Senátor Fischer: Můžeme být svědky významného ohrožení a omezení suverenity naší země
Projev na 8. schůzi Senátu dne 2. 5. 2019, Informace vlády ČR o programu jednání neformálního zasedání hlav států a předsedů vlád EU.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.5.2019 v 20:35, prečteno: 3x

nejlepší články ze dne: 02. 05. 2019

Související články

Václav Kovalčík: O prohnilosti církví a státu
Nelíbí se mi ve státních a církevních kruzích pro-imigrační a pro-evropská politika, která škodí občanům naší země a Evropy. Už ten pro-bruselský alpinismus je donebevolající, neboť dochází k ohrožení naší svobody, suverenity a soběstačnosti. Pořád píši články proti hnusnému trendu lhostejnosti a zaprodanosti nejen v našich zemích, ale i v Evropě a okolním světě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.9.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Ohrožení suverenity. Jakub Janda burcuje před nebezpečím z Číny
Setkání čínského velvyslance s českým premiérem neušlo Jakubu Jandovi z think-tanku Evropské hodnoty. Podle něho jsou jen dvě možnosti, buď si servilní vystupování Babiše velvyslanec vymyslel, anebo je to ohrožení naší suverenity. Vláda, která se klaní čínskému totalitnímu režimu a místo obrany před čínskou špionáží si radši klekne a poprosí o odpuštění, to by byla katastrofa pro českou suverenitu,“ bije na poplach opět ředitel Evropských hodnot.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.12.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Velké sólo senátora Fischera v Respektu: Jak je možné, že na Hradě nakoupili čínské mobily? Pokud jej uvidíme v rukou prezidenta, je to ohrožení bezpečnosti
Nezávislý senátor Pavel Fischer se v rozhovoru pro server Respekt.cz rozhovořil o bezpečnostních rizicích, nových technologiích i o tom, jak prezident Miloš Zeman upřednostňuje zisky firem před bezpečností země.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.1.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Fischer si popletl dobu. Jan Schneider s hrůzou zjistil, co senátor provádí směrem k Číně
Senátor Pavel Fischer uspořáadal v červnu v Kolovratském paláci schůzku zhruba s patnácti lidmi. Tématem byly perspektivy a rizika česko-čínských vztahů. Bezpečnostní expert Jan Schneider si ale posvítil především na dotazníky, která pa Fischer na konci zmíněného setkání rozdal účastníkům, a jejichž prostřednictvím údajně „mapuje čínský vliv v Česku“. „Senátor Fischer si popletl dobu,“ dodává ve svém komentáři pro Prvnízprávy.cz Schneider.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.10.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Nepomohlo mu, že ho představoval Mynář. Senátor Fischer v ČT osvětlil, proč nedal hlas pro Gerlocha
Hostem pořadu Interview ČT24 byl senátor Pavel Fischer. Řeč byla zejména o brexitu, který nyní otřásá Evropou. Nechybělo však ani jméno kandidáta na ústavního soudce Aleše Gerlocha, který Senátem neprošel. Proč? I na to Fischer odpověděl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Bývalí členové Suverenity: Trikolóra se razantně postaví silám, které ničí naši zemi
Prohlášení bývalých členů vedení Suverenity k ustavujícímu sněmu Trikolóry.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.9.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Chalupa (ANO): Máme zvyšovat výdaje na obranu?
...můžeme dát dohromady cca 2 500 000 milionů lidí - občanů, ochotných a schopných na různých úrovních aktivně přispět k obraně a ochraně naší suverenity a státnosti (bez ohledu na ideologické postoje, světonázor, náboženství…).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.3.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Vladimír Ustyanovič: Duel komik senátor Fischer vs ředitel PPF Mlynář
10. dubna proběhl na veřejnoneprávní Čt 24 duel ve formátu 2:1 - moderátor Kubal a senátor Fischer proti řediteli PPF Vladimíru Mlynářovi, kterého jsme znali z dřívějška jako ministra informatiky Grossovy vlády.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.4.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Růžena Chrasteková: "Noblesní" senátor Fischer nazval odbojáře "rusofilními prasaty". Kam až zajdou někteří...?
Na vzpomínkové akci neslavného výročí okupace naší země Německým nacistickým státem, uspořádané Svazem bojovníků za svobodu, asistovala Čestná stráž Armády České republiky, což se zřejmě hodně nelíbilo neúspěšnému kandidátovi na prezidenta, senátoru Fischerovi, a tak svoji nelibost vulgárně zveřejnil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.3.2019 v 18:35, zobrazit podobné
TOPlist