Nejčtenější v danném dni? Historie článků

duben 2021
Po 5121926
Út 6132027
St 7142128
Čt18152229
29162330
So3101724 
Ne4111825 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.391x, což odpovídá cca 124.759-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Štěpánek se do televizní rady nedostal, tak aspoň píše stížnost. Na Moravcovu povolební show s Pithartem a Radičovou
Velkou vlnu nevole ve společnosti i ze strany opozice vyvolala minulý týden zpráva o nominaci Petra Štěpánka do Rady pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV). Kritika se snesla na to, že Štěpánek veřejně publikoval, že ČT je „zločinecká organizace“. Štěpánek, který měl být nominovaný za hnutí ANO, následně svoji kandidaturu odvolal. To ale rozhodně neznamená, že by se o ČT přestal zajmat Jak informoval na svém Facebooku, v pondělí odeslal stížnost na Radu České televize.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.10.2018 v 05:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 09. 10. 2018

Související články

Štěpánek: Stížnost na Českou televizi
Na adresu Rady pro rozhlasové a televizní vysílání a Rady České televize jsem odeslal tuto stížnost.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.10.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Záměrný dezinformační útok redaktorů ČT? Pořad Newsroom vyšetřuje RRTV
Petr Štěpánek před pár měsíci vzdal boj o post člena Rady pro rozhlasové a televizní vysílání, kam ho nominovalo hnutí ANO. Pořad Newsroom ČT24 v této souvislosti připravil o Štěpánkovi reportáž, kvůli které se nominant do RRTV opravdu hodně rozzlobil. Pracovníci ČT v ní prý lhali, „až se jim od huby prášilo“. Štěpánek proto podal na veřejnoprávní televizi stížnost. A teď se celá záležitost pohnula kupředu...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.12.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Markéta Pekarová Adamová prohlásila, že pro Štěpánka do RRTV nebude v TOP 09 ani jeden hlas. A přišel hrozný výsměch
První místopředsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová na sociální síti Twitter prozradila, že jí chodí desítky e-mailů, ve kterých občané žádají, aby se do Rady pro rozhlasové a televizní vysílání nedostal jeden ze zakládajících členů ODS a Alternativy pro Česko Petr Štěpánek. A toto si vyslechla v diskuzi...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.9.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Obeznámený právník poslal televizní Radě stížnost na manipulátory z ČT. Přečtěte si, jak s ní pochodil, reakce vážně stojí za to
Na neobjektivnost, podjatost a neprofesionální práci v České televizi si stěžoval právník Tomáš Tyl. Jako bývalý pracovník Úřadu Rady pro televizní a rozhlasové vysílání prohlásil, že už nemůže mlčet a svoji stížnost zaslal zmíněné radě. Ta však jeho námitky do jedné odmítla – ty, které se týkaly informování o imigraci i o záležitostech politických.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.4.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Hilšer posílá televizní radě stížnost na Soukupa a jeho show. Vůbec ho prý nezve
Rada pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) si možná znovu posvítí na TV Barrandov. Postará se o to prezidentský kandidát Marek Hilšer, který si chce na televizi stěžovat, protože ho generální ředitel Jaromír Soukup nepozval do debaty prezidentských kandidátů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.12.2017 v 08:35, zobrazit podobné
ČT? Zločinci! Vyhodit do vzduchu, napsal... A má zákaz na Facebooku. Poté, co ho ANO navrhlo na kontrolora médií
Bývalý radní pro rozhlasové a televizní vysílání Petr Štěpánek se dočkal nové nominace do Rady, od hnutí ANO. A den poté mu byl zablokován Facebook. Štěpánek o tom informoval ParlamentníListy.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.9.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Eurobolševici! Tohle si Petr Fiala za rámeček nedá. Tvrdá reakce na pád neposlušné poslankyně
Bývalý člen ODS a Rady pro rozhlasové a televizní vysílání Petr Štěpánek se ve svém komentáři na Facebooku vyjádřil k odvolání poslankyně Zuzany Majerové Zahradníkové, na návrh klubu ODS, ze školského a ze zahraničního výboru. Ve školském výboru ji nahradil Bohuslav Svoboda (ODS) a v zahraničním Marek Benda (ODS). „Totalitní sešup ODS do podoby bolševické, možná přesněji eurobolševické strany pokračuje,“ píše o „vyhazovu“ Majerové Zahradníkové Štěpánek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.4.2019 v 22:35, zobrazit podobné
„Kdyby, nedejbože, měl tehdejší federaci rozdělovat tenhle mimoň...“ Petr Štěpánek vypěnil při pohledu na vousatého expremiéra
Bývalý člen Rady pro rozhlasové a televizní vysílání Petr Štěpánek se ve svém facebookovém komentáři opřel nejen do veřejnoprávní televize, ale i do vystoupení Petra Pitharta v pátečním pořadu Události, komentáře.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.8.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Otřesný. Kámoši! Po dnešním vysílání Moravce na ČT zněl ostrý humor
Do debaty na veřejnoprávní České televizi, ve které dnes moderátor Moravec přivítal Petra Pitharta, Vladimíru Dvořákovou a Ivetu Radičovou, se strefil ve svém komentáři na facebookovém profilu šéfredaktor MF Dnes Jaroslav Plesl. Svůj komentář přidal také bývalý radní pro rozhlasové a televizní vysílání Petr Štěpánek. Podle obou pánů nešlo zrovna o pestrou směs diskutujících.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.10.2018 v 21:35, zobrazit podobné
TOPlist