Čaputová? „Budeme vás střílet, píše nám hoch od Sorose“. VIDEO o volbách na Slovensku
Na Slovensku se mílovými kroky blíží druhé kolo prezidentských voleb. Právnička Zuzana Čaputová má podle většiny slovenských médií solidně našlápnuto k vítězství. A k tomu, aby se stala první prezidentkou na Slovensku a vlastně i první ženskou prezidentkou ve V4. Poslanec strany SMER-SD je však odhodlán udělat vše pro to, aby Čaputová nevyhrála. Natočil kvůli tomu další video, ve kterém představuje Čaputovou tak, jak ji vidí on sám.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 09:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 22. 03. 2019

Související články

Čaputová pozvala do svého volebního štábu 700 hostů
Úderem 22. hodiny se zavřou volební místnosti na Slovensku a Zuzana Čaputová a Maroš Šefčovič již budou jen netrpělivě očekávat volební výsledky. Oba dva proto zamířili do svých volebních štábů. Píše o tom server HNonline.sk.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.3.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Čaputová odvolila a pokorně přiznala, že očekává těsný výsledek
Prezidentské volby na Slovensku vyhrála v prvním kole Zuzana Čaputová se ziskem 40,57 procenta hlasů. V druhém kole však podle svých slov očekává těsnější volební výsledek. Píše o tom server CeskeNoviny.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.3.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Rozvoral (SPD): Viktor Orbán spatřuje v současném dění na Slovensku rukopis Sorose
Komentář na prohlášení maďarského premiéra Viktora Orbána, který v současném dění na Slovensku spatřuje rukopis Georga Sorose a jeho organizací.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.3.2018 v 10:35, zobrazit podobné
První kolo slovenských voleb ovládla Čaputová. Kotleba si připisuje přes deset procent
Hned třináct kandidátů se ucházelo o přízeň zhruba 4,5 milionu oprávněných voličů v jednodenních prezidentských volbách na Slovensku. Kvůli volebnímu incidentu v jedné z vesnic na východě země hlasování trvalo o hodinu déle, zveřejňování průběžných výsledků tak bylo odloženo až na 23:16. Jasnou favoritkou volebního klání je právnička Zuzana Čaputová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.3.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Vekslák Soros, dvojitá vlastizrada. Poslanec Volný zveřejnil VIDEO, které podle něj dokazuje spojení Sorose a Havla
Poslanec hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomia Okamury Lubomír Volný objevil video, které podle jeho názoru dokazuje, jak mocným hráčem na politické scéně je maďarský miliardář žijící ve Spojených státech George Soros. Sorose označil Financial Times za osobnost roku. Zasloužil si to tím, jak vehementně halí principy liberální demokracie. Volný se však na Sorose dívá zcela jinak. A nejen na Sorose, ale i na prvního českého prezidenta Václava Havla.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.12.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Slovensko má poprvé prezidentku. Zuzana Čaputová vyhrála volby
Na Slovensku se uzavřely volební místnosti. Po sečtení 94 procent okrsků disponovala Zuzana Čaputová bezmála 58 procenty hlasů. Volební účast by se mohla pohybovat kolem čtyřiceti procent. Slovensko tak bude mít poprvé v čele státu ženu, Maroš Šefčovič již uznal porážku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.3.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Robert Troška: Prezidentští kandidáti - Bruselský byrokrat, tatranský Trautenberk a Johanka z Arku
Jako sonda Galileo při letu k Jupiteru vystřelila v průzkumech veřejného mínění mezi prezidentskými kandidáty na Slovensku právnička Zuzana Čaputová. V médiích na Slovensku i jinde je vykreslována jako moderní žena hájící zájmy a starosti obyčejných lidí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.3.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Čaputová promluvila. Jde o rodiny a práva pro LGBT
Slovenská prezidentka Zuzana Čaputová se na svém facebooku rozepsala o tom, proč se odmítá zúčastnit sobotního Duhového pochodu LGBTI komunity v Bratislavě, stejně tak jako se nezúčastní akce Hrdí na rodinu, která započne ve stejný den u Katedrály sv. Martina půl hodiny před začátkem první z akcí. Čaputová ve svém příspěvku naznačuje, že je potřeba se zaměřit spíše na vážnější problémy Slovenska. „Považuji za potřebné nezůstat potichu a stejně tak naléhavě jako upozornit na potřebu zlepšení situace práv lidí hlásících se k LGBTI komunitě, upozornit taktéž i na potřebu zlepšení podmínek pro podporu a ochranu všech rodin na Slovensku,“ napsala Čaputová s tím, že respektuje právo obou komunit uplatnit svou svobodu projevu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.7.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Proboha: „Agentka!“ Děsivé věci o prezidentce Čaputové
Během kampaně i po ní se co chvíli objevovala nařčení slovenské prezidentky, že je tzv. agentkou Sorose. Jak informoval Blesk.cz, Čaputová to odmítla při návštěvě Maďarska. „Myslím si, že každé seriózní médium by se mělo vyhýbat šíření konspirační propagandy,“ prohlásila. „Myslíte si, že se to dá odbýt jednou větou a tvářit se, že je to konspirace? Nebuďte směšná, paní prezidentko,“ odpovídá jí slovenský poslanec Ľuboš Blaha. A dodává, že ani nemusela Sorose v životě vidět, aby mohla být označena za jeho agentku. Stačí, že brala jeho peníze.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.7.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Čaputová a Slovensko: Šéfredaktor Půr nabídl pohled, který v ČT nezazněl
První kolo prezidentské volby na Slovensku je definitivně u konce a zvítězila v něm s velkou převahou Zuzana Čaputová. Jako druhý se umístil kandidát Smeru Maroš Šefčovič. O průběhu voleb informovala Česká televize. Ovšem šéf Info.cz Michal Půr nabízí jiný pohled. Vítězství Čaputové je prý jisté, ale stejně jako Kiska prý bude rozdělovat společnost. A tím přibudou hlasy pro Mariana Kotlebu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.3.2019 v 08:35, zobrazit podobné
TOPlist