Hřib (Piráti): Praha si zaslouží schopné a minulostí nezatížené lidi ve vedení
Piráti představili svou povolební strategii a tým, s nímž chtějí vést Prahu
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.9.2018 v 11:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 14. 09. 2018

Související články

Zábranský (Piráti): Transparence v podání Výstaviště Praha - příklad špatné praxe
Piráti požadují, aby městské společnosti byly transparentní. Současné vedení Prahy to ale není schopné či ochotné zajistit. Křiklavým příkladem netransparentnosti je městská společnost Výstaviště Praha, a.s.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.6.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Piráti: Zdeněk Hřib rezignoval na členství ve Správní radě VZP
V souvislosti se zvolením do funkce primátora hlavního města se Zdeněk Hřib (Piráti) vzdal funkce člena Správní rady VZP s ohledem na kumulaci funkcí, tak jak se slíbil před nástupem do čela vedení Prahy. Piráti na jeho místo nominovali Pavla Východského. Toho v úterý na pozici náhradníka jmenovala Poslanecká sněmovna.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.2.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Praha je naší baštou, říká Pirát Hřib. Už vyhlíží koalici
V Praze jsou definitivně sečteny výsledky voleb. V hlavním městě vyhrála ODS, Piráti jsou druzí, ale jejich lídr Zdeněk Hřib se cítí jako vítěz. V rozhovoru pro Lidové noviny prohlásil, že se Praha stala pirátskou baštou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.10.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Šmída (Piráti): Piráti chtěli té mezinárodní ostudě zabránit, ale Babiš prostě dělal jen kampaň
Je známo, že Piráti veřejné peníze neutrácejí za chlebíčky a večírky, ani za billboardy, ani je neodklánějí na své soukromé účty. Naopak zaměstnávají schopné lidi v analytickém týmu, a tak již v srpnu tušili, že Česko čeká velká ostuda.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.12.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Piráti: Budoucí vedení Prahy - Zdeněk Hřib primátorem
Zástupci nově vznikající pražské koalice Pirátů, Prahy sobě a Spojených sil se včera ve večerních hodinách shodli na vedení Prahy. Dalším pražským primátorem se stane kandidát Pirátů Zdeněk Hřib.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.10.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Primátor Hřib hlásí: Praha nevyplatila firmám z Agrofertu žádnou dotaci
Praha v uplynulých letech nevyplatila žádnou dotaci firmám, které jsou součástí holdingu Agrofert. Město nevyplatilo dotace ani žádným jiným společnostem, které by byly ve střetu zájmů. Praha proto nebude zastavovat rozběhnutý dotační program. ČTK to dnes sdělil primátor Zdeněk Hřib (Piráti).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.6.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Udženija (ODS): Praha si zaslouží kompetentní vedení
Komentář na facebookovém profilu k vládnoucí koalici na pražském magistrátu
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.8.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Hřib dodržel slib, rezignoval ze Správní rady VZP. Co ale Svoboda nebo Zimmermann z ODS, který posílá do VZP faktury za stovky milionů ročně, ptá se
V souvislosti se zvolením do funkce primátora hlavního města se Zdeněk Hřib (Piráti) vzdal funkce člena Správní rady VZP s ohledem na kumulaci funkcí, jak slíbil před nástupem do vedení metropole. Piráti na jeho místo nominovali Pavla Východského. Toho v úterý na pozici náhradníka jmenovala Poslanecká sněmovna.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.2.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Popek (Pro Prahu): Diletanti na magistrátu nás blokují v rozvoji
Jaký je největší problém hlavního města? „Jeho stávající vedení,” má jasno starosta městské části Praha–Lipence Michal Popek. Kandidát do pražského zastupitelstva za hnutí Starostové pro Prahu stojí v čele lipenecké radnice už třetí volební období a říká, že právě magistrát často svým amatérismem blokuje městské části v jejich rozvoji. Metropole si podle něj zaslouží ve vedení místo stranických aparátčíků lidi s opravdovými zkušenostmi z komunálu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.8.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Výsměch z pražského magistrátu: Číňané tu provozují pouze jednodenní turismus a Praha z toho moc neprofituje
„Je dobře, že Praha má tuto věc za sebou a nebude zatahována do mezinárodní politiky. Usilovali jsme o apolitizaci vztahů dvou měst, ale místo toho začala čínská strana rušit českým umělcům domluvené koncerty a městu adresovala výhrůžky,“ reagoval dnes na ukončení sesterské smlouvy mezi Pekingem a Prahou její primátor Zdeněk Hřib (Piráti). A přidali se i další lidé z vedení města. „Neztotožňujeme se s tím, že by Praha měla být zatažena do politického uznávání autoritářského režimu, který v Číně panuje,“ uvedla radní Hana Kordová Marvanová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.10.2019 v 19:35, zobrazit podobné
TOPlist