Nejčtenější v danném dni? Historie článků

duben 2021
Po 5121926
Út 6132027
St 7142128
Čt18152229
29162330
So3101724 
Ne4111825 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.381x, což odpovídá cca 124.237-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Piráti, Čižinský a Pospíšilovi lidé začnou vyjednávat o pražské koalici
Piráti, Praha sobě (PS) a koalice Spojené síly pro Prahu (TOP 09, STAN a KDU-ČSL) začnou ve třech společně vyjednávat o programu možné budoucí koalice v metropoli. Poprvé se strany sejdou ve středu. Nepůjde ještě o domlouvání koalice, ale vyjednavači budou diskutovat o programech stran. ČTK to řekli zástupci vyjednávacích týmů Praha sobě a Spojených sil pro Prahu. Piráti už deklarovali, že dávají přednost této podobě koalice. Volby v Praze vyhrála ODS, Piráti byli druzí, třetí skončila Praha sobě a čtvrté Spojené síly pro Prahu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.10.2018 v 05:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 09. 10. 2018

Související články

Nový štípanec Pospíšilovi: Piráti zalovili v jeho odéesácké minulosti a něco vytáhli
V pražské koalici přituhuje. Ačkoli se zdálo, že spor o kontrolu elektroměrů a volných bytů v Praze je zažehnán, realita je zcela jiná. Pirátský primátor Zdeněk Hřib zaslal svému koaličnímu kolegovi, europoslanci Jiřímu Pospíšilovi otevřený dopis, v němž ho kritizoval za to, že si prý v Praze dělá kampaň před volbami a poškozuje koalici. Pospíšil přešel do protiútoku, a rozjel tím přestřelku, do které se zapojil i předseda Pirátů Ivan Bartoš.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.4.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Velké zmatky v pražské koalici. Jde o drahé byty v metropoli a překvapivý návrh
Jak vyřešit špatnou bytovou situaci v Praze? Pořad Názory bez cenzury včera přinesl díl o tom, jak Piráti údajně chtějí sledovat byty, aby se ukázalo, jak moc jsou využívané. U těch nevyužívaných by prý pak zvedli daň z nemovitosti. Opravdu? O problematice v pořadu hovořil ekonom Miroslav Ševčík, radní Adam Zábranský (Piráti), zastupitel Jan Čižinský (Praha Sobě), europoslanec za TOP 09 Jiří Pospíšil i zastupitel Tomáš Portlík (ODS).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.3.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Půjde o koalici změny, ale zatím k horšímu, vzkazuje Hřibovi, Čižinskému a Pospíšilovi pražské ANO
Nové vedení Prahy zavádí nové pořádky. Po nástupu jiné garnitury se obvykle mění také lidé na postech dozorčích rad v městských firmách. Nejinak je tomu i nyní. Vedení Prahy v čele s pirátem Zdeňkem Hřibem začalo úřadovat v Technické správě komunikací a na Výstavišti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.11.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Soutěž zrušit a vyhlásit znovu! V pražské koalici znovu vládne napětí
Zdá se, že v pražské koalici nevládnou právě ideální vztahy. Před několika měsíci se členové koalice – Piráti, Praha sobě, TOP 09 a STAN – přeli o kontrolu prázdných bytů a jen pár dní uplynulo od debaty o zavedení mýta v hlavním městě. Ani nad jedním z témat nepanovala mezi koaličními partnery shoda. A teď je tu další spor...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.9.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Toto jsou lidé, se kterými nebudeme o ničem vyjednávat. Andrej Kiska burcoval v českém tisku
Slovenského prezidenta Andreje Kisku prý rozdělení Československa velmi mrzelo, dnes je ale rád, že Česká republika i Slovenská republika dokázaly obstát a jsou společně v Evropské unii. S českým prezidentem Milošem Zemanem se Kiska stále pře, ale k Havlovi chová velký obdiv. V rozhovoru pro Mladou frontu DNES také varuje před podceňováním extrémně pravicových uskupení. „Tomuto zlu je třeba se postavit hned na počátku, jasně říci, že toto jsou lidé, se kterými nebudeme o ničem vyjednávat. Jinak se může stát, že začnou být společností přijímáni jako něco normálního a mohou růst,“ řekl Kiska.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.12.2017 v 08:35, zobrazit podobné
V Praze 5 se na koalici dohodli Piráti a nezávislí, ODS a ANO
V Praze 5 se na koalici domluvili Piráti a nezávislí, ODS a ANO. Strany podepsaly memorandum o budoucí koalici a nyní budou jednat o detailech. ČTK to sdělil lídr Pirátů a nezávislých Daniel Mazur (Piráti), který se na základě dohody má stát starostou. Jednání o podrobnostech by rád zakončil do měsíce. Koalice bude mít ve 43členném zastupitelstvu 34 hlasů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.10.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Na koalici v Praze 5 se dohodli Piráti a nezávislí, ODS a ANO
V Praze 5 se na koalici domluvili Piráti a nezávislí, ODS a ANO. Strany podepsaly memorandum o budoucí koalici a nyní budou jednat o detailech. ČTK to sdělil lídr Pirátů a nezávislých Daniel Mazur (Piráti), který se na základě dohody má stát starostou. Jednání o podrobnostech by rád zakončil do měsíce. Koalice bude mít v 43členném zastupitelstvu 27 hlasů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.10.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Pražští Piráti budou usilovat o post primátora
Pražští Piráti budou chtít získat post primátora. O koalici budou vyjednávat s Prahou sobě poslance Jana Čižinského a Spojenými silami pro Prahu, které tvoří TOP 09, STAN a KDU-ČSL. ČTK to dnes řekl lídr Pirátů Zdeněk Hřib. Česká pirátská strana získala v hlavním městě 17,07 procenta hlasů a v 65členném zastupitelstvu má celkem 13 mandátů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.10.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Alexandra Udženija se stala předsedkyní zastupitelů ODS v Praze
Předsedkyní zastupitelského klubu ODS v pražském zastupitelstvu se dnes stala místopředsedkyně ODS a zastupitelka Alexandra Udženija. Zastupitelé ODS se také shodli na tom, že budou nadále vyjednávat s ostatními stranami o možné koalici. Novinářům to dnes řekli členové vyjednávacího týmu ODS. Volby v Praze vyhráli občanští demokraté se ziskem 17,87 procenta hlasů a v 65členném zastupitelstvu získali 14 mandátů. O koalici ale vyjednávají především Piráti, Praha sobě (PS) a Spojené síly pro Prahu (TOP 09, STAN a KDU-ČSL).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.10.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Piráti chtějí v Plzni jednat o koalici s ANO a bez ODS
Piráti chtějí v Plzni začít jednat o koalici s ANO, KDU-ČSL a TOP 09. Případná koalice by měla v zastupitelstvu 28 ze 47 hlasů. Piráti o tom informovali v tiskové zprávě. V opozici by při této variantě zůstala ODS, která s 22,11 procenta hlasů skončila ve volbách těsně druhá za ANO, připomíná ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.10.2018 v 11:35, zobrazit podobné
TOPlist