Policie v souvislosti s pochodem radikálů v Brně zajistila 10 lidí
Policisté v Brně v souvislosti se středečním pochodem radikálů a akcí jejich odpůrců zajistili deset lidí. Většina z nich se zodpovídá z neuposlechnutí výzvy, dva muži budou vysvětlovat své vzájemné napadení. Další muž napadl zakročujícího policistu, je podezřelý z násilí proti úřední osobě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.5.2019 v 14:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 02. 05. 2019

Související články

Dva migranty s padělanými doklady zajistila policie na Břeclavsku
Policie ve středu večer na D2 na Břeclavsku zajistila dva migranty s padělanými doklady. Od začátku roku jich na jihu Moravy odhalila 14. Za celý rok 2017 jich bylo 96. ČTK to dnes řekl vedoucí odboru cizinecké policie Miroslav Tóth.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.3.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Francouzští muslimové prý mají strach z odvety za teror
Při noční střelbě před mešitou v Avignonu bylo lehce zraněno osm lidí. Podle policie šlo o vyrovnávání účtů místních mladistvých, nikoliv o útok radikálů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.7.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Průšvih v orgánu Pražského hradu? Policie zadržela tři lidi, hlásí ČT
Policie zadržela tři lidi v souvislosti se zadáváním veřejných zakázek Lesní správy Lány. Jde o příspěvkovou organizaci Kanceláře prezidenta. Informaci přinesla ČT24.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.6.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Antifašistický hravý sraz v Brně. Dorazila Zdena Mašínová i Fedor Gál
První máj se v Brně v minulých letech opakovaně stal dnem slovních střetů i potyček mezi radikály a jejich odpůrci z řad antifašistů, ani letos tomu nebylo jinak. Na Zelném trhu v Brně se dnes střetli radikálové a jejich odpůrci, kteří se snaží blokovat jejich ohlášený pochod na Mendlovo náměstí. Policisté po potyčce zajistili dva lidi. Ještě před setkáním radikálů se shromáždili jejich odpůrci na nedalekém Dominikánském náměstí před budovou magistrátu. Projevy měli například Zdena Mašínová a Fedor Gál.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.5.2019 v 21:35, zobrazit podobné
V Brně tekla krev! Tři cizinci původem prý z Afriky tam útočili nožem
Den před Štědrým dnem došlo v Brně k potyčce dvou skupin osob, při které tekla krev. V souvislosti s incidentem se novináři u Policie ČR ptali, zda se do potyčky zapojili uprchlíci. A toto se dozvěděli...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.12.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Do Brna přivážejí tajně uprchlíky! V Brně se sešlo několik radikálů a nastal křik
U dnes již dobře známé sochy Jošta Lucemburského v Brně se uskutečnila společná demonstrace Dělnické strany Tomáše Vandase a Národní demokracie Adama B. Bartoše. Navzdory hezkému počasí nebyla účast na demonstraci nijak hojná. Dorazilo jen asi deset lidí, takže šlo o velký neúspěch, ale i tak si Jošt Lucemburský vyslechl několik peprných vět. Třeba o tom, že do Brna jsou tajně dováženi uprchlíci a že náměstek primátora Matěj Hollan jezdí údajně na Ukrajinu za prostitutkami.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.6.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Stranickou schůzi Okamurova hnutí v Brně musela řešit policie. Incident má pokračování
Minulý týden na schůzi SPD Tomia Okamury v Brně zasahovala policie. Straničtí kolegové se tam do sebe pořádně obuli. Krajský předseda SPD a poslanec Jan Hrnčíř přiznal MF Dnes že situace v Brně nebyla dobrá. Rozhodli se proto místní organizaci zcela zrušit a vybudovat ji znovu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.2.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Výsledek demonstrace v Dubí, kde napadli reportéra PL: Šest zadržených lidí
Policie dnes zadržela na shromáždění krajní pravice v Dubí šest lidí, dva podezřívá z výtržnictví v souvislosti s útokem na reportéra ParlamentníchListů.cz. Čtyři osoby jsou podezřelé ze spáchání přečinu projev sympatií k hnutí směřujícímu k potlačení práv a svobod člověka. ČTK to řekl mluvčí policie Dan Vítek. Zásah v Dubí policie krátce před půl čtvrtou ukončila.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.8.2018 v 08:34, zobrazit podobné
V Brně se vzpomínkové akce zúčastnilo postupně několik set lidí
Stovky lidí přišly dnes na náměstí Svobody v Brně na vzpomínkovou akci studentů ke Dni boje za svobodu a demokracii, kterou v počátku provázel slabý déšť. Organizátor Michal Hořínek ČTK řekl, že pořadatelé vydali přes 1000 trikolor a během dopoledne i večera se na několikahodinové akci mohlo prostřídat odhadem až 2000 lidí. Mluvčí brněnské městské policie Pavel Šoba uvedl, že se vše obešlo bez problémů. Dopravní podnik od 16:00 do 18:00 neplánovaně přerušil provoz tramvají přes náměstí kvůli bezpečnosti lidí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.11.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Miroslav Němec: Policie jednala v souladu se zákonem
Včera jsme se z veřejně dostupných sdělovacích prostředků dozvěděli, že Cizinecká policie Policie ČR provedla zákrok v jakési firmě na Praze 6, kde zajistila celkem 84 cizinců pro podezření, že je firma zaměstnává nelegálně. To se však majiteli firmy nelíbilo, a proto přirovnal tento policejní zákrok k zákrokům StB.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.3.2017 v 17:35, zobrazit podobné
TOPlist