Nejčtenější v danném dni? Historie článků

květen 2021
Po 310172431
Út 4111825 
St 5121926 
Čt 6132027 
 7142128 
So18152229 
Ne29162330 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.364x, což odpovídá cca 123.350-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Vzpomeňte si, jak hysterická byla opozice za minulých vlád, odrazil námitky Petr Bendl z ODS. A pak umravnil Klause mladšího...
PŮLNOČNÍ ROZHOVOR Sňatek z rozumu. Tak politické spojení prezidenta Miloše Zemana a premiéra Andreje Babiše nazývá někdejší místopředseda ODS a exministr Petr Bendl. Tento sňatek z rozumu prý Zemanovi umožňuje mstít se lidem, kteří mu v minulosti ublížili a premiér zase může využívat kompetenci prezidenta ve svůj prospěch. Upozornil rovněž na to, že Česká republika sice ekonomicky prosperuje, avšak spíše natruc krokům současné vlády.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.12.2018 v 05:35, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 02. 12. 2018

Související články

K zblití! Nový vývoj kolem Václava Klause mladšího
Je tělesné postižení Václava Klause mladšího trestem shůry? O tom polemizovala Karolína Drbohlavová, právnička zabývající se marketingem a PR, která také působila v Českém rozhlase. A schytala drtivou kritiku. Ozval se i novinář Jaroslav Plesl. Drbohlavová není první, kdo komentoval obličej Klause mladšího, svého času k tomu dospěl i Dominik Feri. Klaus mladší přitom v poslední době jitří pocity i uvnitř ODS.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.8.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Impotence, hovada. ODS vyzvala Klause mladšího k odchodu z poslaneckého klubu, předcházela tomu vlna nevole
PŘINÁŠÍME OFICIÁLNÍ VYJÁDŘENÍ ODS Troufalé sněmovní vystoupení poslance Václava Klause mladšího, v němž srovnal zákon s jednáním Židů, kdo jde do transportu, vzbudilo obrovskou vlnu kritiky z řad jeho odpůrců. Našli se i jeho zastánci, kteří mu veřejně vyjádřili podporu, jako například sociolog Petr Hampl, publicista Josef Provazník nebo někdejší poslankyně za ODS Kateřina Dostálová. ODS mezitím Klause vyzvala, aby odešel z jejího poslaneckého klubu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.3.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Poslanci rozhodují o setrvání Klause mladšího v čele školského výboru, někteří váhají
Klause mladšího zajímalo, jestli jeho možný nástupce Baxa skončí jako primátor Plzně. Případná kumulace funkcí se nelíbí ani pirátům.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 3.4.2019 v 10:36, zobrazit podobné
V Respektu se pustili do Klause mladšího
Nad výrokem experta ODS na školství Václava Klause mladšího, jenž přirovnal studenta Jakuba Čecha k udavači Pavlíku Morozovovi, se podivil na serveru Respekt.cz publicista Tomáš Feřtek. „Ztratil soudnost Klaus mladší, nebo celá ODS?“ zeptal se.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.2.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Naprostý vrchol útoků na mladého Klause. Zlatuška vytáhl jeho „holocaustem zatíženou rodinu“. Ať zaleze do kouta, nevymáchaná huba
Bývalý poslanec a senátor, profesor Jiří Zlatuška se na serveru Aktuálně.cz vyjádřil k rodině poslance ODS Václava Klause mladšího. Ten v minulých dnech rozvířil politickou scénu přirovnáním přijímání evropské legislativy k židovským transportům. Za to si vysloužil výzvu k odchodu z poslaneckého klubu strany.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.3.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Legrace kolem Václava Klause mladšího. Proběhla v ČT
Výroky Václava Klause mladšího se staly včera tématem nejen pro poslanecký klub ODS. Diskutovat o nich přišli také do pořadu Události, komentáře ČT24 senátor za ODS Jaroslav Kubera a ředitel Občanského institutu Roman Joch.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.8.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Je to tu: ODS se bude zabývat vyjádřeními Klause mladšího
Vedení ODS se bude zabývat dnes odpoledne postoji a vyjádřeními poslance Václava Klause mladšího. Sněmovní frakce ho v týdnu vyzvala, aby ji kvůli ideovým neshodám opustil, připomíná ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.3.2019 v 06:35, zobrazit podobné
Víme, že se někde něco dělo... Němcová u Emmy Smetany vytáhla na světlo vše, co se týká Klause ml.
Poslankyni z ODS Miroslavě Němcové přineslo vyloučení Václava Klause mladšího ze strany velkou úlevu. V rozhovoru s Emmou Smetana pro internetovou televizi DVTV se rozpovídala o tom, že chování Klause ml. byla provokace a zkouška toho, co ostatní snesou. Je hluboce přesvědčena, že jeho odchod občanské demokraty rozhodně neoslabí a bylo to správné rozhodnutí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.3.2019 v 21:35, zobrazit podobné
TOPlist