FOTO Paříž v plamenech. Náš reportér sledoval brutální pouliční válku
V centru Francie to ve sváteční odpoledne opět vřelo. Zatýkání, zavřené obchody a zničená auta, tak to vypadá v Paříži v důsledku prvomájových protestů. Přímo na místě situaci sledoval zpravodaj ParlamentníchListů.cz. Policie v metropoli nasadila slzný plyn a došlo k ostrým střetům, při kterých byl zraněn jeden policista. Po celé Francii vyšlo do ulic přes 150 000 lidí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.5.2019 v 05:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 02. 05. 2019

Související články

Pouliční válka v Hamburku. Létají i dlažební kostky
Německé přístavní město Hamburk zažívá pouliční válku. Možná až dvě tisícovky demonstrantů stojí proti stovkám těžkooděnců, kteří se je snaží vytlačit z modrých zón. Tyto zóny neměli protestující v době summitu G20 okupovat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.7.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Bašta k srpnovému výročí: Připravují nás na válku s Ruskem
Někdejší vyslanec v Rusku a na Ukrajině Jaroslav Bašta sledoval demonstranty před Českým rozhlasem, kteří v den 50. výročí počátku sovětské okupace Československa pískali na předsedu vlády Andreje Babiše (ANO) a dospěl k jasnému závěru. Demonstranti podle něj připravují půdu pro válku s Ruskem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.8.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Premiér Babiš navštíví Paříž, Palermo a Kodaň
Premiér Andrej Babiš navštíví od soboty 10. do pondělí 12. listopadu 2018 Paříž, kde se zúčastní oslav míru u příležitosti 100. výročí konce 1. světové války.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.11.2018 v 08:35, zobrazit podobné
FOTO Zeman s Michalem Davidem, Petrou Kvitovou či mocným mužem. Na uzavřené akci všem oznamoval, že...
EXKLUZIVNĚ (FOTO, VIDEO) Barbora Strýcová, Petra Kvitová, David Berdych, Radek Štěpánek, Kateřina Siniaková. Jména, která zná celý svět. Nejen ten tenisový. České hvězdy se v úterý odpoledne sešly v areálu prezidentského zámku v Lánech na již druhém ročníku tenisového turnaje „Lány open“. Miloš Zeman vše sledoval a po skončení rozdával poháry. Během následného neformálního posezení u grilovaného kuřete všem zahrál Michal David. A přede všemi tam zazněla jedna věc týkající se Jiřího Ovčáčka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.9.2018 v 05:35, zobrazit podobné
Kremlík (Svobodní): Proti Pařížské klimatické dohodě protestuje už i Paříž
Média jsou plná zpráv o tom, jak Paříž opět hoří kvůli nepokojům. Tentokrát za tím ale překvapivě nejsou muslimové. Protestují Francouzi a to proti zvyšování cen pohonných hmot. To hlavní se ale z většiny zpráv ovšem nedočtete.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.12.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Petr Bílek: Paříž, samá Paříž
Kolikrát jsme přešli Seinu, nikdo z nás nepočítal. Od pondělí do pátku to mohlo být aspoň desetkrát. Od Chatelet k fontáně na bulváru Saint Michel a zpátky. Na obou koncích mostu Saint Michel vrtají něco ve vozovce, žlutočerná omezení jsou nejen tady, ale všude po městě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.9.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Osm vražd. Deset až patnáct procent dělá bordel, ale značný. Čisto a uklizeno. Bez cenzury o Švédsku, máme i FOTO
Vít Hassan pro ParlamentníListy.cz v posledních dnech sledoval dění ve Švédsku. Země s nejvyšším percentuálním podílem imigrantů v celé Evropě zažívá neobyčejně bouřlivé časy, jak dokázaly i Hassanovy reportáže. Nyní vám nabízí celkové shrnutí své cesty do Švédska.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.3.2017 v 06:35, zobrazit podobné
FOTO Rozbiju ti to! Vypadni! Náš reportér se přesunul do další problémové části Stockholmu
Stockholmské předměstí Tensta patří k přistěhovaleckým čtvrtím švédského hlavního města. Právě tam zamířil fotoreportér ParlamentníchListů.cz Vít Hassan. Když se za ním zavřely dveře metra v cílové stanici, uviděl sympatický nápis Přátelství, další část návštěvy už tak příjemná nebyla.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.3.2017 v 11:35, zobrazit podobné
„Zrobil sem chybu, že sem nechal puštěny ten zvuk.“ Ladislav Větvička sledoval včerejšího Moravce a je mu zle
Spisovatel a oceněný bloger roku 2015 Ladislav Větvička svým typicky lašským nářečím okomentoval včerejší superdebatu volebních lídrů v České televizi. Lépe by prý udělal, kdyby ji sledoval se staženým zvukem a pouze sledoval, jak v televizi ty „obskurní postavičky“ exhibují. Na základě analýzy stran a hnutí, kterým průzkumy dávají šance pro vstup do Poslanecké sněmovny, nabízí také svůj osobní odhad výsledků voleb.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.10.2017 v 12:35, zobrazit podobné
FOTO Macrone, demisi! Žluté vesty se bouřily už dvacátou sobotu a náš reportér byl při tom
REPORTÁŽ Reformní politika francouzského prezidenta Emmanuela Macrona. S tou se nechtějí smířit aktivisté z takzvaného hnutí žlutých vest a již dvacátý týden proti ní protestují v mnoha městech země galského kohouta. Právě nyní jsou i v očekávání, co vzejde z výsledků celostátní debaty.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.3.2019 v 13:35, zobrazit podobné
TOPlist