Černochová promluvila u Tvarůžkové o nebezpečných technologiích z Ruska a Číny
Česko se připravuje na zavedení mobilní 5G sítě – revoluční změnu v informačním světě. Vstupuje do něj nejen byznys, ale také tvrdá politika. Hostem čtvrtečního pořadu Interview na ČT24 byla předsedkyně sněmovního obranného výboru Jana Černochová (ODS), která tak s moderátorkou Zuzanou Tvarůžkovou hovořila na téma bezpečnost v sítích nové generace.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.5.2019 v 21:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 02. 05. 2019

Související články

Po alarmující zprávě BIS o aktivitách Ruska a Číny v ČR zazněla ze Sněmovny radikální slova. Týkají se naší diplomatické mise v Moskvě
Bezpečnostní informační služba uveřejnila zprávu za rok 2017. Varuje v ní před nátlakovými akcemi Ruska a Číny na Česko. Tyto dva státy se prý snaží ovlivňovat české politiky měrou vrchovatou. Co na to říkají čeští politici? Nahlédněte.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.12.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Politolog: Konec moci USA, je tu století Číny a Ruska. Bude hůř, boj o přežití
Politolog Ondřej Slačálek z Univerzity Karlovy v rozhovoru pro Info.cz prohlásil, že 21. století není stoletím Západu. Půjde o století Číny a prý také Ruska. I proto, že Západ ztrácí svůj vliv, se naši potomci budou mít hůř, než se dnes máme my.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.8.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Takto se „agent své země“ opravdu nechová, pane prezidente. Jana Černochová také vychválila sankce, zamezující „imperialistickým choutkám Ruska“
ROZHOVOR Poslankyně ODS Jana Černochová zhodnotila výroky Miloše Zemana, které padly v rozhovoru pro ruskou televizi NTV. „Sankce jsou jedním z mála mírových nástrojů, kterými lze eliminovat imperialistické choutky Ruska,“ nesouhlasí Černochová se Zemanovým tvrzením, že sankce proti Rusku jsou neefektivní. Nic dobrého si nemyslí ani o tom, jakým způsobem Miloš Zeman vykonává svou funkci. „Pokud by prezident Zeman měl být jeho slovy agentem své země, pak by nemohl veřejně dehonestovat její tajné služby, rozdělovat společnost a její jednu část neustále shazovat, zneužívat svou pozici k vyřizování si svých účtů či primitivizovat úřad, který zastává,“ míní Černochová ve světle aktuální kauzy BIS.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.12.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Ministerstvo zemědělství: Rusko usiluje o získání certifikátů pro export kuřecího masa do Číny
Aktuálně probíhají jednání o povolení vývozu kuřecího masa z Ruska do Číny mezi ruskými a čínskými dozorovými orgány. Ruská strana očekává rychlý pokrok a předpokládá, že první export kuřecího masa by ruské firmy mohly začít realizovat ještě do konce roku 2017.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.6.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Zavést oddělené kuřárny, kde by si mohli dát lidé víno, pivo a cigáro, udeřila Černochová po stížnostech na kuřáky na ulicích
Protikuřácký zákon vyhnal kuřáky do ulic. Početné skupinky kouřících postávají před restauracemi i hospodami v malých i větších městech. Na řadě míst si pak ale lidé stěžují hlavně v nočních hodinách na hluk. Proti protikuřáckému zákonu v jeho současné podobě promluvila pro server Echo24.cz například Jana Černochová z ODS.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.6.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Česká republika čelí propagandě a dezinformacím z Ruska a z Číny, říká analytik
Česko čelí nepřátelským dezinformačním útokům a propagandě z Ruska a z Číny. Rusko ke svým cílům využívá zejména dezinformace, kterými zpochybňuje pravdu nebo se snaží o rozdělování společnosti. Čína se snaží propagandou přesvědčit veřejnost o bohulibých cílech své politiky. ČTK to řekl analytik František Vrabel, jehož firma Semantic Visions pomáhá například Severoatlantické alianci (NATO) s bojem proti dezinformacím.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.3.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Zaorálek na ČT mluvil o čínské kauze. A jde o vážný problém
Hostem Interview ČT24 moderátorky Zuzany Tvarůžkové byl dnes poslanec za ČSSD Lubomír Zaorálek. Hovořilo se mimo jiné o zájmech Číny v Česku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Nejvýznamnější smlouva, kterou česká delegace přivezla z Číny? V ČT promluvila ministryně Nováková
Česká prezidentská, ministerská a podnikatelská delegace nabízela čínským obchodníkům nové možnosti vzájemného obchodování s Českou republikou. Do Česka se z Číny dlouhodobě dováží razantně více zboží, než se ho do Číny od nás vyveze. Složitější je to o to, že v Číně mají zájem především o suroviny, zatímco zpět putují hotové výrobky. Jaké nové obchodní kontrakty veze ministryně průmyslu a obchodu Marta Nováková (nestr. za ANO)? A jak vypadá plán na vyrovnání česko-čínských obchodních vztahů? To prozradila v pondělním pořadu Interview na ČT24.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.11.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Ticho! Jste hloupá! Skoro zalezli pod stůl! Na*raná Černochová o půlnoci explodovala. A bylo strašně zle
Sněmovní jednání o návrhu na vyslovení nedůvěry vládě ANO a ČSSD se protáhlo. Ještě před půlnoci ve Sněmovně promluvila ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová (ČSSD), která kritizovala poslance za přístup k důchodové reformě, a ve Sněmovně to rázem vřelo, vyvolala více něž deset faktických poznámek. Jana Černochová (ODS) ministryni označila ve své rozhořčené reakci za hloupou, přidali se k ní i Jan Skopeček (ODS) a Zbyněk Stanjura (ODS), zastání našla u Václava Klause mladšího. Vláda nakonec dle očekávání hlasování ustála.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.6.2019 v 05:35, zobrazit podobné
TOPlist