Nejčtenější v danném dni? Historie článků

září 2022
Po 5121926
Út 6132027
St 7142128
Čt18152229
29162330
So3101724 
Ne4111825 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.596x, což odpovídá cca 83.277-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Kocábův otazník, Štětinova pochodeň. Dezinformace znamená totéž, jako kdysi „ideologická diverze“. Spisovatel o tom, jak jsme se po třiceti letech zase vrátili nazpátek
ROZHOVOR „Kdysi se místo výrazu dezinformace používal termín ideologická diverze. Rozdíl nula,“ říká spisovatel Bruno Solařík. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz promluvil nejen o tom, co nám dalo nebo naopak vzalo třicet porevolučních let, ale vrátil se i do doby před rokem 1989. Nevynechal ani dnes již legendárního „majora Zemana“. Na závěr se vyjádřil i k Ukrajině, vrátil se k tzv. majdanu a zmínil nedozírné následky pro tamější obyvatele.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.3.2019 v 16:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 10. 03. 2019

Související články

Miroslav Žák: Jací jsme (aneb Po třiceti letech)
Tento článek by se také mohl jmenovat „Jací jsme po třiceti letech (aneb Pohled do vlastní tváře)“. Proč? Protože v listopadu roku 2019 to bude právě třicet let, kdy skončil komunistický režim. Jestliže délku jedné generace určují statistici a sociologové přibližně na dobu asi dvaceti let, pak třicet let představuje přibližně délku jedné a půl generace. O to však nejde. Spíše o to, jací po těch třiceti letech vlastně jsme? V listopadu 1989 jsme byli…
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 10.1.2019 v 21:41, zobrazit podobné
Znamená snad "Jmenuje na návrh" totéž co "Jmenuje navrženého"?! Pochybení diskuse o ústavě
S trochou jízlivosti by se dalo napsat, že MZ po sedmdesátce prozřel když se přidržuje stejného výkladu ústavy jako Václav Havel, proti němuž v této věci kdysi brojil. Avšak - on je to dost možná výklad spíše správný než že nikoli
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 23.8.2019 v 21:40, zobrazit podobné
WHO aktualizovala po třiceti letech seznam nemocí: Transgender osoby už nejsou duševně choří lidé
Transgender osoby již nadále nebudou vedeny jako duševně nemocní lidé. Rozhodla o tom Světová zdravotnická organizace (WHO), která po téměř třiceti letech aktualizovala seznam nemocí v Mezinárodní klasifikaci nemocí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.5.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Švarcbek (KSČM): A to se vyplatí! Opravdu?
Když jsme se nedávno dívali na hořící pochodeň v Londýně, a nevěřícně při tom kroutili hlavou,tak jsme se cítili jako ve filmu Skleněné peklo. Toto však nebyl film, ale skutečnost, hororová sktečnost, která si vzala za oběť minimálně 80 lidí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.7.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Babiše se nelze zbavit jinak než ho zastřelit jako Kuciaka. Dělá pronárodní politiku jako Orbán a Kaczynski. Zeman je už na dně, jeho síly vyprchaly... Konzervativní myslitel hovoří
ROZHOVOR „Babiš vlastně nastolil jakousi národní politiku. Co je vhodné národ, to je správné. Myslím si, že totéž udělali Orbán a Kaczynski, kteří to ovšem ještě doplňují národní rétorikou. Ale v podstatě dělají totéž. To je nový trend založený hlavně na tom, že ideologiemi se už kompletně řídit nedá, dále na tom, že lidé cítí některé tlaky z EU jako špatné a ideologické, nic nepřinášející, dokonce zhoubné,“ říká konzervativní spisovatel Vlastimil Podracký.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.3.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Libuše Zavoralová: Volby nejsou soubojem Drahoše a Miloše, ale zájmů, které představují
Čtyřicet let jsme díky komunismu neměli svou vlastní zahraniční politiku. V roce 89 jsme byli šťastní, že máme svobodu. A teď, po dalších třiceti letech, se jí volbou protikandidáta současného prezidenta dobrovolně vzdáme?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.1.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Karel Hvížďala: Už nejde o dotační kauzy Babiše, ale o tvář České republiky
Pakliže neobhájíme nestrannou policii, justici a svobodná média, ocitneme se po třiceti letech opět ve zlomovém bodě, v němž není ohrožena pouze vláda, ale právní stát, a tím pádem celý režim. To je hlavní důvod, proč Evropská unie kauzy premiéra Babiše tak bedlivě sleduje. Chce vědět, kam patříme a jestli s námi v budoucnu může počítat jako s rovnoprávným partnerem. Jinými slovy, jestli jsme se po padesáti letech a dvou autoritářských režimech v…
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 3.12.2018 v 16:41, zobrazit podobné
Jan Ziegler: Sexuální uprchlíci emigrovali do Ruska, brzy však byli zpátky v Německu
Je to až komické, ale dalo se to čekat. Martensovi odešli v devadesátých letech minulého století z Ruska do Německa, umožnil jim to jejich německý původ. Pak se však vrátili do Putinovy říše, aby odtud zase prchli.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.3.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Národní muzeum dostalo olympijskou pochodeň z Pchjongčchangu
Slovenský olympijský a športový výbor dnes věnoval do sbírek Historického muzea Národního muzea pochodeň z XXIII. zimní olympiády v jihokorejském Pchjongčchangu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.3.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Spisovatel bez obalu: Já jsem se za Česko fakt styděl!
Spisovatel Marek Šindelka, držitel ceny Magnesia Litera pro nejlepší prózu za knihu Únava materiálu, poskytl rozhovor internetové televizi DVTV. Je přesvědčen, že jako lidé jsme příliš nezvládli uprchlickou krizi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.4.2017 v 20:35, zobrazit podobné