Vy jste normální podvodníci, osočila spisovatelka Piráty. Prý ji neoprávněně napsali na kandidátku a ještě jí domů přišli vyhrožovat
Velké překvapení zažila spisovatelka Milena Tomešová, když zjistila, že se ocitla na kandidátce Pirátů na Praze 16. A to i přes fakt, že podle svých slov o kandidaturu neusilovala, nikomu nic neslíbila, nikam se nepodepsala a ani není příznivcem Pirátů. O údajném podvodu informovala na svém facebookovém profilu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.10.2018 v 11:35, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 04. 10. 2018

Související články

Bradáčovou prý PL nezajímají, ale k tomu, co jsme napsali, se musela vyjádřit. Navíc lživě
Vrchní státní zástupkyně v Praze Lenka Bradáčová lživě osočila ParlamentníListy.cz. V reakci pro server ceska-justice.cz použila dávno vyvrácenou lež, že Ministerstvo vnitra označilo PL za dezinformační web. Tento mediální výmysl dávno vyvrátilo přímo vnitro.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.2.2019 v 13:35, zobrazit podobné
200 žen znásilnil. Chodil od domu k domu, všude zanechal „stopu“. Chlapi to prostě potřebují, řekl islamista
Amar Hussein chodil od domu k domu v několika iráckých městech a znásilňoval ženy pocházející z minoritních skupin. „Mladí muži toto potřebují. Je to normální,“ uvedl mladý člen Islámského státu v rozhovoru pro Reuters.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.2.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Brutální vzkaz kritikům Johnsona: Napsali jste tak akorát p*ču. Víte jen to, co jste si přečetli v Respektu
Jakub Horák, synovec Jana Rumla, tvůrce pirátské kampaně Pusťte nás na ně a dlouholetý marketingový stratég, se vyjádřil o nastupujícím britském premiérovi Borisi Johnsonovi. A to způsobem, který překvapí leckoho, zejména ty, co si o něm „jen něco přečetli v Respektu“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.7.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Herec pokřikuje z Reflexu na prezidenta s premiérem: Slezte, podvodníci
„Vést diskusi o tom, zda a jak moc Miloš Zeman porušuje ústavu, je stejně zbytečné, jako se přít, zda veš ví, že všem okolo pije krev,“ píše ve svém komentáři herec a režisér Vladimír Mertlík pro časopis Reflex. Přidává též dva podivuhodné případy české justice, a navrhuje tak Senátu, jak by mohl postupovat místo ústavní žaloby na prezidenta Miloše Zemana. „Slezte z jeviště, podvodníci! Jak dlouho budeme ještě sledovat frašku české politiky?“ vyzývá.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.7.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Stát zaplatí 31 milionů za ukradené akcie. Rozhodl o tom soud
Vrchní soud v Praze definitivně přiřkl 31 milionů korun odškodného Ivanu Gregorovičovi, kterému podvodníci ukradli v roce 2004 z účtu 140 000 akcií energetické společnosti ČEZ. Peníze má zaplatit stát, protože akcie podvodníkům neoprávněně vydalo Středisko cenných papírů, jehož právním nástupcem je ministerstvo financí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.2.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Kandidátku STAN ve Středočeském kraji povede Vít Rakušan
Kandidátku Starostů a nezávislých (STAN) pro podzimní sněmovní volby ve Středočeském kraji povede první místopředseda hnutí, kolínský starosta a náměstek hejtmanky Středočeského kraje Vít Rakušan. Dnes to v Praze schválil rozšířený krajský výbor Starostů. Rakušan byl i v čele původní společné kandidátky s lidovci. Kandidátku musí ještě 14. srpna posvětit celostátní výbor.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.8.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Tomáš Svoboda: Banky budou průhlednější. Díky EU
Stalo se vám někdy, že jste se rozhodli svěřit své peníze třeba České spořitelně, protože mají komfortní ovládání účtu z webu? A přitom jste úplně nestihli prostudovat výše poplatků a úroků, které nabízí? Mně ano a je to úplně normální.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.2.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Odsedí si to tam, pak si koupí čokoládu, dají si pivo a letí domů. Exnáměstek Čunka prozradil, jak v Bruselu „pracují“ čeští úředníci
Byrokracii opravdu nemá rád poslanec Petr Pávek (SLK). Srovnává ji s rakovinou. V rozhovoru pro PL.cz vypráví své zkušenosti s úředníky, když je jel jako náměstek ministra zkontrolovat do Bruselu. Nedělali tam podle něj nic, jen si to odseděli, koupili si belgickou čokoládu, dali si místní pivo a jeli domů, kde napsali nějakou idiotskou zprávu, kterou nikdo nečetl. Andreje Babiše z podnikání zná 25 let.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.6.2019 v 12:35, zobrazit podobné
TOPlist