Nejčtenější v danném dni? Historie článků

prosinec 2022
Po 5121926
Út 6132027
St 7142128
Čt18152229
29162330
So310172431
Ne4111825 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.803x, což odpovídá cca 94.078-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Hudebník a senátní kandidát Ladislav Faktor: Získávat voliče socialistickými sliby je neetické, pokud nebudu používat sprostá slova
ROZHOVOR „Iditě domoj,“ psali jsme s kamarády křídou na silnice, vzpomíná na okupaci v roce 1968 hudebník, podnikatel a kandidát do Senátu Ladislav Faktor, kterému bylo tehdy 11 let. Prozradil, zda před rokem 89 uvažoval o emigraci, a řekl i svůj názor na takzvaný socialismus s lidskou tváří. „To je protimluv. Zrůdná ideologie nemůže mít ‚hodné‘ odnože,“ vysvětluje hudebník.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.8.2018 v 13:34, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 24. 08. 2018

Související články

Když budeme v EU držet hubu a krok, nebudeme partnery, ale sluhy. Za svou zemi se rozhodně nemusíme stydět, říká hudebník a senátní kandidát Faktor
ROZHOVOR „Po imigrantech nikdo nepožadoval, aby přijali základy evropské kultury, naučili se místní řeč a akceptovali zákony, naopak, v rámci naivního humanismu politici z pohodlí zadních sedadel svých mercedesů usoudili, že bude lepší nic nedělat a vsadit na to, že se muslimské a jiné menšiny přizpůsobí,“ říká ohledně situace v Německu známý hudebník, podnikatel, právník a kandidát na senátora Ladislav Faktor. Vyjádřil se ohledně „humbuku“ kolem sirotků ze Sýrie a promluvil i o mnichovské dohodě. Svůj názor řekl i na postup EU vůči Maďarsku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.10.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Debilové. Přepište listopad, ČT! Šméčko, Babiši. Čapí hnízdo rozpálilo umělce
„Pohaslá sluníčka, lítost nad eurosvazáky z Milionu chvilek či hlemýždí státní zástupci!“ I toto zaznělo v anketě ohledně zastavení trestního stíhání premiéra Andreje Babiše. Pro ParlamentníListy.cz promluvili několikanásobný bloger roku Ladislav Větvička, hudebník Petr Štěpánek, herec Michal Gulyáš, hudební producent Aleš Trdla, hudebník a senátor Ladislav Faktor, spisovatel Bruno Solařík i moderátor Slávek Boura.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.9.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Nový senátor, který nejde pro rázné slovo daleko: O demokratických hodnotách mluví lidé, kteří je chtějí spíš oslabit
Senátní volby skončily a především v ODS mohou slavit. Spokojeni mohou být i někteří nezávislí kandidáti, např. hudebník Ladislav Faktor, který vyhrál nad kandidátem hnutí STAN Jiřím Šestákem. Co od pana Faktora mohou voliči očekávat? Především zásadový postoj vůči komunistům a socialismu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.10.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Evropa patří Evropanům, nepřijmout ani jednoho ilegálního migranta, říká senátní kandidát za SPD Radek Vraj
ROZHOVOR „Několikaleté sliby politiků vždy skončí u prázdných frází. Vlakové nádraží. Zase jen sliby politiků a nyní před volbami ‚lapačka‘ na voliče. Soužití s místní minoritou. Navrhl bych do správního zákona to, že za nájemníky zodpovídá majitel bytu. Po prokazatelném porušení občanského soužití typu rušení nočního klidu bude majitel sankcionován, tak jak při požití alkoholu při jízdě na kole do výše 50.000 Kč. Obchod s chudobou je špatně vypracovaný,“ vypočítává největší minusy Vsetína kandidát do Senátu za SPD Radek Vraj.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.9.2018 v 15:35, zobrazit podobné
FOTO „Komunista, práskač a tunelář, slovenský udavač Babiš. Komunista Zeman.“ Umělci se sešli, aby se vyjádřili k vládě
REPORTÁŽ Koncert za oběti komunismu, proti komunistům současným i bývalým! Takový byl název akce, která se konala ve středu v Českých Budějovicích. Vystoupil tam například aktivista a písničkář Ziggy Horváth, hudebník, publicista a spisovatel Vladimír Merta, kapela Larva a další. „Dnes byla jmenována bývalým komunistou Milošem Zemanem vláda, kterou jmenoval bývalý komunista, práskač a tunelář, slovenský udavač,“ pronesl Ziggy Horváth. Pro ParlamentniListy.cz promluvil i známý hudebník, skladatel, podnikatel a nyní i kandidát do Senátu Ladislav Faktor.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.6.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Senát nemá „škodit“ prezidentovi a premiérovi. Musíme i do budoucna udržet naší republiku. Hovoří nový senátor Faktor, podnikatel a umělec
„Já bych byl šťastný, kdyby to byl právě pan Kubera, kdo by byl v čele Senátu,“ říká nový senátor za Českobudějovicko, známý hudebník, podnikatel a právník Ladislav Faktor. V rozhovoru pro Parlamentnilisty.cz promluvil nejen o Senátu a o nedávných komunálních volbách, ale vyjádřil se i k takovým tématům, jako je migrace nebo ochrana hranic. Svůj názor řekl také na současné vztahy mezi Českou a Slovenskou republikou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.10.2018 v 05:35, zobrazit podobné
Ivo Valenta a Ladislav Faktor posílí senátní klub ODS
Českou politikou v posledních dnech hýbe otázka, kdo bude mít nejsilnější senátní klub a tím pádem i právo na post předsedy horní parlamentní komory. Situace se po říjnových volbách, které obměnily třetinu senátorů, vyvinula tak, že na nejsilnější klub může pomýšlet ODS i hnutí STAN, které dokázalo do svého klubu přetáhnout množství senátorů, kandidujících jako „nezávislí“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.10.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Pamatuji 90. léta. Babišovi by se bez tehdejších vlád nedařilo tak dobře, zchladil premiéra pravicový senátor Faktor
ROZHOVOR „Od pana Babiše mi to přijde vysloveně srandovní. Dobře si tu dobu pamatuji, nejvíce na ni byli připraveni právě lidé jeho typu, tedy hoši z podniků zahraničního obchodu, pragmatičtí komunisté a podobná cháska,“ říká ohledně kritiky „divokých devadesátek“, která zazněla z úst premiéra, senátor, známý hudebník, podnikatel a právník Ladislav Faktor. Řekl i svůj názor na případný přínos uprchlíků pro Evropu. V rozhovoru pak nešetřil komunisty, které jsme měli podle jeho názoru postavit mimo zákon. Promluvil i o našem školství.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.3.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Senátor Faktor: Šel jsem do politiky, protože se mnoho lidí snaží zničit svobodnou společnost. A pro odpůrce prezidenta Zemana má radu...
ROZHOVOR „Když se ve výběru osobností k tak slavnostní a národně významné události vedle sebe objeví významný vědec, odvážný voják a estrádní umělec, bude to nejspíš štvát hodně lidí. Osobně patřím k lidem, kteří mají větší úctu k vědcům a vojákům,“ říká v souvislosti s udílením státních vyznamenání známý podnikatel, hudebník, právník a budoucí senátor Ladislav Faktor. Svůj názor řekl jak na ocenění Michala Davida, tak třeba i na vyjádření Andreje Babiše týkající se Ruska. Promluvil také o patriotismu a lásce k vlasti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.11.2018 v 12:35, zobrazit podobné