dTest: Jak vybrat prací prostředek na vlnu a jemné prádlo
Výrobci pracích prostředků přicházejí se stále lákavějšími a atraktivnějšími nabídkami a tvrzeními. Některá z nich jsou jen marketingovými triky, jiným je dobré věřit. Třeba informaci, že vlna a jemné prádlo potřebuje speciální péči.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.8.2018 v 22:34, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 24. 08. 2018

Související články

Hubáčková (KSČM): Špinavé prádlo se pere doma
Žijeme v demokratické zemi, kde svoboda slova je jednou z priorit. Každý má právo sdělit svůj názor. Rozhodně by však neměl být manipulativní a sloužit jako prostředek k nefér boji o moc.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.10.2018 v 20:35, zobrazit podobné
dTest: Jak vybrat menstruační kalíšek
Menstruačních kalíšků na trhu sice nejsou stovky, i přesto je těžké se v jejich nabídce na první pohled zorientovat. Přečtěte si pár našich tipů, jak vybrat ten, který bude sedět právě vám.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.6.2018 v 09:35, zobrazit podobné
dTest: Jak vybrat kuchyňské papírové utěrky
Na papírových utěrkách je zvláštní jedna věc. Bez nich si dovedeme poradit. Jakmile se však ocitnou po ruce, najednou se těžké se bez nich obejít. Liší se od sebe materiálem, ze kterého jsou vyrobeny, i svými vlastnostmi. Podle čeho si vybrat?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.1.2019 v 17:35, zobrazit podobné
dTest: Jak vybrat bezpečný e-shop?
Řada lidí dává před náročnou túrou po nákupních centrech přednost pohodlí online nakupování. Špatný výběr internetového obchodu může vést k pozdějším reklamacím či náročnému vymáhání spotřebitelských práv. Jak vybrat správný e-shop a nespálit se?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.3.2019 v 18:35, zobrazit podobné
dTest: Kdo šetří, má za tři. Ale podle čeho vybrat spořicí produkt?
Spořicí produkty patří k nejrozšířenějším nástrojům zhodnocování finančních prostředků. Kritérií výběru není mnoho, obvykle se rozhodujete podle výše úrokové sazby, typu úročení či doprovodných poplatků. Podle jakého klíče si ale vybrat, zda upřednostnit spořicí účet, nebo termínovaný vklad? A máme se stále bát kampeliček?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.3.2018 v 18:35, zobrazit podobné
dTest: Brusinky vás před infekcí močových cest nejspíš nespasí
Brusinky a výrobky z nich jsou již celá desetiletí považovány za efektivní prostředek proti infekcím močových cest, ale přehled existujících výzkumů nevyústil v jednoznačné potvrzení jejich účinnosti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.11.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Studentská soutěž Business goals se poprvé uskutečnila celostátně
Vybrat námět pro absolventskou práci, který bude reflektovat aktuální téma, je pořádně tvrdý oříšek. Své o tom ví i studenti, kteří se zúčastnili soutěže Business goals o nejlepší absolventskou práci VOŠ.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2018 v 15:35, zobrazit podobné
dTest: Jak vybrat kufr
Velký, nebo malý? Látkový, nebo skořepinový? A z plastu, nebo z hliníku? Poradíme vám, na co se zaměřit při výběru cestovního zavazadla.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.5.2018 v 13:35, zobrazit podobné
dTest: Zápis do registru dlužníků nemá sloužit jako nátlakový prostředek
Spotřebitelé i podnikatelé se setkávají s výhružkami typu: Nezaplatíte, kolik si řekneme? Tak váš dluh zaneseme do registru dlužníků a částku předáme k vymáhání inkasní agentuře. Slabší smluvní strana potom stojí před volbou, zda zaplatit spornou částku, nebo mít jméno uvedeno mezi neplatiči.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.10.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Barta (OČR): Svobod znamená mít právo volby!
Mohu si vybrat, kde a s kým budu žít? Mohu si vybrat nejbližší kolegy či přátele? Mohu si vybrat co budu dělat, kdy a za kolik? Prostě, mám právo volby? Pokud ano, jsem svobodný!
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.6.2018 v 14:35, zobrazit podobné
TOPlist