„Fiala ví, jak dopadne. Chtěl by, ale netuší...“ Mrazivá slova o Klausovi ml. a ODS
ROZHOVOR Václav Klaus ml. byl nejhlasitějším „pravičákem“ poslaneckého klubu ODS. Myslí si to mentor strategie a marketingu Petr Viktorýn, který rovněž nešetří kritikou současného vedení občanských demokratů. „Petr Fiala je ve velice těžké situaci, protože hrozně by chtěl, ale neví co a jak. Je docela možné, že jediné prvenství, kterého dosáhne, bude, že coby předseda ODS jako jediný nikdy nebude předsedou vlády. …a on to zřejmě tuší,“ říká o tom, jak se Petr Fiala možná zapíše do dějin. ODS prý chřadne a Václav Klaus mladší tak možná její členy do budoucna přebere.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.5.2019 v 12:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 02. 05. 2019

Související články

Zbyněk Fiala: Brexit zahajuje
Britská vláda je připravena spustit formální proces evropského rozvodu. Jak to dopadne, nikdo netuší.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.3.2017 v 09:35, zobrazit podobné
„Chytrej jak rádio.“ Soukup ke Klausovi ml. a ODS
Soukup opět trochu pozměnil formát svých zpráv. K událostem si jako komentátora pozval Leo Luzara, komunistického poslance. Nemohla chybět vyjádření ke Klausovi mladšímu. Soukup Petra Fialu přirovnal k Bohuslavu Sobotkovi a dodal, že si vsadí, že dopadne stejně. A také si všímal, že Pavel Novotný je v ODS stále. Pak přešel na důchody.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.3.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Umře Andrej Babiš? Z TOP 09 zazněla mrazivá slova
Na zprávu o zdravotním stavu premiéra v demisi Andreje Babiše reagoval na svém facebookovém profilu bývalý poslanec TOP 09 František Laudát.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.2.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Vy mluvíte dost, utnul premiéra Moravec. Fiala se posmíval, že ODS má program a Babiš jen červené čepice
Václav Moravec v nedělních Otázkách přivítal předsedu vlády Andreje Babiše (ANO). Ale pozor, tentokrát premiér neseděl ve studiu sám. Proti němu tentokrát seděl předseda druhé nejsilnější parlamentní strany, šéf ODS Petr Fiala. Babiš tvrdě útočil na ministryni Janu Maláčovou (ČSSD), prý vůbec netuší, jak se vydělávají peníze. Fiala nešetřil vládu jako celek. A Moravec přikládal pod kotel...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.5.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Věříte Klausům? Hlupáci, naznačil Fiala. Člověk z Člověka v tísni ještě přitvrdil
Téma Václav Klaus mladší a jeho vyhoštění z ODS zřejmě jen tak neodezní. Ale s tématem se zřejmě rozloučil předseda ODS Petr Fiala. V textu na Forum24 věnoval Klausovi mladšímu jeden odstavec, kde zdůvodnil, proč mu nebude věnovat víc. A trefoval se i do těch, kdo to „myslí upřímně“. „Hloupost bývá někdy nebezpečnější než zlý úmysl,“ říká Fiala. A od pořadatele festivalu Jeden svět na školách přišel obrázek, jak to bude vypadat v nové straně Klausů…
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.3.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Skandál kolem Zemana a Rychetského soudu? Celé je to prý jinak. Mrazivá slova zkušeného právníka
Advokát Karol Hrádela se vyjádřil k aktuální kauze kancléře Vratislava Mynáře, jenž se měl podle všeho pokoušet ovlivňovat soudce. Měl jim říkat, jaká rozhodnutí by si přál prezident Miloš Zeman.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.1.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Radim Fiala připomněl slova europoslance KDU-ČSL o islámu. Ten reagoval toaletním papírem, jenže tím to neskončilo
Místopředseda SPD Radim Fiala na svém facebooku připomněl slova europoslance KDU-ČSL Tomáše Zdechovského, podle něhož je skutečný islám mírumilovný, což pronesl koncem minulého roku na konferenci týkající se Islámského státu. Netrvalo dlouho a pod jeho příspěvkem se strhla bouřlivá diskuse, které se oba zmínění zúčastnili.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Ivan Bartoš se v euforii po volbách pustil do ODS, je to prý „SPD pro lepší lidi“. Fiala reaguje na své poměry velmi ostře
Předsedu ODS Petra Fialu podle serveru Echo24.cz rozzlobila slova šéfa Pirátů Ivana Bartoše směřující na adresu ODS. Bartoš v rozhovoru pro deník Právo mluvil o kampani ODS jako o „SPD pro lepší lidi“. Předseda Pirátů kromě toho také uvedl, že ODS se vůbec nezměnila a její předseda představuje pouze fíkový list. Na tato slova Petr Fiala ostře zareagoval na svém twitterovém účtu. „Ivan Bartoš by měl vážit slova,“ napsal.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.10.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Hlas pro ODS je hlasem proti populistům a extremistům, burcoval znovu Petr Fiala
Předseda a lídr ODS Petr Fiala doufá, že strana ve sněmovních volbách dopadne viditelně lépe než před čtyřmi lety a získá dvouciferný výsledek. Řekl to dnes novinářům v Brně. Do školy v Zemědělské ulici přišel odevzdat svůj hlas i s rodinou. Při posledních volbách do Poslanecké sněmovny volilo Občanskou demokratickou stranu 7,72 procenta voličů, připomněla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.10.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Vozobule (TOP 09): Připomeňme si společně 17. listopad
Václav Havel řekl, že naděje není přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl – bez ohledu na to, jak to dopadne.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.11.2018 v 13:35, zobrazit podobné
TOPlist