V jednu po obědě promluví prezident Zeman. Bude zase rozruch?
Prezident Miloš Zeman dnes pronese svůj tradiční projev ze zámku v Lánech. První vánoční poselství v Zemanově druhém funkčním období odvysílají ve 13:00 hlavní televizní i rozhlasové stanice a také Česká tisková kancelář.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.12.2018 v 08:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 26. 12. 2018

Související články

Prezident Zeman zahájí návštěvu Izraele, pokloní se Herzlovi
Prezident Miloš Zeman dnes zahájí státní návštěvu Izraele. Během čtyřdenního pobytu se setká s vedoucími politickými představiteli země a jako první český státník promluví na schůzi izraelského parlamentu (Knesetu). Důležitým bodem programu bude otevření Českého domu v Jeruzalémě. Sídlit v něm bude České centrum, CzechTrade, CzechInvest a CzechTourism.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.11.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Oldřich Rambousek: Prezident Zeman vyřkl jednu velice zásadní věc
Prezident Miloš Zeman vyřkl jednu velice zásadní věc. Ta sama o sobě může velmi poškodit ČR, přestože by šlo o krok správným směrem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.9.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Prezident Zeman: Byl bych rád, kdyby se vytvořil systém péče o sportovní legendy
Projev prezidenta republiky při slavnostním obědě „100 let českého sportu“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.10.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Zeman jede na Vysočinu. Promluví s občany i s možným ministrem Šmardou
Prezident Miloš Zeman dnes zahájí v Jihlavně třídenní návštěvu Vysočiny. V kraji pak stráví několik dní dovolené v Novém Veselí, kde spoluvlastní nemovitost. Zprávu přinesla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.6.2019 v 06:35, zobrazit podobné
FOTO Zeman se v Berlíně sešel s prezidentem, odpoledne se chystá na Merkelovou
Prezident Miloš Zeman jednal se svým německým protějškem Frankem-Walterem Steinmeierem. Po slavnostním obědě v sídle německé hlavy státu ho čeká vrchol oficiální návštěvy, setkání s kancléřkou Angelou Merkelovou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.9.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Zeman se sejde s Babišem, budou jednat o vládě
Prezident Miloš Zeman se dnes sejde v lánském zámku na pracovním obědě s premiérem v demisi Andrejem Babišem (ANO). Jednat mají mimo jiné o termínech spojených s ustavením nového kabinetu, píše ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.5.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Odstoupí dnes Miloš Zeman z funkce? My víme, jak to bude
Prezident Miloš Zeman dnes odpoledne promluví před novináři. Téma briefingu Pražský hrad neoznámil. Po vyjádření hlavy státu nebudou novinářům umožněny dotazy. Mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček podle televize Prima řekl, že vyjádření se bude týkat „příjemné události“. Podle informaci PL z okolí prezidentské kanceláře budou novináři hodně překvapeni, co odpoledne uvidí a uslyší. Ti, co se těší na to, že by prezident mohl abdikovat, si budou muset počkat a nyní se připravit na zábavu poněkud jiného druhu. Na tenhle briefing hodně dlouho nezapomenou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.6.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Zeman se pokusí ČSSD přesvědčit, aby šla do vlády s Babišem. Zatlačí i na "okamurizaci" strany
Prezident Zeman promluví k členům ČSSD na mimořádném sjezdu strany, který se uskuteční v neděli v královéhradeckém kulturním domě Střelnice.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 17.2.2018 v 20:36, zobrazit podobné
Ekoblbci Matěje Stropnického. Aktivisté zbourají prosperující prasečák a nechají místo něj prázdný prostor, nechápe prezident Zeman
Prezident Miloš Zeman vystoupil naposledy v pořadu Týden s prezidentem na TV Barrandov. Po dnešku přijde letní přestávka a prezident se na televizní obrazovky vrátí zase v srpnu. Ředitel TV Barrandov Jaromír Soukup na úvod rozhovoru poznamenal, že v Česku nenajdeme silnějšího politického hráče, než je prezident Zeman.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.6.2017 v 22:35, zobrazit podobné
TOPlist