Liberálové, to vážně nemáte v zásobě nikoho lepšího než spekulanta Sorose? Tak to jste na tom dost špatně, píše komentátor
Amerického miliardáře George Sorose vyhlásil deník Financial Times mužem roku. Prý si to zaslouží už tím, jak srdnatě bojuje za liberální demokracii. Publicista Jan Klesla má však za to, že pokud liberálové nemají v zásobě někoho lepšího, jsou na tom vlastně dost špatně. Soros má totiž i své stinné stránky, které Klesla připomněl v sobotních Lidových novinách.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.12.2018 v 08:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 29. 12. 2018

Související články

Josef Provazník: To vážně voličům stačí říct, že jste slušňák?
Já ODS kritizuji až dost. Ale teď už se mi zdá vážně přehnané vyčítat jí takovým způsobem, že nejde do koalice s ANO.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.10.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Co slyšíte o Rusku. Čemu nemáte věřit. Poplatky na ČT. Profesor a vážné vzkazy
NEKOREKTNÍ PROFESOR Levicoví liberálové svým chováním stahují celou Evropu do podivných vizí postdemokratických, neomarxistických a tedy utopických režimů. Západ v kulturním a dobrém slova smyslu stojí na jiných základech. Profesor Masarykovy univerzity Ivan Holoubek upozorňuje, že v tomto smyslu jsou to právě levicoví liberálové, kdo je protievropský a jejichž politická kultura je zavrženíhodná. Vědec také poukazuje na mediální masáž, kdy je před volbami do Evropského parlamentu obrovská částka vyčleněna na vysvětlení toho, co je správné. Ze strany veřejnoprávních médií jde o přesnou ukázku toho, jak se to dělat nemá.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.4.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Obvinění na hlavu Sorose. Sepsal je židovský autor a je to skutečně vážné
Americký filantrop maďarského původu George Soros má sice židovské kořeny, ale jak tvrdí Daniel Greenfield z think tanku Freedom Center, ve skutečnosti Židy nenávidí. Jeho názorový článek je umocněn karikaturou Sorose s hitlerovským knírkem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.7.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Babišovi voliči nechápou, co je to demokracie, píše komentátor od Bakaly
Komentátor serveru iHNed.cz Martin Malý se rozepsal o premiérovi v demisi Andreji Babišovi (ANO). Podle komentátora prodává příběh o tom, jak likviduje staré struktury. „Jeho vláda je v demisi, neměla by tedy dělat žádná zásadní rozhodnutí, ale pak by se špatně prodávalo hlavní sdělení Babišova týmu,“ poukázal Malý na heslo „Makáme“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.3.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Fendrych vzkazuje Marii Benešové: Jestli si tu zprávu neobhájíte, nemáte ve vládě co dělat
Ministryně spravedlnosti Marie Benešová (ANO) odmítla žádost poslanců, aby zveřejnila svou zprávu, v níž mimo jiné uvádí, že si lze v České republice objednat trestní stíhání. Píše o tom komentátor Martin Fendrych na serveru Aktuálně.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.5.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Snad ti liberálové, co nechtějí mít děti kvůli planetě, jednou vymřou. Konzervativec Schmarcz se pustil na tenký led
Politický komentátor a mediální poradce Martin Schmarcz se pustil do polemiky s liberály. Prý by rád věděl, proč liberálové konzervativce nenávidí, když přitom oba tábory hájí svobodu, demokracii a právní stát. Jenže namísto normálních liberálů přebírají veslo neomarxisté a zelení progresivisté, kteří chtějí svobodu zničit. U těch Schmarcz doufá, že jednoho dne vymřou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.8.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Demokraté hrají s Babišem tak špatně, že nemůže být lehčí je přehrát. Komentátor se vážně obává, co nás s takovými lidmi čeká
Novinář a pedagog David Klimeš se ve svém blogu na serveru Aktuálně.cz zamyslel nad tím, co znamená skutečnost, že předseda druhé nejsilnější strany ODS nebyl zvolen místopředsedou Poslanecké sněmovny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.11.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Jiří Vyvadil: Připravte si, havlisté, kapesníky. Zbudou vám oči pro pláč
Asi nikoho nemohlo překvapit, že v Praze, kde vládne pražská kavárna fanatičtí liberálové nenávistně útočili na Babiše s Okamurou. A kdyby s nimi přišel Filip nebo Skála, dopadli by stejně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.11.2017 v 20:35, zobrazit podobné
TOPlist