Nejčtenější v danném dni? Historie článků

leden 2020
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.986x, což odpovídá cca 103.627-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
Havlistický časopis Respekt, ČT zralá k rozbombardování. Jiří Vyvadil se po řádění kolem Jarka Nohavicy už vážně naštval
Zakladatel Přátel Ruska v ČR a někdejší senátor Jiří Vyvadil sleduje kritické ohlasy, kterým čelí písničkář Jarek Nohavica za to, že si převzal vyznamenání z rukou ruského prezidenta Vladimira Putina. Salva kritiky vypálená na Nohavicu přivedla Vyvadila na úvahy o možnosti vybombardovat Českou televizi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.11.2018 v 19:35, prečteno: 10x

nejlepší články ze dne: 05. 11. 2018

Související články

František Kuba: Heligonka Jarka Nohavicy a sociální demokracie
Před několika dny jsem na rádiu Čas zaslechl ve zprávách konečně realistickou informaci: Za posledních deset let opustilo Moravskoslezský kraj 37 tisíc obyvatel. To je, pokud se nemýlím, jedno okresní město.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.2.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Takový šílenec naší armádě ještě nevelel, obává se Jiří Vyvadil. On ten generál vážně věří, že se tato armáda vypořádá s Afghánci?
Někdejší senátor za ČSSD Jiří Vyvadil dospěl k závěru, že velení české armády trpí megalomanií, schizofrenií a autismem. Co Vyvadila vedlo k tomuto závěru? Smrt tří českých vojáků v Afghánistánu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.8.2018 v 12:35, zobrazit podobné
„Nasírat lidi!“ natřel Jožo Ráž novináře. Rejžek nadává, Respekt zvrací. Ale padlo: Jebat! Klus a spol...
Po „skandálu“ Jarka Nohavicy, který křtil knihu sociologa Petra Hampla, je tu další. Tentokrát ze Slovenska. Jožo Ráž a kapela Elán natočili klip, ve kterém se unášejí bulvární novináři a Jožo Ráž mává pistolí. Pohoršit už se stačili i čeští novináři a kritici, například Jaroslav Kmenta nebo Jan Rejžek a Kamil Fila. Kmenta se označil za bývalého fanouška Elánu a mluví o odporném zneužití, Fila s Rejžkem mluvili o zvratkách. Ale našel se jeden obránce Elánu z řad režisérů. Prý jenom stará garda umí říkat věci tak, jak jsou. „Mladí umí akorát tak paštěkovat na Zemana,“ říká a označuje Tomáše Kluse za „ezoterické ňuňátko“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.10.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Jiří Vyvadil: Přestaňme brát Ameriku vážně
Trump jo, ale zatím není schopen prosadit nějaké jednotné myšlení. Je tam bordel. Nám to nemusí vadit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.3.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Jiří Vyvadil: USA se stávají čím dál bizarnějšími…
To, čím nás zásobuje stále ještě zřejmě rozhodující velmoc Západu, je tak chaotické a bizarní, že i ve chvílích, kdy jde do tuhého se člověk za chvíli otřese a přestává ji brát vážně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.7.2017 v 13:35, zobrazit podobné
„Čtu Respekt,“ začala advokátka. Ale Erik Tabery nakonec rád nebude
Pravidelná dávka progresivistických emocí a svět vykreslený o něco hezčí, než opravdu je. Tak se advokátka Monika Čírtková dívá na časopis Respekt a proto ho také čte. Ráda si dopřává čtivo, kde jsou zlí padouši jako prezident USA Donald Trump vykresleni opravdu hrozivě a ráda se dozví, kdo zase projede příští volby. Když totiž Respekt někoho chválí, je podle Čírtkové jisté, že u dalších voleb zmíněná osoba propadne.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.8.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Konflikt kvůli Trumpovi: Neser, Libore! Okřikl Roučka „velitel“ Vyvadil
Někdejší europoslanec Libor Rouček a bývalý senátor Jiří Vyvadil bývali kolegy v jedné straně. Jiří Vyvadil už v ČSSD není. Proslavil se např. jako „velitel“ odporu proti průjezdu amerického konvoje Českem v roce 2015. „Velitel“ byla Vyvadilova posměšná přezdívka. Teď se do sebe oba pánové tvrdě pustili kvůli 45. prezidentovi USA Donaldu Trumpovi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.2.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Respekt se zmocnil depeší posílaných velvyslankyní ze Sýrie. A stvořil z toho opravdu výživný hanopis
Časopis Respekt se prý dostal k depeším a dalším podkladovým materiálům, které posílá česká velvyslankyně v Sýrii Eva Filipi na úřad ministra zahraničí Lubomíra Zaorálka (ČSSD). Tyto podklady podle časopisu ukazují, že působení české mise v Sýrii může být dost problematické.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.4.2017 v 10:35, zobrazit podobné
„Dělá se mi špatně.” Úder bojovníkovi s Ruskem: Jde o Vondru, už i o něj... Překvapivý vývoj
Alexandr Vondra si dovolil kritizovat časopis Respekt, protože podle něj uhnul příliš doleva a bere se příliš vážně. Za to byl definitivně zařazen do skupiny „ruských trollů“, u kterých se lidé, kteří se považují za bojovníky proti kremelské hrozbě trumfují, kdo objeví větší „kompro“. Tentokrát vyhrál Jakub Kalenský, bývalý expert EU na boj proti dezinformacím. A mnohým se z jeho vítězství udělalo zle.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.9.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Nejde mu to... Jarek Nohavica si to vyřídil s Tomášem Klusem
Před nedávnem se Tomáš Klus na sociální síti pustil do zpěváka a skladatele Jarka Nohavicy, že přijal ocenění od Vladimira Putina, prezidenta Ruské federace. „Bard vzal v mých očích do ruky mávátko a legitimizoval hrůzy kleptokratického systému v té době čerstvě vojensky operujícího na cizím státním území,“ pravil Klus. Nohavica svou odpověď svěřil časopisu Týden. „Co si píše Klus, mi je fakt celkem jedno,“ napsal Nohavica s tím, že má turné. „On teď hodně filozofuje, a nemá na to,“ dodal ke Klusovi, který už párkrát naznačil, že by mohl vstoupit do politiky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.8.2019 v 10:35, zobrazit podobné
TOPlist