To je projev rasismu! A řekla to i OSN! Herman se dostal do brutální řeže, lidovec Svoboda znechuceně odešel
REPORTÁŽ V průměru tři rakety denně vypálené z území Gazy na pohraniční izraelské městečko, kde i autobusové zastávky jsou vybudovány jako kryty a kde školní hřiště je pod protiraketovou střechou. Na druhé straně nekonečná diskuse o sionistických takzvaných bílých knihách a prohlášení, že Izrael je země s rasistickou ideologií. Palestina versus židovský stát. To byla realita besedy, kterou pod mírovým a poněkud zavádějícím názvem Přátelé Izraele uspořádali Mladí lidovci z Plzně a Nadace Hanse Seidla. Snad bylo štěstí, že přítomných posluchačů bylo méně než dvacet, protože jinak by z ostrých slov mohla vypuknout hádka, i třeba něco horšího.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.5.2019 v 16:35, prečteno: 3x

nejlepší články ze dne: 02. 05. 2019

Související články

Ministr Herman: Odešel můj velký duchovní přítel
Daniel Herman na Facebooku
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.3.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Ivan Gabal znechuceně odešel při projevu Zemana
Skupina poslanců opustila sál během včerejšího Zemanova projevu ve Sněmovně. Nelíbil se jim prezidentův výrok o „přeříznutých aktivistkách“. Informoval o tom server Aktuálně.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.2.2017 v 15:35, zobrazit podobné
U nás byla v roce 1968 taky velká svoboda, smál se lidovec Bartošek Filipovi
Europoslanec Pavel Telička, lidovec Jan Bartošek a šéf komunistů Vojtěch Filip se před kamerami České televize pohádali kvůli tomu, co řekl prezident Miloš Zeman o Krymu, Rusku a Ukrajině.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.10.2017 v 06:35, zobrazit podobné
ČT lže! Z pana Bartoška se mi chce zvracet! Kauza hyen! Faltýnek, lidovec a brutální řež, jakou Moravcova věž dlouho nezažila
„ČT lže! Z pana (Jana) Bartoška se mi chce zvracet! Tady se dělá mediální kauza hyen!“ Moderátor Václav Moravec si do Žižkovské věže pozval 1. místopředsedu hnutí ANO Jaroslava Faltýnka a ten se pořádně rozjel. A nebyl sám. Lidovec Bartošek zmínil „slimáčky“, když hovořil o poslancích SPD Tomia Okamury.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.11.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Herman (KDU-ČSL): Temný 15. březen 1939
Před 80 lety došlo k jedné z nejtragičtějších událostí našich dějin. Nacistický teror u nás ukázal hrůzné důsledky rasismu a lidské nenávisti. Nikdy nesmíme zapomenout!
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.3.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Herman chce být senátorem, poslancem za Čižinského by byl Hayato Okamura
Pokud se místopředseda KDU-ČSL Daniel Herman stane senátorem za Chrudimsko, okamžitě rezignuje na post náhradníka ve Sněmovně. Řekl to dnes ČTK s tím, že Senát považuje za svou prioritu. Herman je za Prahu prvním náhradníkem KDU-ČSL za zvoleného poslance Jana Čižinského, který by mohl složit mandát kvůli případnému vstupu do pražské rady. Do Sněmovny by se pak dostal druhý z bratrů Okamurů Hayato.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.10.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Se*u na to? Ne! Ivan David: „Chtějí poškodit SPD.” My víme více
Třenice a spory v hnutí SPD pokračují. Další interní informace probublávají na povrch díky tomu, že někteří naštvaní členové zveřejnili své dojmy ze sobotní konference SPD v Praze. Spory dokonce natolik naštvaly lídra kandidátky do europarlamentu Ivana Davida, někdejšího Zemanova ministra, že z konference znechuceně odešel. Zjišťovali jsme, co dalšího se dělo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.3.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Bruselský lidovec Svoboda začal varovat natvrdo: Není dobré se příliš kamarádit s tím visegrádským klubem potížistů
Lidovecký europoslanec Pavel Svoboda se na svém blogu na serveru Aktuálně.cz rozepsal o Babišově evropské bezkoncepčnosti. Zaměřil se především na to, že premiér Andrej Babiš (ANO) odmítl účast na minisummitu zemí, kterých se týká téma migrace.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.6.2018 v 11:35, zobrazit podobné
TOPlist