Je to diktát... Zlý Brusel, zlý Brusel? My jsme Brusel! Drsná hádka Tlustého a Špidly před kamerou
V Duelu televize Seznam proti sobě zasedli bývalý ministr financí za ODS Vlastimil Tlustý a bývalý premiér Vladimír Špidla. Pánové hodnotili 15 let českého členství v Evropské unii. Zatímco Špidla vyzdvihoval pozitiva členství a poukazoval na svobody, které nám přináší, Tlustý oponoval, že nám Brusel ve velkém nařizuje. Jednou nám prý nařídí i zbavit se vlastní měny. V EU podle Tlustého nemá Česko skoro žádný vliv.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.4.2019 v 19:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 30. 04. 2019

Související články

Svatopluk Otava: „Liďák“ není Brusel. Hamáčkovi tentokrát vydírání nevyšlo
Je samozřejmě jisté, že svým pojetím „hodnot“ vlastně „Liďák“ a Brusel jsou jedno a to samé. To asi ale Andreji Babišovi nedochází. Jinak by se sobotkovci v zimolovském pláštíku vůbec nejednal. Ale – Brusel je holt těžší váha.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.4.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Prezidentův poradce Jindrák před kamerou: Migrace demoluje Evropu. Vždyť třeba v Německu se jednoznačně rozkládá stranický systém. A Brusel je mimo realitu
Hostem Pavla Štrunce na serveru Info.cz byl ředitel zahraničního odboru Kanceláře prezidenta republiky Rudolf Jindrák. Evropu podle jeho slov demoluje migrace. „Tradiční strany už padají, Brusel je mimo realitu,“ uvedl Jindrák.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.11.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Štvete nás, tak máte smůlu? Brusel nám chce výrazně utáhnout uzdu. Konkrétním návrhem
Brusel navrhuje zavedení demokracie naruby. V rámci schvalování rozpočtu chce provést změnu Lisabonské smlouvy. Bez ratifikace národními parlamenty nebo referendem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.5.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Brusel by měl zbystřit: Italové odmítají multikulturalismus a po volbách možná přijde referendum o EU
Brusel s obavami vzhlíží k Rakousku, kde byla vytvořena společná vláda lidovců a Svobodných. Ještě hůře však může být z pohledu eurofederalistů příští rok na jaře po volbách v Itálii.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.12.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Jsme bruselštější než Brusel. Prý za to mohou čeští úředníci
Za pár týdnů oslavíme 15 let od našeho vstupu do EU. Není to dokonalá organizace a řada českých občanů je dnes k EU a k Bruselu velmi kritická. Ale publicista David Štverka v sobotní MF Dnes tvrdí, že EU není tak špatná, jak se říká. Zošklivují nám ji prý čeští úředníci, kteří se snaží být bruselštější než Brusel.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.3.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Brusel se děsí průzkumů a chystá obrovskou reklamní kampaň. Za spoustu peněz
Za rok se konají volby do Evropského parlamentu a podle aktuálních průzkumů i výsledků parlamentních voleb v některých státech patrně posílí euroskeptici. Brusel chce vynaložit na přesvědčení voličů desítky milionů eur.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.5.2018 v 21:35, zobrazit podobné
My komunisté máme budoucnost, ujistila poslankyně Tvarůžkovou. A spustila kanonádu na Brusel
Moderátorka Zuzana Tvarůžková přivítala v úterním Interview ČT24 komunistku Soňu Markovou, která se usadila do křesla a spustila kanonádu na Brusel. V úvodu si rýpla do premiéra Bohuslava Sobotky (ČSSD).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.4.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Další obrovský skandál! EU chce zakázat tradiční hranolky!
Už i seriózní média potvrzují, že nám Brusel chce zakázat hranolky, protože jsou karcinogenní! Představte si tu nehoráznost. Brusel prostě musí zasahovat do všeho a diktovat nám, co máme a nemáme jíst!
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 28.7.2017 v 09:40, zobrazit podobné
Zdechovský (KDU-ČSL): Další obrovský skandál. EU chce zakázat tradiční hranolky
Už i seriózní média potvrzují, že nám Brusel chce zakázat hranolky, protože jsou karcinogenní! Představte si tu nehoráznost. Brusel prostě musí zasahovat do všeho a diktovat nám, co máme a nemáme jíst!
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.7.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Zrušte to, zavřete to! Na Českém rozhlase proběhl komentář, který Brusel zajisté neschválil
Komentátor Ivan Hoffman ve svých slovech pro Rozhlas.cz uvedl, že Brusel potřebuje restart. "Všechny bych tam poslal domů a začal znovu," řekl s tím, že je to stejné, jako když se vám zaviruje počítač a dostanete radu, že jej máte vypnout a zapntou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2017 v 07:35, zobrazit podobné
TOPlist