Nejčtenější v danném dni? Historie článků

květen 2020
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne310172431
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.816x, což odpovídá cca 94.756-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Zkoumám, kolik peněz mají neziskovky. To byste se divili! VIDEO mladé komentátorky, která natírá i „angažovanou“ mládež
Zprávám z nedávných dnů se na XTV věnovala komentátorka Karolina Stonjeková. Na přetřes přišel Brexit, Klára Dostálová, Kalouskovy výhrady k rozpočtu, slova Václava Klause mladšího i výzvy ke stávce a nevole k pozvání Jiřího Ovčáčka na VŠE. Stonjeková Veselého ujistila, že Brexit bude a Kalouskovi nebudou jeho protesty nic platné. Schytaly to od ní neziskovky i studenti, kteří chtějí místo argumentace vytěsnit názorovou opozici.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.12.2018 v 12:35, prečteno: 12x

nejlepší články ze dne: 11. 12. 2018

Související články

Začerněná smlouva za deset milionů? ČT tají, kolik zaplatila firmě dcery exposlance Zlatušky za neuvěřitelný seriál o zlaté mládeži
EXKLUZIVNĚ Česká televize nechce sdělit, na kolik ji přišlo natočení nové řady zčásti edukativní a zčásti zábavné reality show Zlatá mládež. Stejným tajemstvím je i to, na kolik si přišli účinkující z řad dobře situované pražské omladiny, kteří se v pořadu potýkají s náročnými situacemi: například procházejí balkánskou trasu spolu s migranty nebo pracují na jatkách. Ačkoliv Kavčí hory ve věci celkové ceny pořadu mlčí, přičemž o ceně druhé řady pořadu či odměně pro účastníky spekuloval i bulvární server Extra.cz, ParlamentníListy.cz narazily na internetu na zajímavou smlouvu se společností, která pro ParlamentníListy.cz Zlatou mládež vyráběla. Celková hodnota smlouvy přesahuje deset milionů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.7.2018 v 07:35, zobrazit podobné
VIDEO Eva Holubová: Jsme jak hovada a ubožáci, když si nevážíme neziskovek. Šimon Pánek: Je to hrozně hnusný
Herečka Eva Holubová se rozhodla rozptýlit mýty o tom, jak je nezisková organizace Člověk v tísni přeplácená. A vyzpovídala jejího šéfa Šimona Pánka. Ten jí sdělil, že většina peněz pochází z mezinárodních soutěží o projekty. „Největší část z toho je z Bruselu, tam soutěžíme s ostatními evropskými nevládkami,“ řekl. A kolik bere zaměstnanec? V průměru 31 tisíc, management pak 55 tisíc. „Na Prahu to není moc,“ komentovala to herečka. Pánek prozradil také, jestli se chystá kandidovat na Hrad. A že Češi nemají rádi neziskovky? „Jsme jak takový ubožáci, provinční hovada,“ okomentovala to herečka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.10.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Jakub Janda, George Soros a zcela nejasné převody peněz. Analytik Jan Schneider naplno hovoří o lžích a nestandardních operacích
NEZISKOVKY POD DROBNOHLEDEM Kauza s financováním lobbistického spolku Evropské hodnoty pokračuje. Bezpečnostní analytik Jan Schneider podrobně rozebral pozadí přeposílání peněz od Ligy lidských práv Evropským hodnotám. Schneider zároveň vyvrací argumenty, kterými neziskovky odmítají, že by šlo o účelové transakce s penězi, jejichž zdrojem je miliardář George Soros.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.4.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Neziskovky? Ziskovky! Okamura vystoupil v TV a nemazal se s tím. Navrhloval škrty peněz
Předseda SPD Tomio Okamura a jeho zástupce Radim Fiala se vyjádřili k nadcházející debatě o rozpočtu. Poslanci SPD by si např. přáli, aby čeští vojáci seděli doma a nejezdili na zahraniční mise, aby šlo méně peněz na inkluzi ve školství, a především, aby mířilo podstatně méně peněz do neziskového sektoru.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.12.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Klán (KSČM): Registr smluv a neziskovky
Článek analyzuje vztah státních podniků, které mají být v registru smluv a neziskových organizací, které v regsitru smluv jakožto příjemci veřejných peněz být nemají.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.3.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Extremista Konvička nesmí vzdělávat mládež. Už dávno měl být vyhozen, zaznělo od Pavla Šafra
Lidé, kteří budou označováni za „podivíny a extremisty“, by neměli mít právo vzdělávat mládež. Modelovým příkladem je dnes docent biologie na Jihočeské univerzitě Martin Konvička, který ve volném čase protestuje proti islamizaci Evropy. Na mladé lidi by totiž měly působit pouze „autority“, jak tvrdí nejnovější komentář na webu Forum24.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.9.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Cenu Karla Velikého pro mladé Evropany získal letos projekt z Polska
Cena Karla Velikého pro mládež letos putuje do Polska. Získali ji tvůrci rozhlasové show, která seznamuje studenty s programem Erasmus.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.5.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Petr Kolman: Nová, neomylná, zlatá ekologická mládež?
My jsme mládež nová – mládež nekritizovatelná?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.3.2019 v 12:35, zobrazit podobné
TOPlist