v celkové výši 80 tis. Kč mohou žádat jednotky SDH nebo občanská sdružení (spolky) až do 30. září 2018.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.8.2018 v 08:34, zobrazit podobné
Kraj podpoří jednotky sborů dobrovolných hasičů obcí dalšími 21,5 miliony
Po vyhlášeném dotačním programu pro dobrovolné hasiče ve výši 50 milionů korun podpoří Jihomoravský kraj obce zřizující jednotky sborů dobrovolných hasičů další částkou 21,5 miliony korun.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.2.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Povodí Moravy vyhlašuje grant na podporu dobrovolných hasičů
V letošním roce, kdy si připomínáme 20 let od nejničivějších povodní na Moravě, se rozhodlo Povodí Moravy, s.p. opět podpořit jednotky sborů dobrovolných hasičů (SDH) a vypsat grantové řízení. To je zaměřeno na financování prostředků určených k zásahu při povodňových situacích a likvidaci následků povodní. O podporu v celkové výši 80 tis. Kč mohou žádat jednotky SDH nebo občanská sdružení (spolky) a to až do 31. října 2017.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.8.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Hejtman Bubeníček: Práce dobrovolných hasičů si velmi vážím
Hejtman Oldřich Bubeníček navštívil obec Travčice na Litoměřicku a zúčastnil se zde slavnostního otevření nové hasičské zbrojnice. Její vybudování stálo šest milionů korun. Hejtmana pozval starosta obce Pavel Štros a starosta Sboru dobrovolných hasičů Travčice Petr Kirchner. SDH Travčice byl založen už v roce 1896.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.7.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Vystrčil (ODS): Bez dobrovolných hasičů se téměř žádná větší akce neobejde
Na začátku března jsem již tradičně navštívil setkání starostů a dalších zástupců dobrovolných hasičů okresu Jihlava.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.3.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Hejtman Štěpán: Činnost dobrovolných hasičů je nezastupitelná
Královéhradecký kraj přispěje na pořízení nové techniky pro dobrovolné hasiče. Téměř 16,5 milionu korun si má mezi sebou rozdělit 24 jednotek požární ochrany. Hodnota všech projektů je více než 60 milionů korun. Udělení dotace musí ještě schválit krajské zastupitelstvo na svém zářijovém zasedání.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.8.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Hejtmanka Vildumetzová: Hasiči se mohou radovat z nových automobilů
Starostům čtrnácti obcí z regionu byly dnes před Krajským úřadem Karlovarského kraje slavnostně předány dopravní automobily pro jednotky sborů dobrovolných hasičů. Jejich nákup byl financován z programu Ministerstva vnitra ČR – Generálního ředitelství Hasičského záchranného sboru ČR „Dotace pro jednotky SDH obcí“ a z prostředků Karlovarského kraje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.7.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Při zajištění zraněného koně v Radotíně asistovaly tři jednotky hasičů
V neděli 5.3.2017 v 9:06 hodin vyjely jednotky pražských hasičů do Radotína, kde ve stájovém boxu zajišťovali zraněného koně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.3.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Pardubický kraj: Dobrovolní hasiči získávají od kraje nejvíce v historii
Zastupitelstvo Pardubického kraje na svém pondělním jednání schválilo rozdělení finančních prostředků v celkové v oblasti krizového řízení pro jednotky sborů dobrovolných hasičů, ostatní složky IZS a Krajské sdružení hasičů Pardubického kraje. Celková výše rozdělených finančních prostředků ať už v rámci programových či individuálních dotací přesahuje 20 milionů korun.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.4.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Hasičský záchranný sbor: Systém poskytování dotací pro jednotky SDH obcí
Reakce na reportáž České televize z 15. listopadu 2017, která byla odvysílána v pořadu Události v regionech a týkala se rozdělování dotací jednotkám sborů dobrovolných hasičů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.11.2017 v 18:35, zobrazit podobné
TOPlist