ČT v ohrožení? Písařovicová otevřeně o tom i Moravcovi
Z vyslýchající se stala vyslýchaná. Daniela Písařovicová z ČT zavítala do Osobnosti Plus na Českém rozhlase. Uvedla, že si na rozdíl od Václava Moravce nemyslí, že člověk nemůže chodit k volbám, aby byl jako moderátor nestranný. Došlo i na otázky ohledně ohrožení ČT. „Připadá mi, že může být Česká televize do budoucna ohrožena, ale v tuto chvíli to tak nevímám,“ řekla k tomu moderátorka Událostí, komentářů. Ohrožení podle ní pochází od těch, kdo křičí o neobjektivitě ČT.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.4.2019 v 11:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 24. 04. 2019

Související články

Nečas? Slušný. Ale Kalousek... Písařovicová v ČT jen koukala a hádala se s političkou ANO
Moderátorka Daniela Písařovicová přivítala ve studiu Událostí, komentářů České televize místopředsedkyni ANO Jaroslavu Pokornou Jermanovou a místopředsedu ODS Miloše Vystrčila. Bavili se spolu o špercích pro Janu Nečasovou, dříve Nagyovou. Pokorná se pořádně rozjela. Písařovicová jí vstupovala do řeči a v těch chvílích ve studiu houstla atmosféra.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.5.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Šokující zvěst o Moravcovi a Fridrichové: Jsou v ohrožení. A nejen oni
Poslanec hnutí ANO a někdejší moderátor hudebního pořadu Medúza Aleš Juchelka by rád reguloval vyjadřování veřejnoprávních novinářů na sociálních sítích. Argumentuje tím, že přísné úpravy pro vyjadřování novinářů ve veřejném prostoru platí v celé řadě zemí, včetně např. Velké Británie. Server Forum24.cz varuje, že Juchelkovi nejde o nic menšího, než o umlčení nepohodlných pracovníků ČT, kupříkladu Václava Moravce či Nory Fridrichové.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.10.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Petice: Ne ohrožení pitné vody pro 140 tisíc lidí. Ne těžbě štěrkopísku
?Nesouhlas s rizikem ohrožení pátého největšího zdroje pitné vody v ČR.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2017 v 21:35, zobrazit podobné
V ČR zatím bude dál platit první stupeň ohrožení před terorismem
V Česku bude zatím nadále platit první stupeň ohrožení před terorismem. Zatím nejsou informace, že by se situace v zemi měla zhoršovat, řekl ČTK ministr vnitra Lubomír Metnar. První stupeň ohrožení v zemi trvá rok a tři čtvrtě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.12.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Velká Británie snížila nejvyšší stupeň ohrožení
Stupeň ohrožení terorismem poklesl ve Velké Británii z nejvyššího kritického na závažný, jenž považuje hrozbu útoku sice za velmi pravděpodobnou, hrozba však nepředstavuje bezprostřední nebezpečí. Uvádějí to zahraniční média.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.5.2017 v 21:35, zobrazit podobné
TOPlist