Babiš odstartoval kampaň s čepicí s nápisem "Silné Česko", inspiroval se Trumpem
Hnutí ANO startuje ve čtvrtek kampaň pro eurovolby.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 2.5.2019 v 13:36, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 02. 05. 2019

Související články

Pomůže k odvolání Staňka hypnóza?
Pan prezident si v úporných vedrech při své plavbě křížem krážem novoveselským rybníkem zřejmě zapomněl vzít na hlavu darovanou čepici s nápisem Silné Česko, čímž své cenné závity vystavil pekelnému záření.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 1.7.2019 v 10:40, zobrazit podobné
A budu tvrdý! Babiš se naštval: Chtěli mě oblbnout, už dost
Pravidelným pozdravem Čau lidi začal premiér Andrej Babiš (ANO) svůj sloupek na facebookovém profilu. Ke komentáři připojil fotografii s čepicí „Silné Česko“, kterou by podle svých slov chtěl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.3.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Jiří Pehe šíří vtip o Babišovi v kšiltovce: Zmatený starý muž, případ pro krizovou linku
Hnutí ANO ve čtvrtek odstartovalo kampaň do voleb Evropského parlamentu s heslem „Česko ochráníme. Tvrdě a nekompromisně“. Premiér Andrej Babiš už se na Facebooku pochlubil videem, ve kterém vystupuje s červenou trumpovskou kšiltovkou s nápisem „Silné Česko“. Výsměch na sebe nenechal dlouho čekat, přišel rovnou ze zahraničí. Pobaveně na to upozornil politolog Jiří Pehe, který zveřejnil reakci amerického profesora hovořícího o Babišovi jako o „zmateném muži ve směšném oděvu“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.5.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Známý cestovatel se tvrdě pustil do Babiše: A ten beton jste míchal ve Švýcarsku, nebo v Maroku?
Andrej Babiš se dal zase jednou do debaty s občany. Prohlásil, že nosit jeho čepici s heslem „Silné Česko“ si dnes žádá kus odvahy. Odpověděl také na dotaz Dana Přibáně, jenže toho odpověď neuspokojila, takže hned položil další doplňující otázky. Nahlédněte.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.5.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Kampaň do EP: Kšiltovky, pexeso, virtuální realita nebo film
Kšiltovky, pexeso, virtuální realita nebo odkaz na legendární český film. Takovým způsobem některé sněmovní strany přistoupily ke kampani pro volby do Evropského parlamentu. Hnutí ANO se inspirovalo kampaní amerického prezidenta Donalda Trumpa a prezentuje se s červenými čepicemi s nápisem „Silné Česko“ na hlavách. Při namíření mobilního telefonu na titulní stranu Pirátských listů pak čtenáře vyzve animovaný předseda Ivan Bartoš k účasti ve volbách.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.5.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Babiš odstartoval kampaň. Tohle všechno plánuje s českými a moravskými městy
Předseda vlády Andrej Babiš zahájil kampaň před podzimními volbami. Postavil se před novináře a začal ze široka. „Naše menšinová vláda hnutí ANO vládla 205 dní a všichni na to vzpomínáme," pravil. Poté předestřel, co hodlá s českými a moravskými městy provést, pokud občané dají důvěru jeho hnutí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.9.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Greenpeace: Budoucnost není jen heslo na čepici!
Česko opět odmítá ráznější opatření na ochranu klimatu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.5.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Ivo Fencl: (Co) měli Červenáček pod čepicí a Bohouš pod kapucí?
1. Měl Červenáček pod čepicí? „Naopak,“ řekl bych a jistě s úspěchem bych dokonce vsadil na to, že byl ze všech pěti členů klubu Rychlých šípů tím nejhloupějším.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.8.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Děti země vydírají, házejí nám vidle do investic, ale my uděláme Česko bohatší. Byli jsme u toho, když Babiš zahajoval komunální kampaň
V pražském obchodním domě Kotva spustilo hnutí ANO v pondělí svou kampaň před podzimními komunálními a senátními volbami.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.9.2018 v 18:35, zobrazit podobné
TOPlist