Jiří Vyvadil: Jediný pokyn Putina a kabaretní vojenský puč Trumpovy loutky Guidóa se sesypal…
Stydím se za politiku našich představitelů za posledních třicet let ve službách války jménem NATO.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.5.2019 v 20:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 02. 05. 2019

Související články

Havlistický časopis Respekt, ČT zralá k rozbombardování. Jiří Vyvadil se po řádění kolem Jarka Nohavicy už vážně naštval
Zakladatel Přátel Ruska v ČR a někdejší senátor Jiří Vyvadil sleduje kritické ohlasy, kterým čelí písničkář Jarek Nohavica za to, že si převzal vyznamenání z rukou ruského prezidenta Vladimira Putina. Salva kritiky vypálená na Nohavicu přivedla Vyvadila na úvahy o možnosti vybombardovat Českou televizi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.11.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Jiří Vyvadil: Řekl bych, že Putin to má pod palcem…
K této glose mě přivedl včerejší článek jednoho z nejzarytějších rusofóbů novináře Daniela Anýže v Hospodářských novinách pod názvem: „Nejvyšší čas, aby Trump přestal Putina šetřit“, ve kterém se nejprve rozepisuje, jak Trump nechává své okolí tvrdě kritizovat Putina, ale sám je k němu velmi tolerantní a shovívavý a končí tímto závěrem:
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.11.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Jiří Vyvadil: Jen dál, soudruzi rusobijci, jen tak dál…
Vše je v pohybu a je nesporné, že kyjevský euromajdan se svým cílem zatlačit Rusko do ztracena a daleko na Východ měl jediný výsledek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.9.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Jiří Vyvadil: Obdivuju Putina. Ale nejsem putinofil!
ROZHOVOR Vydrží-li Putin a Trump příští čtyři roky u moci, zažijeme lepší svět.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.2.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Jiří Vyvadil: Trump je pro Putina doslova požehnáním…
Když byli různě jmenováni různí protiruští představitelé, dostával jsem jízlivé a zlomyslné připomínky, že se ukazuje, že Trump cuknul a poslušně plní pokyny amerického estabslishmentu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.6.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Jiří Vyvadil: Ukrajinská taškařice v Azovském moři…
Vůbec nebudu snášet detailní argumenty k tomu, že se jedná o ukrajinskou provokaci. Mimochodem, že svému prezidentovi Porošenkovi nedůvěřují, ukazují i politici, kteří jinak jsou s ním zajedno, že je třeba Putina zardousit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.11.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Jiří Vyvadil: Svět obchází strašidlo, strašidlo míru sjednaného mezi Trumpem a Putinem
Rusofóbové celého světa bijí na poplach, premiérka Mayová vyhlašuje mobilizaci, Porošenko chystá rafinovanou formu protestu, že už nebude znovu na prezidenta kandidovat, Kaczynski vydal pokyn, aby Poláci zaútočily na ruské hranice a nehleděli na ztráty a McCain se naprotest rozhodl zemřít. A naši novináři už jen hořekují.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.6.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Jiří Vyvadil: Putin už se s Ukrajinou nemaže…
Od okamžiku nabytí platnosti nařízení prezidenta Vladimíra Putina o zkráceném řízení pro přiznání ruského občanství obyvatelům Luganské a Doněcké lidové republiky je možná zaznamenávat fronty jejich obyvatel čekající s doklady na přijetí žádosti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.4.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Konflikt kvůli Trumpovi: Neser, Libore! Okřikl Roučka „velitel“ Vyvadil
Někdejší europoslanec Libor Rouček a bývalý senátor Jiří Vyvadil bývali kolegy v jedné straně. Jiří Vyvadil už v ČSSD není. Proslavil se např. jako „velitel“ odporu proti průjezdu amerického konvoje Českem v roce 2015. „Velitel“ byla Vyvadilova posměšná přezdívka. Teď se do sebe oba pánové tvrdě pustili kvůli 45. prezidentovi USA Donaldu Trumpovi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.2.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Jiří Vyvadil: Trumpe, nestřílejte na Rusy… Čeká Vás velká blamáž…
Přátelé jen krátce a pro zábavu navazuji na svůj včerejší článek „Směšná Amerika, směšná EU“, kde jsem se už jen vysmíval vyhrožování členů Trumpovy administravy, ministra zahraničních věcí Pompea a poradce pro otázky národní bezpečnosti na adresu Ruska s ohledem na výsadek cca 100 příslušníků specnaz ve Venezuele a náčelníka štábu pozemních sil Ruska Vasilije Tonkoškurova v minulém týdnu ve Venezuele.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.3.2019 v 18:35, zobrazit podobné
TOPlist