Podle průzkumu Masarykovy univerzity v Brně zřejmě zvítězí ODS
V Brně podle průzkumu studentů Masarykovy univerzity zřejmě těsně vyhraje komunální volby ODS před hnutím ANO. Asi 55 studentů se dotazovalo před volebními místnostmi 1850 respondentů. ČTK to řekl politolog z univerzity Michal Pink.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.10.2018 v 17:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 06. 10. 2018

Související články

Petice za zachování tradičního loga Masarykovy univerzity
My níže podepsaní členové akademické obce Masarykovy univerzity si dovolujeme touto peticí zdvořile požádat o zachování původního (tradičního) loga Masarykovy univerzity.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.12.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Bláha (SPO): Akademická půda Masarykovy univerzity opět „neutrální“
Velmi se podivuji nad takzvaným principem politické neutrality Masarykovy univerzity, protože tento princip platí pouze pro vybraný okruh osob a vystupovat na půdě univerzity mohou jen vyvolení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.5.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Studenti z Brna: Chudým lidem v Africe se mění klima natolik, že nejsou schopni si vypěstovat jídlo
Brněnští studenti vytáhli do boje za klimatickou spravedlnost. Áron Tkadleček a Klára Aubrechtová, dva mladí studenti environmentalistiky na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně, se bojí o budoucnost některých částí světa. O jejich názorech a aktivitách přinesl reportáž server Masarykovy univerzity.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.7.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Technologická agentura: Diskuse nad programem ÉTA na FF MU v Brně
Filozofická fakulta Masarykovy univerzity v Brně pořádá ve spolupráci s TA ČR informační schůzku k programu ÉTA na podporu výzkumu společenských a humanitních věd a umění.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.2.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Zvratky, alkohol a tisíce nakoupených šprcgum. Získali jsme šílené svědectví z prostředí Masarykovy univerzity v Brně
Masarykova univerzita, konkrétně Fakulta informatiky, uzavřela se společností SPEED PRESS plus smlouvu o výrobě a dodávce reklamních předmětů v hodnotě 228.151 korun. Na tom by nebylo nic neobvyklého, kdyby mezi reklamními předměty nebylo pět tisíc kondomů, devadesát menstruačních kalíšků nebo třeba tisíc pět set plácaček na mouchy. To vše samozřejmě s logem Masarykovy univerzity.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.10.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Andrej Kiska: Děkuji za medaili. Beru to jako ocenění lidí, kteří chtějí slušné a spravedlivé Slovensko
Rektor Masarykovy univerzity v Brně Mikuláš Bek přivítal na univerzitní půdě u příležitosti oslav 100. výročí univerzity slovenského prezidenta Andreje Kisku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.1.2019 v 13:35, zobrazit podobné
NPÚ podepsal v Telči memorandum se svými partnery
Slavnostní událost na mezinárodní úrovni se odehrála v pátek 21. září 2018 v Univerzitním centru Masarykovy univerzity v Telči. Proběhl zde podpis memoranda o spolupráci šesti významných vzdělávacích a výzkumných institucí (Masarykovy univerzity, Dunajské univerzity v Kremži, Českého vysokého učení technického v Praze, Slovenské technické univerzity v Bratislavě, Národního památkového ústavu a Ústavu teoretické a aplikované mechaniky AV ČR).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.9.2018 v 21:35, zobrazit podobné
V čele Masarykovy univerzity by měl Beka vystřídat Bareš, schválila vláda
Rektorem Masarykovy univerzity v Brně by se měl stát neurolog a děkan lékařské fakulty Martin Bareš, kterého v dubnu zvolil akademický senát. Dnes to schválila vláda, informoval o tom na webu tiskový odbor. Funkční období Bareše má začít 1. září a mělo by trvat do konce srpna 2023. Aby mohl do čela školy nastoupit, musí ho jmenovat prezident republiky. Žádný český prezident dosud kandidaturu rektora po schválení vládou nezamítl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.6.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Čekají nás slavnostní promoce posluchačů Univerzity třetího věku Masarykovy univerzity v Telči
V pátek 21. září 2018 proběhne od 17:00 hod. v Divadelním sále Zámku v Telči slavnostní zakončení vzdělávání posluchačů tříletého kurzu „Kulturní dědictví – jeden z pilířů identity národa II.“, pořádaného Univerzitou třetího věku Masarykovy univerzity.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.9.2018 v 19:35, zobrazit podobné
NPÚ: Promoce posluchačů Univerzity třetího věku Masarykovy univerzity v Telči
V pátek 21. září 2018 se uskuteční od 17 hodin v Divadelním sále zámku v Telči slavnostní zakončení vzdělávání posluchačů tříletého kurzu „Kulturní dědictví – jeden z pilířů identity národa II.“, pořádaného Univerzitou třetího věku Masarykovy univerzity. Na přípravě a realizaci celé akce se podílelo také telčské pracoviště Národního památkového ústavu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.9.2018 v 07:35, zobrazit podobné
TOPlist