Zaorálek (ČSSD): Naším úkolem je pochopit, jak k té nemoci došlo
Komentář na facebookovém profilu k brexitu
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2019 v 20:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 24. 03. 2019

Související články

Zaorálek: To mám Štěchovi zakroutit krkem? Je to slušný člověk
Novým volebním lídrem ČSSD je ministr zahraničních věcí Lubomír Zaorálek. Jeho úkolem, jak řekl, je prorazit ten krunýř nedůvěry. Rozhovor poskytl pro dnešní MF Dnes.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.6.2017 v 07:35, zobrazit podobné
To by Jarda Foldyna mohl pochopit, i když je to boxer, rýpal do spolustraníka Zaorálek. A přišla mu skutečně úderná odpověď
Volební lídr ČSSD Lubomír Zaorálek vyzval přes média svého stranického kolegu Jaroslava Foldynu, aby se krotil, pokud by se ho někdo ptal na nové logo ČSSD. A Foldyna mu taktéž veřejně odpověděl. Raději se podívejte sami...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.7.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Neměli bychom se vlísávat Zemanovi, vzkázal z rádia do ČSSD Lubomír Zaorálek
Hostem středečních Dvaceti minut Radiožurnálu byl bývalý ministr zahraničí Lubomír Zaorálek (ČSSD). Promluvil o přímé volbě prezidenta, situaci v ČSSD, o sestavování vlády v Česku, ale také o uprchlické krizi. Došlo dokonce i na lithium.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.1.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Musíme zabránit smrtícímu koktejlu, který chystají ANO, ODS a TOP 09, hřímá Zaorálek
V úterý dorazil do Dvaceti minut Radiožurnálu Českého rozhlasu volební lídr ČSSD a ministr Lubomír Zaorálek. Prozradil, jak chce zastavit pád sociální demokracie do volební propasti. Zásadním úkolem ČSSD je zastavit smrtící koktejl, který prý lidem chystá Andrej Babiš se svým hnutí ANO, ale i ODS či TOP 09. Zaorálkovi se dokonce zdá, jako by se tyto tři strany chystaly na koalici.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.6.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Zaorálek se u Moravce rozčílil nad našim chováním k Rusku: Já čtu články v The Guardian a stydím se, přátelé
Hosty druhé hodiny Otázek Václava Moravce České televize byli bývalý ministr zahraničí Lubomír Zaorálek (ČSSD) a člen zahraničního výboru Sněmovny SPD Jiří Kobza. Debatovali o cestě předsedy Sněmovny Radka Vondráčka do Ruska. Zaorálek podotkl, že se stydí za to, jak se chováme vůči Rusku. Našeho chování si všímají až ve velké Británii. „Já se stydím za to, co čtu v The Guardian,“ zlobil se Zaorálek. Razantně zvyšoval hlas i kvůli Saúdské Arábii.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.10.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Ééé, hů, dělal na Veselovského Zaorálek. Pak na něj i křičel, došlo i na flašku vína, kterou vypilo pět bafuňářů
Lubomír Zaorálek, nový volební lídr ČSSD, usedl do studia DVTV proti Martinu Veselovskému. Mezi pány byl po celou dobu pomeranč, o kterém prý ČSSD uvažovala jako o volebním symbolu, který měl být protipólem nezdravé Babišovy koblihy. Zaorálek se při rozhovoru několikrát rozčílil, nejvíce, když moderátora zajímalo, jak teď bude fungovat ministerstvo zahraničí, když jeho šéf bude dělat kampaň.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.6.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Sedmnáct let jsou zahraniční vojska v Afghánistánu a Tálibán stále vraždí. Zaorálek sepsal, jak z toho ven
Poslanec Lubomír Zaorálek (ČSSD) se na svém blogu na serveru Aktuálně.cz zaměřil na válku v Afghánistánu, která se zdá být nekonečná. Existuje pro tuto zemi vůbec nějaký plán B? Zahraniční vojska jsou v zemi již více než sedmnáct let a Tálibán stále vraždí. „Je zvlášť důležité pochopit, co se dnes v Afghánistánu děje,“ říká Zaorálek, podle kterého má budoucí vývoj více alternativ a měli bychom se na ně připravit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.1.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Zaorálek v Interview ČT24. Na přetřes přišli Putin i Sobotka
Hostem Interview ČT24 byl poslanec za ČSSD a bývalý ministr zahraničních věcí Lubomír Zaorálek. Hovořil mimo jiné o otravě bývalého agenta Skripala, k níž došlo v britském Salisbury.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.3.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Ženu s obavami jste poslala do kostela a zpívat koledy?! Velký kritik islámu Hamed Abdel-Samad napsal dopis Merkelové. A je to drsné
Když se do Evropy valily statisíce uprchlíků a migrantů, Merkelová jim otevřela brány své země. Hamed Abdel-Samad, který musel utéct z Egypta, protože se až příliš kriticky vyjadřoval o islámu, má za to, že prvotní rozhodnutí paní kancléřky lze pochopit. Jenže to, co se dělo další tři roky, už podle Abdel-Samada pochopit nelze. Zdá se, jako by v průběhu těch let Merkelová zapomněla, co je jejím nejdůležitějším úkolem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.6.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Senátorka Hubáčková: Proč se angažuji ve věci ochrany zdroje pitné vody ve Bzenci
Vody ubývá. Ochrana vod by měla být naším životním a existenčním úkolem i posláním.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.7.2017 v 22:35, zobrazit podobné
TOPlist