Milouš Jakeš hájil EU. A začalo to padat...
97letý někdejší komunistický předák Miloš Jakeš se na prvomájové komunistické manifestaci rozhodl překvapit. Řekl totiž, že vstup Česka do Evropské unie byl správný krok. „EU je třeba reformovat, a ne rušit,“ sdělil také Jakeš. Jeho slova sdílela na Twitteru novinářka Českého rozhlasu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.5.2019 v 08:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 02. 05. 2019

Související články

To bude křiku. Milouš Jakeš vysvětluje, jak vstup vojsk zabránil kontrarevoluci. Došlo i na plačícího Brežněva
V roce 2017 byl o bývalém generálním tajemníkovi komunistické strany natočen film Milda. Jakeš v něm takřka do roztrhání těla hájil 49 let komunistického panování v této zemi. Hájil znárodňování, hájil zatýkání lidí s delšími vlasy a spoustu dalších věcí. U příležitosti 50. výročí počátku sovětské okupace Československa se rozhodl promluvit znovu. V rozhovoru s Lubošem Xaverem Veselým pro internetovou televizi XTV. Rezolutně prohlašoval, že příjezd tanků v srpnu 1968 rozhodně nebyl okupací.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.8.2018 v 15:35, zobrazit podobné
VIDEO Naštvaný Jakeš: Plivou na socialismus! Kde jsou ty krávy? Kde jsou ty přehrady? Teď ani dálnici nepostaví
EXKLUZIVNĚ Poslední nejvyšší představitel předlistopadového režimu Milouš Jakeš vydal knihu rozhovorů s názvem „Miloš Jakeš Příběh komunisty“ – a jako na potvoru načasovanou k 30. výročí sametové revoluce. A během jejího křtu se Jakeš pořádně rozjel.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.6.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Miroslav Macek: Nevstoupil Milouš Jakeš náhodou do ODS?
Čtvrteční glosy Miroslava Macka
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.5.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Tlustý: Sobotka je Milouš Jakeš dneška. A Juncker také. Ještě budou škodit. Víte, před lety, pokud jde o EU, se stalo...
ROZHOVOR Lidé jako šéf Evropské komise Jean-Claude Juncker nebo český premiér Bohuslav Sobotka jsou podle exministra financí Vlastimila Tlustého stejné figurky, jako svého času Milouš Jakeš. „Jsou mimo mísu, selhali, už se nedokáží nové situaci přizpůsobit, jsou na odchodu,“ prohlásil Vlastimil Tlustý v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz. Ale dodává, že i když jejich éra končí, zatím ještě trvá a tito lidé mohou ještě škodit. Za největší chybu, jejíž důsledky dnes pociťujeme, považuje přijetí Lisabonské smlouvy, kvůli níž jsme přišli o možnost řadu věcí v EU ovlivňovat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.6.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Rady od oslavence. Milouš Jakeš slaví pětadevadesátku a radí KSČM, co dělat po volbách
Komunistický politik Miloš Jakeš, který se 12. srpna dožije 95 let, je jedním ze symbolů konce komunistické diktatury v někdejším Československu. Kariérní politik vystoupal po stranickém žebříčku až na pomyslný vrchol, když byl v prosinci 1987 překvapivě zvolen nástupcem normalizačního šéfa komunistů Gustáva Husáka ve funkci generálního tajemníka ÚV KSČ, tedy nejvlivnější politické funkce tehdejší federace, připomíná ČTK. Dnes tento muž radí komunistům, za jakých okolností by měli vstoupit do vlády.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.8.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Rady od oslavence. Milouš Jakeš slavé pětadevadesátku a radí KSČM, co dělat po volbách
Komunistický politik Miloš Jakeš, který se 12. srpna dožije 95 let, je jedním ze symbolů konce komunistické diktatury v někdejším Československu. Kariérní politik vystoupal po stranickém žebříčku až na pomyslný vrchol, když byl v prosinci 1987 překvapivě zvolen nástupcem normalizačního šéfa komunistů Gustáva Husáka ve funkci generálního tajemníka ÚV KSČ, tedy nejvlivnější politické funkce tehdejší federace, připomíná ČTK. Dnes tento muž radí komunistům, za jakých okolností by měli vstoupit do vlády.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.8.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Urna s manželkou, hádky s disidenty, zrádce Gorbačov. „Milda“ Jakeš marodí, ale byl s národem alespoň v TV
Letos se bývalý generální tajemník Komunistické strany Československa, kterým byl v letech 1987 až 1989 (a tím pádem nejmocnějším mužem v Československé socialistické republice), Miloš (vlastním jménem Milouš) Jakeš nezúčastnil jako obvykle prvomájového setkání komunistů na pražském Výstavišti. Vždyť 12. srpna mu bude už 96 let. Svátek práce však oslavil symbolicky na televizní stanici Prima Zoom, která uvedla první květnový den od dvaceti hodin dokument o něm s názvem Milda, který natočil režisér Pavel Křemen, jenž je autorem i scénáře.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.5.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Komouš Milouš Jakeš by měl dnes radit EU elitám jak na to s cenzurou a proč
Správně řekl že to Gorbačov podělal glasností, podle Milouše se měla potírat nespokojenost, dokonce se neměl bourat kult osobnosti. Pravdu má že jak se uvolní šrouby, tak to divadýlko padne. Glasnost měla být jen "jako" ale lidé 
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 15.1.2017 v 20:40, zobrazit podobné
Už se to rozjíždí: Komunisté nastoupení, přišel i Milouš Jakeš. Ale někdo přišel soudruhům hnout žlučí...
První máj jako tradičně slaví některé strany setkáními a shromážděními. Komunisté se tak scházejí na pražském Výstavišti, občanští demokraté na Petříně, příznivci hnutí ANO na náplavce u Rašínova nábřeží a sociální demokraté na Střeleckém ostrově v Praze. A právě sraz komunistů sleduje server Blesk.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.5.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Není podstatné, že brala Slonková v Mafře 200 tisíc, pustil se znovu do Babiše novinář Kmenta
Novinář Jaroslav Kmenta se na svém facebookovém profilu zamyslel nad tím, proč Andrej Babiš (ANO) považuje své oponenty za psychopaty a posílá je pro neurol. „Proč se někdy chová jako Milouš Jakeš a zveřejňuje platy svých kritiků? A proč si vytváří v hlavě ‚blacklist‘ svých nepřátel?“ zeptal se Kmenta.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.8.2017 v 11:35, zobrazit podobné
TOPlist