To je rána: Pepa Vojtek se zastal Ortelu
Populární český rocker Pepa Vojtek poskytl rozhovor magazínu Mladé fronty Dnes. A nemluvil jen o legendární kapele Kabát, jejímž front manem je již třicet let. Mluvilo se i o Ortelu, rasismu a dalších věcech. Připomněl rovněž, jak s Michalem Davidem „zabili“ Slavíka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.2.2019 v 14:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 07. 02. 2019

Související články

Harley-Davidson: Dražit se budou helmy i motocykl H-D
Toužíte po originální motocyklové přilbě? Zúčastněte se charitativní dražby a získejte helmu, kterou vyzdobil Marpo, Pepa Vojtek, Dalibor Gondík nebo třeba Karen, Bill a Willi G. Davidsonovi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.6.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Gott vstupuje do hry. Chcete se na*rat? Pepa Vojtek na Hrad! Kauza ,,Ortel bez Slavíka“ jede dál i po koncertu Kabátu
Anketa Český slavík je letos vskutku hojně probíraná. Důvodem nejsou však úspěchy vítězů, ale to, že se čachrovalo s hlasy kapely Ortel. Na ten popud se vítězná kapela Kabát rozhodla vrátit své ocenění pořádající agentuře. Cenu přijme nazpět jedině v případě, že agentura doloží skutečné počty hlasů pro Ortel a Kabát jich bude mít více.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.11.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Kecy z pražské kavárny. To jste přesně vy sluníčkáři. Pepa Nos si ve studiu podal kolegu písničkáře, který útočil na "donašeče" Nohavicu
V pondělním pořadu Pro a proti Českého rozhlasu se utkali dva písničkáři. Pepa Nos a Jan Burian svedli slovní spor o to, zda měl státní vyznamenání dostat písničkář Jaromír Nohavica, když spolupracoval s komunistickou Státní bezpečností a zda je správné přebírat státní vyznamenání zrovna z rukou Miloše Zemana. Pepa Nos při té příležitosti pořádně sepsul tzv. pražskou kavárnu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.10.2017 v 17:35, zobrazit podobné
„Ten zm*d černej,“ naštvala se u lékaře fanynka Ortelu. A nezůstalo to jen tak
Fanoušci Ortelu jsou na facebooku pro smích. Jedna z fanynek této skupiny si totiž pustila na facebooku, jak se říká, pusu na špacír o své příhodě z ordinace. Příspěvek plný vulgarit už okomentovali Pavel Novotný, Barbora Koukalová, Dan Přibáň nebo Luděk Staněk.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.8.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Zdeněk Jemelík: Vánoce Pepy Nose
Valašský básník, spisovatel, zpěvák, skladatel, herec, mystik, světoběžník, učitel jógy a milovník krás života, prožívající potěšení z Vánoc po celý rok a dnes a denně, jménem Šrí Josef Malyarpan Pepa Guru Maha Nos Ji (ve zkratce jen Pepa Nos) mi bůhvíproč daroval svou knihu Josefovy Vánoce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.3.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Matějů (KDU-ČSL): Přímá volba v praxi
„Mámo, vyhodíme starostu!“ Tak pravil rázně Pepa po nedělní svíčkové, kterou zapil vychlazenou dvanáctkou. „Pepo, neblbni, a radši si dej ještě jedno,“ moudře radila jeho Jaruška. „Ne! Tenhle si už nahrabal dost. V televizi říkali, že když se nám starosta nelíbí, tak ho máme odvolat. Prej je to nejvíc demogratický,“ nedal se odbýt Pepa.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.3.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Pepa Nos se drsně rozjel před kamerou k Prague Pride: Ať nevnucují lidem souložení do konečníku, ze kterého by měly vznikat děti. To nejde!
Písničkář Pepa Nos zavítal do internetové televize XTV, kde si povídal s moderátorem Lubošem Xaverem Veselým. Došlo na prezidenta Miloše Zemana nebo na Tomia Okamuru, kterého Nos vychválil. Pár slov padlo i k pochodu Prague Pride.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.8.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Řekli mi, že do ČT už nesmím. Žaludek se z toho zvedá... Rozohnil se zpěvák
ROZHOVOR „Na jedničku, skvělý! Žádný lepší tady nikdy nebyl,“ říká k inauguračnímu projevu prezidenta Zemana bývalý disident, písničkář a učitel jógy Pepa Nos. Na paškál si vzal Českou televizi a vyjádřil se i k tomu, co se děje na Slovensku. Svůj názor řekl také na Evropskou unii a referendum. „Vyslovili jsme se před lety ke vstupu do EU. Takže je nesmysl tvrdit, že se český člověk do budoucna nesmí vyjadřovat k případnému odchodu z EU,“ říká Pepa Nos.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.3.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Z České televize se stala mafiánská organizace, která vybírá výpalné, řekl v našem pořadu Na ostří nože Pepa Nos
ParlamentníListy.cz ve spolupráci s TV Praha připravily první díl diskusního pořadu Na ostří nože. Moderátor Jan Hloch si tentokrát do studia pozval písničkáře a textaře Pepu Nose a probírala se svoboda slova. Nos hned na úvod prozradil, co pro něj znamená svoboda slova. „V tom nejzákladnějším smyslu je svoboda slova to samý jako svoboda osobní. Buď jsem svoboden, nebo zotročen,“ říká Pepa Nos.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.10.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Zpěvák Pepa Nos promluvil k dění kolem Gottova pohřbu: Pár duševních kriplů, a proti nim deset milionů lidí
Od smrti Karla Gotta neuplynul ještě ani týden a veřejný prostor už zaplavily stovky reakcí na zpěvákovu tvorbu, život i jeho režimní angažmá v časech komunistické normalizace. Písničkář Pepa Nos se po několika dnech debaty neudržel na na svém Facebooku se vyjádřil, že proti Gottovi se zformovalo to nejtvrdší jádro „duševních kriplů“. Pozitivním zjištěním pro něj je, že těchto kripů není zjevně více, než prstů na jedné ruce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.10.2019 v 11:35, zobrazit podobné
TOPlist