Nejčtenější v danném dni? Historie článků

duben 2021
Po 5121926
Út 6132027
St 7142128
Čt18152229
29162330
So3101724 
Ne4111825 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.381x, což odpovídá cca 124.237-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Šílená Hana, Pospíšilův flek v Bruselu. Jedovatá slova po volbách v Praze
Volby skončily, začaly námluvy. V Praze je unikátní situace. Koalici mohou sestavit tři strany. Jakékoliv tři strany. Nyní se rozhoduje, které z nich to budou. V rozhovoru pro Novinky.cz se za ODS vyjadřuje Alexandra Udženija, místopředsedkyně strany. „Jsem jednoznačně přesvědčena o tom, že nejlepší koalice pro Pražany by byla jednoznačně ODS, Spojené síly pro Prahu, což jsou naši přirození partneři, a Praha sobě,“ řekla o preferované skladbě koalice. A spekulace pokračují. Na Facebooku je obsáhle komentoval Jaroslav Plesl, šéfredaktor Mladé fronty Dnes. Šílená Hana, rotující primátor a Žít Brno, bavil se šéfredaktor Mladé fronty.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.10.2018 v 08:35, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 09. 10. 2018

Související články

Jedovatá mamba: Padla šokující slova o Kalouskovi. A on sám...
Smrtelně jedovatá mamba zelená, která v úterý unikla své chovatelce v pražských Hlubočepích se stále ještě nenašla. Podle expertů se pravděpodobně stále skrývá kdesi v panelovém domě, protože venku by za současných teplot dlouho nepřežila. Nebezpečný had zasahuje svým způsobem. Proruská aktivistka Jelena Vičanová by si přála, aby had potkal Miroslava Kalouska (TOP 09). A k tématu se žertovně vyjádřil i sám lídr TOPky. Zmínil přitom pro změnu Jaromíra Soukupa.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.10.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Proč Miloš Zeman nevyhraje volby II.
"Vaše teorie je šílená, ale není dost šílená, aby mohle být pravdivá.", řekl prý svému studentovi slavný vědec Niels Bohr. Nuže, předkládám čtenáři teorii, která je dost šílená. A tedy může být pravdě velmi blízká.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 9.7.2017 v 07:40, zobrazit podobné
STAN: Lídrem v Praze bude právnička Hana Marvanová
Společná kandidatura Starostů a TOP 09 v Praze dostává první obrysy. Nejvýše postavenou kandidátkou za STAN bude Hana Marvanová, právnička a bývalá místopředsedkyně Poslanecké sněmovny, která se dlouhodobě věnuje boji za transparentní jednání státní správy a dostupné bydlení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.3.2018 v 06:35, zobrazit podobné
K útoku v Barceloně trochu jinak
Dovedeme si představit, že by Evropská unie posílala finanční prostředky Islámskému státu? Šílená otázka, šílená představa. Proč se takto šíleně ptám?
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 19.8.2017 v 08:40, zobrazit podobné
Chystá se nový, obrovský tunel, varuje Hana Marvanová
Právnička Hana Marvanová, která za hnutí STAN kandiduje do pražského zastupitelstva, v rozhovoru pro server Info.cz prozradila, že se v Praze chystá ještě větší finanční tunel, než byla slavná Opencard nebo Blanka. Do politiky se rozhodla vrátit především proto, že už se nemohla dívat na to, jak katastrofálně je politika v hlavním městě dělána. Katastrofální situace prý ale nehrozí jen v Praze. Dáma má obavy z celkové proměny politiky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.6.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Hana Lipovská: Pohled z Mnichova - Marx v Bruselu
Antihospodářská politika Evropské unie, direktivní rozhodování Evropské centrální banky i rétorika Bruselu znamenají v lecčem návrat do 70. a 80. let. Na tuto paralelu poukazovali až doposud výlučně ekonomové z bývalých komunistických států. Nová stať německého ekonoma Hanse-Wernera Sinna je proto průlomová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.7.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Budu muset pracovat, nebo umřít, posteskl si Topolánek nad kroky Maláčové. Šílená kráva! začal nadávat lid
Bývalý premiér Mirek Topolánek na Twitteru reagoval na ministryni práce a sociálních věcí Janu Maláčovou a její slova o důchodové reformě: „Prosím, probuďte mě. Že to není pravda? Nevěřil jsem, že nalevo od Kateřiny Konečné je ještě tak obrovský prostor pro Janu Maláčovou. Letos mám jít do důchodu. Mám pouze 2 možnosti. Buď dál pracovat, nebo umřít. Hoďte už na ni síť!“ Uživatelé pod jeho příspěvkem píší: „To je tak, když jedna šílená kráva unikne veterinární kontrole. Pak musíme všichni žrát to její nakažené maso.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.2.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Kolik stavět bytů a na jakých pozemcích? Hana Marvanová odkrývala v rádiu plány pro Prahu
V Praze se stále jasněji formuje koalice Pirátů, TOP 09, STAN, lidovců a Prahy sobě. Radní pro legislativu a bydlení se pravděpodobně stane dlouholetá politička a advokátka Hana Marvanová. Co všechno plánuje? Své záměry prozradila v úterních Dvaceti minutách Radiožurnálu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.11.2018 v 22:35, zobrazit podobné
TOPlist