Nejčtenější v danném dni? Historie článků

listopad 2020
Po 29162330
Út 3101724 
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 4.180x, což odpovídá cca 218.106-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Mým úkolem je odstrašovat, jen ať to ruští agenti vidí, říká litevský velitel
Vzhledem k narůstajícímu napětí mezi Ruskem a Ukrajinou v Azovském moři se má Severoatlantická aliance na pozoru. Armády členských států si jsou vědomy, že Pobaltí bude jedním z nejslabších míst Aliance, pokud se Rusové rozhodnou provést útok vůči členským státům. Aliance proto dělá vše co může, aby Rusy od případného útoku odradila.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.11.2018 v 12:35, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 30. 11. 2018

Související články

Kolem Koněva to vře: Sledovali mě ruští agenti? ptal se občan starosty, který chce pomník odstranit. Padají všemožné návrhy, co dál
Kvůli pomníku sovětského maršála Ivana Stěpanoviče Koněva to na Praze 6 stále vře. Jeden z občanů zdejšímu starostovi Ondřeji Kolářovi (TOP 09) napsal, že ho u pomníku sledovali pravděpodobně ruští agenti. Starosta se o dopis podělil s veřejností, a rozpoutal tím debatu, kde se někteří lidé podivovali nad tím, co všechno si Rusové dovolí, ale další zapochybovali o tom, zda se příhoda opravdu odehrála a zda starosta vlastně jen nešíří neověřené informace.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.8.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Litevský ministr: Putin není šílený. Zajde tam, kam mu dovolíme. Zastaví ho jen údery v terénu
O ruském prezidentovi Vladimiru Putinovi, o euru, ale i o anexi Krymu a reakci Litvy hovořil litevský ministr zahraničí Linas Linvevičius se serverem Respekt.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.7.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Zrádní ruští agenti obětí proradnosti Londýna
„Tak co jste vyšetřili?!“ hřímal prezident Putin na šéfa rozvědky GRU. „Čí to byla akce, já o ničem nevěděl. Kdo dal příkaz k likvidaci toho zrádce?“
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 12.9.2018 v 14:40, zobrazit podobné
Flachs (BPP): Úspěšnost ruských agentů vzbuzuje obdiv
Veřejnoprávní média, kandidáti na prezidenta v ČR (např. Jiří Drahoš), ale i v USA (Hillary Clintonová) jsou přesvědčeni, že celý svět ovlivňují ruští agenti. Například včera o ruském vměšování jednal pan Drahoš s dosluhujícím premiérem Sobotkou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.12.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Rakousko: Mrazivé vysvětlení pádu vlády. A temný odhad, co nás všechny teď čeká
Video s Heinzem-Christianem Strachem dokázalo v krátké době převrátit celou rakouskou politickou scénu. Kancléř Sebastian Kurz již se Svobodnými vypověděl koaliční smlouvu a dle zpráv médií jednal s prezidentem Van der Bellenem, jak dále postupovat. Ale načasování incidentu je podezřelé spolu s faktem, že video pochází z roku 2017. „Takto se nyní budou po Evropě politicky likvidovat nepohodlné figury. Provokacemi zpravodajských služeb coby ruští agenti,“ říká lídr kandidátky ODS Jan Zahradil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.5.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Novičok: Dva lidé byli prý otráveni omylem. Leží ve stejném špitále jako Skripalovi
Toxická látka, kterou se otrávil pár v Salisbury, byl opět novičok. Potvrdila to Londýnská městská policie pro americkou televizi CNN. Jsou údajní ruští agenti lajdáci, kteří nechávají novičok jen tak válet, kde je napadne?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.7.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Čínští a ruští agenti pod dozorem BIS… Dotaz našeho čtenáře na poslance Vícha
Zajímavý dotaz byl položen na profilu poslance SPD Radova Vícha. Čtenáře ParlamentníchListů.cz zajímalo, zda mu přijde normální, že se v Česku množí účelové sňatky s muslimskými cizinci a mnoho dalších oblastí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.2.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Jakub Janda: BIS varuje před Ruskem a Čínou. Nikdo do nás nepronikl tak nepřátelsky hluboko
Analytik think-tanku Evropské hodnoty Jakub Janda bije na poplach. Po přečtení zprávy BIS došel k závěru, že čínští a ruští agenti pronikli do českého establishmentu tak hluboko, jak se to jiným agentům dlouho nepodařilo. Rusové prý dokonce v podstatě vykradli české ministerstvo zahraničí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.12.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Aktivista Janda se pustil do popisování, kde všude údajní ruští agenti v Evropě narazili. A nevynechal ani Česko
Rusové jsou všude, ale rozvědka o nich všechno ví. Alespoň tak vyznívá nový příspěvek na facebooku Jakuba Jandy, ředitele think-tanku Evropské hodnoty. Řešil Salisbury, Makedonii a Řecko, ale i Švýcarsko a Nizozemí a zveřejňuje čísla o počtech údajných ruských zpravodajců. Ruské zpravodajské prohry, otitulkoval si svůj příspěvek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.9.2018 v 16:35, zobrazit podobné
TOPlist